Joshua Ian Shipp

Re: 4 # Joshua Ian Shipp

Shipp'in bir an önce takıma dönmesi gerekiyor çünkü iyi savunma yapabilen takımlara karşı bireysel performansı ile kilidi açabilecek takımdaki ender oyunculardan biri.

Burak SACI' Alıntı:
Shipp'in bir an önce takıma dönmesi gerekiyor çünkü iyi savunma yapabilen takımlara karşı bireysel performansı ile kilidi açabilecek takımdaki ender oyunculardan biri.

Hele rakip takımda Domercant varken haftaya çarşamba çok ihtiyacımız olacak kendisine...

İlk maçta kalitesini gösterdi gerçekten muhteşem bir oyuncu,İnşallah Oktay hoca yeni bir Gary Neal yaratır Joshua Shippten..

Eray Demirdöven' Alıntı:
İlk maçta kalitesini gösterdi gerçekten muhteşem bir oyuncu,İnşallah Oktay hoca yeni bir Gary Neal yaratır Joshua Shippten..
Josh Shippten Gary Neal yaratmaya gerek yok.Josh Shipp Gary Nealdan daha bir oyuncu bence ve UCLA altyapısından gelmeside ayrıca avantaj.

Çok önemli bir yıl onun için.

Langdon gibi bir kariyer yapması hiçte zor değil.Sakat sakat yaptığı savunmayıda gördük.
Geçen sene Bornova'da yaşadığı tek sıkıntı dış şutuydu.O olayın üstüne giderse inanılmaz bir oyuncu kazanmış oluruz.

Arda Öztürk' Alıntı:
Çok önemli bir yıl onun için.

Langdon gibi bir kariyer yapması hiçte zor değil.Sakat sakat yaptığı savunmayıda gördük.
Geçen sene Bornova'da yaşadığı tek sıkıntı dış şutuydu.O olayın üstüne giderse inanılmaz bir oyuncu kazanmış oluruz.

Bornova'da her maç nerede ise 40 dakika sahada kaldığını ve savunmanın ona konsantre olduğunu düşünürsek daha dengeli bir takımda yüzdesi zaten otomatikman daha iyi olacaktır tabi daha da geliştirirse daha da iyi olur .

shipp bence klasik oktay mahmuti 2 numarası.zenci , atletik, şutu iyi olan, biraz da savunma yapabilen bir guard.ben de kendisinden oyuncu olarak yeni bir will solomon, marcus brown, trajan langdon olmasını bekliyorum.bakın oyuncu dedim karakter demedim :)

Shipp ilk geldiğinde biraz burun kıvırmıştım açıkcası,ancak 1 maç değerlendirmek için erken olsada sakatlıktan yeni çıkan bir oyuncu olarak yaptığı işler gerçekten insanı fazlasıyla umutlandırıyor...Umarım bu çabası devam eder...

shipp ilk resmi maçta kalitesini gösterdi 40 dakika oynayıp yorulmayacak savunma gücü artacak

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eray Demirdöven":2u7yi3m1]İlk maçta kalitesini gösterdi gerçekten muhteşem bir oyuncu,İnşallah Oktay hoca yeni bir Gary Neal yaratır Joshua Shippten..
Josh Shippten Gary Neal yaratmaya gerek yok.Josh Shipp Gary Nealdan daha bir oyuncu bence ve UCLA altyapısından gelmeside ayrıca avantaj.[/quote:2u7yi3m1]

Abi ben o anlamda demedim,demek istediğim İnşallah en az oun kadar takıma katkısı olur,yıldızı onun gibi parlar ama geçen seneden izlediğim shipp kesinlikle graves'den ve neal'dan çok daha iyi bir oyuncu olacak...

russell westbrook ucladayken arron afflalo (denver) collison (new orleans) ve SHİPP in yedeği olarak alınmış ilginç

Eray Demirdöven' Alıntı:
[quote="Can Akan":2ov87eyk]
Josh Shippten Gary Neal yaratmaya gerek yok.Josh Shipp Gary Nealdan daha bir oyuncu bence ve UCLA altyapısından gelmeside ayrıca avantaj.

Abi ben o anlamda demedim,demek istediğim İnşallah en az oun kadar takıma katkısı olur,yıldızı onun gibi parlar ama geçen seneden izlediğim shipp kesinlikle graves'den ve neal'dan çok daha iyi bir oyuncu olacak...[/quote:2ov87eyk]
öyleyse umarım diyelim

Beni tanıyanlar Becirovici uzun bir süredir Bizim takımda görmek istediğimi bilirler ama Telekom almış.Onu bu ligde izlemek güzel olacak

Becirovic beğenenler ve beğenmeyenler diye çok uç iki grup var,bir grup bu adama güvenilip yola filan çıkılmaz,hiçbir zaman Avrupada kalbur üstü bir oyuncu olmadı olamayacakta diyor,diğer grup o çok büyük bir oyuncudur diyor...Ben izlediğim kadarıyla beğeniyorum ancak neden böyle bir imaja sahip bilemiyorum...Biraz değişik bir durum...:D

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Becirovic beğenenler ve beğenmeyenler diye çok uç iki grup var,bir grup bu adama güvenilip yola filan çıkılmaz,hiçbir zaman Avrupada kalbur üstü bir oyuncu olmadı olamayacakta diyor,diğer grup o çok büyük bir oyuncudur diyor...Ben izlediğim kadarıyla beğeniyorum ancak neden böyle bir imaja sahip bilemiyorum...Biraz değişik bir durum...:D
Bence becirovic avrupanın en iyi 5 şutör guardı arasına girebilecek yeteneğe sahip bir oyuncu ama savunmasının çok zayıf olması ve istikrarsızlığı sebebiyle hiç bir zaman o bölgelere çıkamadı çıkamayacak ama bence her zaman avrupada mevkisinin kalburüstü oyuncularından birisi olarak kalacak.Lottomatica dönemindeki performansı bize büyük bir yıldız olacağının sinyallerini verse de hiç bir zaman o seviyelere çıkamadı bir daha

Geçen sene Bornova formasıyla ilk Avrupa deneyimini yaşadı ve gayette iyi bir sezon geçirdi. Sezon sonunda klübümüzle sözleşme imzaladı ve uzun bir sakatlık sürecinden sonra çıktığı ilk resmi maçtan günümüze kadar olan dönemde yaptığı savunmayla, ihtiyac olduğu anda takımın skor yükünü çekmesiyle, takım oyununa gösterdiği ''çabuk'' uyumla bence en büyük teşekkürlerden birini hakediyor. Umarım hep böyle devam eder.