İki önemli maçımız aynı gün aynı saatte!(Yönetime Ricamızdır

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar 4 ekim perşembe günü uefa kupasında oynayacağımız Sion maçıyla Basketbol?da BJK" ile oynayacağımız kupa maçı aynı aynı saate denk gelmiştir.
Basket takımımız bundan fazlasıyla etkilenecektir şimdiden yöneticilerimizi uyarıp Basket maçımızın gününü veya saatini değiştirmeliyiz.
Basket takımımızın yanlız kalmaması için yöneticilerimizin duyarlı olmalarını rica ediyoruz!

Basket maçı 20:00'da , futbol maçı ise 21:30'da.

Eyüp Abi bu saatlerin de yeterli olmadığı görüşünde ; ben de öyleyim.

Bunları zaten bizden önce yönetimin düşünmesi gerekirdi ya...

arkadaşlar ondan önce oynanacak olan oyak renault - mersin büyükşehir maçı saat 17.00 de federasyonun ya da yönetimizin bu konuya el atıp sırayı değiştirmesi lazım.gs gibi büyük bir camianın taraftarına yeterince eziyet yapılıyor.bu platformda takımımızı yalnız bırakmamak için yönetimden ilgi bekliyoruz

18.00 / 18.30 olsa olur çıkışta topluca Sami Yen'e gidebiliriz. Öğrendiğim iyi oldu Ayhan Şahenk'teki ilk maçımız olan Bjk maçına gelmek çok isterim.. Ama işten çıkıp oraya yetişmeside var..

Re:

Eren Pirli' Alıntı:
18.00 / 18.30 olsa olur çıkışta topluca Sami Yen'e gidebiliriz. Öğrendiğim iyi oldu Ayhan Şahenk'teki ilk maçımız olan Bjk maçına gelmek çok isterim.. Ama işten çıkıp oraya yetişmeside var..

Maç Ayhan Şahenk'te değil.Çanakkale'de.

Burak, maça gidiyorsun galiba! :p

Saatin değil, günün değişmesi lazım ya da basketbol maç saatinin çok erken bir zamanda olması lazım. Bu da zor görünüyor. :(

Abi Kurtlar Vadisi mi bu maç mı Futbol mu ? Bide evde D Smart yok :? Kahveye gidecez :) Orada basket maçı izlettirmezler ki :)

arkadaşlar bu saat planlamalarını yönetimin düzenlemesi gerekirdi.bu tutumlarıyla gs basketbol takımına ne kadar ilgisiz oldukları gördük.

Re:

Mustafa Hado' Alıntı:
arkadaşlar bu saat planlamalarını yönetimin düzenlemesi gerekirdi.bu tutumlarıyla gs basketbol takımına ne kadar ilgisiz oldukları gördük.
Ne alaka ! Nereye ilgisizler.O yüzden gece düzenlediler,basın önünde imza attırdılar.Hay Allahım herşeyde yönetim,yönetim.Yeter be kardeşim...

valla maç saati değişse bile evinde d-smart olmayanlar basket maçını seyredicekler .. futbol maçını izleyenler cafeye, kahveye gidecekler :D :D sanmıyorum kahvede basket maçını izliceklerini.. basket maçı saat 7 'ye alınsa daha iyi olur basket maçını izler kahveye gider yerimizi alırız :D :D , İstanbul'dakiler de Ali Sami Yen'e gidecektir mutlaka !