Japonya-2008 Dünya Şampiyonu Olduk!

Re: Japonya-2008 Dünya Şampiyonu Olduk!.. (Salı 18:00 Havaalanı)

Arda Öztürk' Alıntı:
Şampiyonlara Görkemli Karşılama Programı

Bir ilke daha imza atarak kendi branşında ulaşılabilecek en büyük kupayı namağlup olarak kazanan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, İstanbul'da görkemli bir şekilde karşılanacak.

Emirates Havayolları ile Dubai üzerinden İstanbul'a gelecek olan takımımızın yarın saat 17:40'da İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olması bekleniyor.

Ülkemize bir ilki yaşatan Aslanlara, Galatasaray Spor Kulübü görkemli bir karşılama töreni hazırladı. Galatasaray Spor Kulübü Başkan'ı Adnan Polat'da karşılama programına katılacak. Başkan Polat, program nedeniyle Hertha Berlin karşılaşması için yapacağı Almanya seyahatini bir gün erteledi. Karşılama programında ayrıca Galatasaray'ın amatör branşlar ve altyapı sporcuları da hazır bulunacak.

Galatasaray taraftarlarının da, bu büyük zaferi yaşatan sporcularımızı Atatürk Havalimanı'nda karşılamak üzere hazırlandıkları öğrenildi.

Adnan Polat Almanya programını ertelemiş.
Altyapı ve Amatör şubeler de yarın havaalanında.
Özlediğimiz tablo...

keşke futbol ve erkek basket takımlarının programıda uysaydı karşılama törenine. bayan basketçilerde orda olur umarım

Re: Japonya-2008 Dünya Şampiyonu Olduk! (Salı 17:15 Havaalanı)

İlklerin takımı Galatasaray, yine bir ilke imza attı ve Türkiye'de yaşanmayanı yaşatarak, namağlup Dünya Şampiyonu oldu. Üstelik bunu insani yönüyle çok mühim bir branşta, Tekerli Basketbol Takımı'nda başardı.

Bu başarı birçok kişiye örnek olacaktır.

Hepinize çok teşekkürler.

Bize büyük mutluluk; büyük gurur yaşattınız... Hepinize sonsuz teşekürler... Engel tanımayan aslanlar...

Hazırlıklar tamam, 25 kişi uğurladık, binlerle karşılayacağız:)

evt artık kutlama zamanı! bize yakışanı yapalım ve hep beraber engelsiz aslanlarımızı karşılamaya havaalanına gidelim ben orda olacağım ve takımımızı büyük bir keyifle ve gururla alkışlayacağım teşekkürler aslanlar çok büyük bir gurur yaşattınız...

İnanılmaz bir başarı,müthiş bir gurur,teşekkürler kimin emeği geçtiyse umarım başka branşlarda da yakalarız bunu Dünya Şampiyonu Galatasaray...Tebrikler engel tanımaz savaşçılar...

Aslanlarımızın geliş vakti artık iyice yaklaştı. İnşallah kendilerinew layık bir karşılama olur.

Babamın son anda işlerinin çıkması ve benim evde kalma zorunluluğumdan gidemedim ve çok üzgünüm. :( :(

Kıtalararası Şampiyon Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, beklenen saatten 45 dakika geç olarak İstanbul Atatürk Havalimanı'na inecek.

Bugün akşam saat 17:40'da İstanbulda olması beklenen takımımız alınan bilgiye göre 45 dakika tehirli olarak İstanbul'a inecek.

Bu rötar işime yaradı çıkışta rahat rahat gidicem
Zaten oyuncuların çıkması da bi yarım saat sürse orda bile beklerim :)

Semih Ural' Alıntı:
Bu rötar işime yaradı çıkışta rahat rahat gidicem
Zaten oyuncuların çıkması da bi yarım saat sürse orda bile beklerim :)

Senin için yazdım abi :p

gstv bir işe yarayıp canlı yayınlayacak mı bakalım? çok şey bekliyorum biliyorum ama aslanlarımız şampiyon olduktan sonra ha bire onları görüntülerini yayınlayan klipler gösteren kanalımız canlı olarak verebilecek mi? canlı yayın aracı almışlarmış görelim bakalım araçlarını getir götürden başka işe yarayacak mı?

yayınlandı ve geldi kahramanlar

sayı az geldi bana

Gs Tv 500-600'e yakın dedi başka bir kanalda 1000'e yakın dendi :?
Vallahi gördüğüm 200 kişi maksimum :? Anlamadım...

taraftar olarak taş çatlasa 150 kişi vardı...
amatör şube sporcularıyla ve sporcu yakınlarıyla birlikte 250 kişi olur anca...
ama gelenlerin coşkusu sayının azlığını örtmeye yetti...
güzel oldu...

hepsi,bir Lincoln kadar değerli değilmiş...

Az kişi vardı ama güzel bir karşılama oldu diye düşünüyorum. Bide saat olarak 17.40 verilmesi gelen kişi sayısını olumsuz etkiledi. Nerden bakılsa takımın kapıdan çıkması 7yi buldu.

Sporcularımıza verdiğimiz değer o kadar mı?

Yahu Hacettepe maçında "Engelsiz Aslanlarımıza" tezahürat edenler gelseydi, statta bağırmayla olmuyor malesef..

Tek haneli rakamlardan üç haneli rakamlara. Bu da bir gelişme sonuçta. Ne diyelim gidenlerin ayağına, yüreğine sağlık...

Taraftarın anlaması gereken bir detay var, Galatasaray Spor Kulübü.

Muhteşemdi gerçekten..

500 kişiden fazlaydık belkide 750 falan vardık..
Yada daha fazla herneyse..

Yüzlerindeki mutluluğu görmek gerçekten çok ama çok güzel bir şeydi..

Hele hele Petr Tucek?in elindeki kupayı havaya kaldırması falan süperdi ya, üst seviyede olan coşkumuzu dahada yükseğe çıkarttı.

Takım 40 dakika rötar yaptı 18.20?de geldi ama çıkmaları 19.00 gibi falan oldu galiba.. Uzun süre bekledik ama değdi..

Fotoğraflar birazdan geliyor..