Japonya-2008 Dünya Şampiyonu Olduk!

Re: Japonya(2008)En büyük olmak için!Konsantrasyon+Destek

Adım adım değil
Dev adımlarla...
En büyük olmak için kalan 2

Yarın Kanada takımı British Columbia ile oynayacağız, Sedat hoca güçlü bir ekip olduğunu söylemişti ama benim aklımda sadece bir soru var acaba onlara kaç fark atacağız :) .

Galatasaray Zaferle Başladı

Kıtalararası şampiyonanın ilk maçında Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Asya kıtası şampiyonu Japonya ekibi Miyagi MaX takımını 83-46 mağlup etti.

Turnuvanın açılış karşılamasında ev sahibi takımı 83-46 mağlup eden Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı salondan Japon seyircilerin alkışlarıyla ayrıldı.

Karşılaşmada ilk periyodu 27-13 önde geçen Galatasaray devreyi de 50-21 önde kapadı. Üçüncü periyotta da etkili oyununu sürdüren Galatasaray bu periyodu 63-35 önde geçti. Karşılaşmanın son çeyreğinde farkı koruyan takımımız mücadeleden 83-46'lık skorla galip ayrılarak turnuvayada zaferle başladı.

Karşılaşmada Galatasaray, Matt Scot, Justin Eveson, Hussein Haidari, İsmail Ar ve Serdar Andaç beşi ile başladı. Antrenörümüz Remzi Sedat İncesu, karşılaşma boyunca kadrosundan 10 oyuncuya forma şansı verdi. Forma alan tüm oyuncular skora katkıda bulunurken Matt Scot 26, Justin Eveson 20 ve Peter Tucek 13 sayıyla takımın en skorer oyuncuları oldu. 10 sayı atan Hussein Haidari ise güzel oyununu ayrıca 18 assistle süsledi.

Günün ikinci karşılaşmasında Amerika kıtasını temsil eden Kanada temsilcisi British Columbia, Avustralya takımı TWP Perth Wheelcats'i 60-45'lik skor ile mağlup etti.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın ikinci gündeki rakibi Kanada temsilcisi olacak.

İlk maçın ardından yapılan görkemli açılış töreninde ise sarı kırmızılı sporculara büyük ilgi vardı.

İşte bu işte bu...
Kupa Türkiye'ye geliyor :)
4 yabancı vay be erkek takımımızın yabancılarından kat ve kat iyiler: )

İnanıyorum ki büyük bir başarıya imza atıp o kupayla gelicekler.Hiç bir engel yok Aslanlarımız için...

Onlar için söylenecek fazla söz yok, Engelsiz Aslanlar tarih yazmaya kaldığı yerden devam ediyor...

Galatasaray Spor Kulübü´nün Avrupa´da ülkemiz adına üstlendiği özel görevi tam anlamıyla yerine getiriyor. Peki yönetim, taraftar, Türk medyası, spor camiası...

Yürüyedurun Engelsiz Aslanlar...

Helal olsun engelsiz aslanlar bu kupaya layıkler bununla beraber aldıkları kupalar ve istikrarlada bizim desteğimizi en çok hak eden takım işte bu.

Beyler hemen kupayı aldık havalarına girmeyelim. Elbette aslanlara güveniyoruz ama yarınki maç çok çok zorlu. Bir bakıma şampiyonluk maçı

Yürüyelim GALATASARAY..

Yolunuz açık olsun Engel tanımayan Aslanlar..

[ Haidari'yi erkek takımamı alsak ne ? ]

Aslanları bizileri gururlandırdıkları için teşekkürler...Aslanlara sonsuz güvenimiz var bizler için kendileri için kupayla gelicekler inş güvenimiz sonsuz..Adamları sahadan süpürmüşüz helal .. :) Bizler inandık sizler inanın bizim için kupayı alınnnnn...

Arda turnuvanın resmi sitesini bulumadım ben, linki nedir acaba?

Google Translate ile İngilizce'ye çeviririz, dil sorun olmaz.

Barış Çamur' Alıntı:
Yürüyelim GALATASARAY..

Yolunuz açık olsun Engel tanımayan Aslanlar..

[ Haidari'yi erkek takımamı alsak ne ? ]

Tebrikler engelsiz aslanlarımıza ayrıca harika bi öneri Ms'nin yerine Haidari ;)

Re: Galatasaray Zaferle Başladı

Okan açtığın konu ile ilgili bir sorun yok. Açtığın yer doğru, böyle bir maçın ardından yeni bir konu açmandan doğal da bir şey olamaz. Ancak bu şampiyonayı tek başlıktan devam ettirmek daha iyi.