Kadınlar Eurolig All Star Oylaması

Murat Sari' Alıntı:
taurasiyi almamislar listeye
direk girecek bosuna oylamaya sunmamislar

Dün gece bir arkadaş Agustus'tan fazlası yok diyordu bu oylamadan da gerçekten o çıktı :p Listeye bile almamışlar alsalardıda aynı klasmandaki bizim oyuncumuzu onun üzerine çıkartsaydık keşke :)

Taurasi'yi almamalrının nedeni biraz da dedikodualrın geçerliliği olduğudur. O zaman Fowles da kesin alınacak öyle işmi olur. NBA'de Kobe kesin birinci olacak neden listeye alıyorlar onu?

Burak Candan' Alıntı:
Sühan Cem":22ak0yb7]Taurasi'yi almamalrının nedeni biraz da dedikodualrın geçerliliği olduğudur. O zaman Fowles da kesin alınacak öyle işmi olur. NBA'de Kobe kesin birinci olacak neden listeye alıyorlar onu?[/quote] rakiplerimizin forumunda şöyle bir yazı eklemişler [url="http://img375.imageshack.us/img375/2423/ekranalntsss.png' Alıntı:
http://img375.imageshack.us/img375/2423 ... lntsss.png[/url]
:?[/quote:22ak0yb7]

Tüm All Starlarda durum böyledir. İlk beş çıkacakları taraftar belirler kalan 7 şer oyuncuyu ise otoriteler seçer. Bunda garip bir durum yok. Ama Taurasi'nin listeye girmemesi ilginç bir durum. Hani her mevki için bir takımdan sadece bir oyuncu yazılır desem 5 numarada mesela hem Nevlin hem Nevriye var.

2 sene önce Seimone katılmışmıydı peki all Star'a ? Ben hatırlamıyorum o organizasyonu :S

Behram Tasdemir' Alıntı:
Taurasi demeki kacmis ;)
Bu konuda araştırma yapıyorum macar basınında bugun koçlarının macar basınına açıklaması var macarca onu ingilizceye çevirtirmeye çalışıyorum bakalım ne çıkacak olayın içinde çünkü Diana nın ismide geçiyor.

He said MTV 1 has no credibility after spreading the rumor that he told a reporter Taurasi was in the hotel pouting because of a clash with a teammate. She will be back after Christmas. He knows that his statement that she is "injured" is vague and cryptic, but, unfortunately, he cannot say more at this time, only that it is not due to disciplinary or financial reasons. He hopes she will be back at full strength because there is a great need for her.

koçlarının açıklamasıymış bugün ki ingilizceden iyi anlayan birisi tam çevirmesini yaparsa ben pek anlamıyorum umarım yollarımız ayrıldı demiştir

Burak Candan' Alıntı:
He said MTV 1 has no credibility after spreading the rumor that he told a reporter Taurasi was in the hotel pouting because of a clash with a teammate. She will be back after Christmas. He knows that his statement that she is "injured" is vague and cryptic, but, unfortunately, he cannot say more at this time, only that it is not due to disciplinary or financial reasons. He hopes she will be back at full strength because there is a great need for her.

koçlarının açıklamasıymış bugün ki ingilizceden iyi anlayan birisi tam çevirmesini yaparsa ben pek anlamıyorum umarım yollarımız ayrıldı demiştir
Hafif sakatlığı var,noelden sonra döncek falan demiş.

Sühan Cem' Alıntı:
Taurasi'yi almamalrının nedeni biraz da dedikodualrın geçerliliği olduğudur. O zaman Fowles da kesin alınacak öyle işmi olur. NBA'de Kobe kesin birinci olacak neden listeye alıyorlar onu?
sühan matee ajavon daha geleli 2 hafta oldu hemen alstarmi olcak:)

Murat Sari' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":i5amb8ut]Taurasi'yi almamalrının nedeni biraz da dedikodualrın geçerliliği olduğudur. O zaman Fowles da kesin alınacak öyle işmi olur. NBA'de Kobe kesin birinci olacak neden listeye alıyorlar onu?
sühan matee ajavon daha geleli 2 hafta oldu hemen alstarmi olcak:)[/quote:i5amb8ut]

Ajavon All Star listesinde mi?

quote]Ajavon All Star listesinde mi?[/quote]
Evet nasıl aldıklarını bende bilmiyorum. Hatta sadece 2 maç oynayan Nykesha Sales bile kadroda.

Sühan Cem' Alıntı:
İşte 2 haftalık ajavon'u All Star lsitesine yazan TBF eğer Taurasi'yi yazmıyorsa ben farklı şeyler düşünürüm açıkcası.
Usta yeri değil ama senin yazılarını sürekli kuşgiller kendi forumlarına eklemişler bilgin olsun :?

Sühan Cem' Alıntı:
Sağolsunlar Face'den de sık sık mesaj atıyorlar. Acaba Aziz'e sövsemmi arada Hıncal hesabı "ehe ehe ehe Haşmet" gibilerinden:)
:p :p :p :) İyi ki facebook vs hesaplarım yok banada atabilirler onlarla ilgili güzel yazılar yazacağım daha :)