Hoşcakal Cüneyt kaptan!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Son aldığım bilgiye göre kaptan takımdan ayrılmış, kendisine bize olan hizmetlerinden dolayı teşekkür etmeyi taraftar olarak borç biliyoruz!

Vefa sadece bir semt adı değildir!
SENİ UNUTMAYACAĞIZ BÜYÜK KAPTAN!

Bu alemde 3 basketçi tanırım ; Orhun , Hüseyin , Cüneyt .. :)

İnanılmaz üzüldüm keşke takımda kalsaydı .

İnşallah yollarımız birgün yeniden kesişir .

Hoşçakal

Not : Hiçbir zaman Asvel'e attığın o basketi unutmayacağım .

Mesafe tanımaksızın attığı üçlükleri unutmayacağım.

Hele ULEB'deki son saniye basketini.

Teşekkürler Kaptan ;)

Takımda kalması gerektiğini düşünenlerdenim.Ama madem ki böyle bir karar alınmış saygı duymak lazım.Bize katdıklarından ötürü sana çok teşekkür ederiz.Eyüp abinin dediği gibi:seni unutmayacağız.

Başlığı okuduğumda çok üzüldüm gerçekten.Bundan sonraki hayatında mutluluklar kendisine.Daha kaç sene basketbol oynamaya devam edecek bilmiyorum ama onu ilerde yardımcı koç olarak kulübümüzde görmeyi çok isterim.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Emre Evren İçöz":1hrlvx7y]of ya nasıl gider keşke Can gelmeseydide o kalsaydı yine :( umarım gittiği yerde başarılı olur SENİ UNUTMUCAZ KAPTAN :oops:

Emre hepimiz üzüldük ama Can artık bizim oyuncumuzdur.Bunu unutmayalım.[/quote:1hrlvx7y]
Ben sadece isteğimi söyledim burda Can'ı aşağılıyacak birşeyde söylemedim Cüneyt Erden hayranlarından olarak... :(

Kaptandı, babaydı... Herkesin gönlünü şu 2 yılda feth etti. Diyecek fazla söz yok. Senin gibi birini bu forma altında canlı izlemek güzelliklerin en başında geldi Kaptan. Yaşattıkların için çok teşekkürler.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Son aldığım bilgiye göre kaptan takımdan ayrılmış, kendisine bize olan hizmetlerinden dolayı teşekkür etmeyi taraftar olarak borç biliyoruz!

Vefa sadece bir semt adı değildir!
SENİ UNUTMAYACAĞIZ BÜYÜK KAPTAN!

Eyüp takımda kalması kesin olan oyuncular var mı (sözleşmesi sürenler ve uzatılanlar )

Bende çok üzüldüm.Hüseyin ile beraber takımda en çok sevdiğim iki oyuncudan biriydi.Umarım kariyerinin geri kalanında çok başarılı olur.Bir gün tekrar buluşmak dileğiyle...

Hüseyin ve Cüneyt gelecek sene takıma abilik yapacaklardı.Olacak iş mi bu?Gençleştirme operasyonu güzel bir düşünce ama kaptanı bu işin dışında bırakmaları lazımdı.

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Hüseyin ve Cüneyt gelecek sene takıma abilik yapacaklardı.Olacak iş mi bu?Gençleştirme operasyonu güzel bir düşünce ama kaptanı bu işin dışında bırakmaları lazımdı.
Bunu çok söyledik ama anlamadılar
Sadece Genç bir takımdan bişey olmaz sadece tecrübeli bir takımdan da bişey olmaz ikisini kaynaştırmak gerekir Bu anlamda cüneytle Hüseyinin kalması gerekirdi
Okan çevikin koç olmasından sonra 2. hatada kaptanla sözleşme yenilememektir