Japonya-2008 Dünya Şampiyonu Olduk!

Re: Japonya(2008)Dünya Şampiyonu Olduk!(Salı 18:00 Havaalanı)

seimone augustus geldiginde nasıl anasayfa kapagı olduysa bu basarı bundan ötesi yok bunun yeri sadece tek bir baslık mı ??

daha öncede yazdım arama arada kaynamasın diye tekrar yazıyorum.
arkadaşlar öyle bir karşılama töreni yapmalıyız ki herkes imrenmeli. sanki uefa kupasını aldığımız zamandaki gibi. kulübe yakın arkadaşlar gerekli yöenticilerle konuşup galatasaray bünyesindeki bütün sporcuları ya da en azından futbol basket ve voleybolcuları da bu karşılama törenine dahil etmeliler. sonra tvler çağrılmalı, havanın durumuna göre üstü açık otobüsle şehir turu olmalı, aslında bunlar az bile daha...
ne dersiniz bunları haketmiyor mu bu aslanlar?

Gerçekten helal olsun. Sizinle gurur duymamak elde değil.
Alınacak başka bir kupa kaldı mı :)

Geçen sene takım Ankara´da iken Bilkent´te bir tezahürat söyleniyordu:
"Kıtalararasında şampiyon ol Cimbombom..."

Sedat Hoca maçtan sonra biz de istiyoruz ama işimiz çok zor demişti. Engelsiz Aslanlar bugüne kadar hep zoru başardılar, başarmaya devam ediyorlar.

Engelsiz Aslanlar´a en güzel teşekkürü salı akşamı Atatürk Havaalanını bayram yerine çevirerek gerçekleştirebiliriz. Salı günü sınavı olmayan her öğrenci gerekirse okulu birkaç derse girmeyip havaalanında yerini almalıdır.

Not: Artık GS TV´den pek bir beklentim yok. Umarım bizden birileri takımın gelişini, taraftarın coşkusunu kayda alır da bizimle paylaşır.

galatasaray.org' Alıntı:
Böylece Galatasaray, kendi branşlarının dünyadaki en büyük kupasını kazanan Türkiye'deki ilk ve tek takım oldu. Türkiye'de herhangi bir branşta bu kadar büyük bir kupa alan bir takım henüz çıkmamıştı.

arkadaşlar bence ntv,skytürk ve diğer medya kuruluşlarına email atalım..çünkü çok büyük başarı bence...ne dersiniz??? özellikle gs tv bişeyler yapsın artık

Ersin Çelik' Alıntı:
arkadaşlar bence ntv,skytürk ve diğer medya kuruluşlarına email atalım..çünkü çok büyük başarı bence...ne dersiniz??? özellikle gs tv bişeyler yapsın artık

gstv bişeyler yapıyor hemde çook büyük şeyler: türkiye ligindeki maçların görüntülerinden klip yapıp yayınlıyorlar.

adnan japonyadaydı eminim en az iki kamerada vardır onunla beraber. biç mi görüntü alamamışlar ya? bu kadar mı beceriksizlik olur?

arkadaşlar aslanlarımızı tebrik ediyorum ama dikkatimi başka bir konu cekti yeri degil ama vodafone gögüs reklamı almışız bu bir işaretmi acaba ?

Alisamiyendeki taraftarlara cok tesekkür ediyorum mac baslamadan önce ve mac baslarken yaptıkları

"Engelsiz aslanlar dünya şampiyonu, Galatasaray?ın işte gerçek ruhu''

bestesi cok güzeldi bazı seylere duyarsız kalınmamasını görmek cok güzel birsey engelsiz aslanlara selamlar olsun

Teşekkürler aslanlar alınmadık kupa kalınmadı bizelere bütün kupaları alarak bizleri grurlandırdılar ,sevindirdiler,bütün sevinçleri yaşattılar...Emindim alıcaklarına aslara artık kupa canavarı diyorum Helal olsun alnınızdan öpüyorum..

Hacettepe maçını kapalıda izleme fırsatı buldum taraftar gerçekten müthişdi ve maç başlamadan engelsiz aslanlarımıza çok güzel tezahürat edildi pankartlar açıldı, tribünlerde özlediğim hareketler.

"Engelsiz aslanlar dünya şampiyonu Galatasarayın işte gerçek ruhu"

Yani öyle bir anlık kısa kesilen bi tezahürratda değildi baya baya bağırıldı engelsiz aslanlarımız için.

Kapalı gayet güzel ifade etti herşeyi,üstüne ne eklesem gereksiz olur...
Gerçek Galatasaray!

ultrAslan.com'da gerekeni yaparak giriş sayfasına karsılamayla ilgili bilgilendirme yapmıs

engelsiz-aslanlar.gif

hepsini gözlerinden öpüyorum..... tebrikler.... korkunç büyük başarı....sağolun aslanlar

Herbiri Aslan parçası onların.Sizinle ne kadar övünsek az.Yürekten seviyoruz sizleri.Tebrikler Aslanlar.