Kalbinizle oynayın, KALBİMİZİ KIRMAYIN!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ben de aylardır Murat Özyer istifa diyenlerdenim.Ancak şu gelinen noktada bu isteğimizin pek gerçekleşemeyeceği görülüyor.Zaten her isteğimizin olacağıda yok.
Bu sebepden dolayı şu anda tepki değil de hiç olmadığı kadar tribün desteği verilmesi taraftarayım.Evet oyuncular şu an giydikleri formanın değerini bilmiyor olabilirler.O zaman bizim yapmamız gereken oyuncularımıza ne kadar büyük bir takımda olduklarını göstermekdir.En kalabalık şekilde salona gidip,en ateşli şekilde takımı destekleyip,onlara kendi kazanma ruhumuzu aşılamaktır.İlk yarı sonuna kadar bu şekilde yapılacak destek kim bilir gelecek iyi bir beş numarayla oyuncuların da şampiyonluğa inanmalarını ve bu takımın bir parçası olduklarını hissettirebilir.
Bu şekilde yaparsak pek de bir şey kaybedeceğimizi sanmıyorum.Eğer oyuncular bizleri anlayamaz ve yapılanlara istediğimiz tepkiyi vermezlerse ilk yarı bitiminde bütün taraftarlarımızın da isteğiyle yapılacak protesto çok daha etkili olacaktır.Yönetim o zaman taraftarın ciddiyetni daha iyi anlayacak ve gerekeni yapmak zorunda kalacaklardır.
Not 1:Tabii herkes kendi özgür idaresiyle istediğini yapabilir.Ben sadece şu an takıma inanan insanların emeğinede saygı duyarak onlar ve Galatasaray için bu kadarcık şeyi çok görmeyelim diyorum.
Not 2:Tabii antrenörün gönderilmesini de halen istiyorum.(her zamanda tribün dışında dile getiririm)Önemli olan benim gibi bunu isteyenlerin,bizim haklı çıkmamızın Galatasaray menfaatleri söz konusu olduğunda hiç bir öneminin olmadığını gösterebilmek.
Haksız olmak için bizlerde çabalayalım.Haklıysakda zaten diğer arkadaşlarda bizim yanımızda olacak,çok daha güçlü bir şekilde gücümüzü gösterebileceğiz.

Serkan Dursun' Alıntı:
Ben de aylardır Murat Özyer istifa diyenlerdenim.Ancak şu gelinen noktada bu isteğimizin pek gerçekleşemeyeceği görülüyor.Zaten her isteğimizin olacağıda yok.
Bu sebepden dolayı şu anda tepki değil de hiç olmadığı kadar tribün desteği verilmesi taraftarayım.Evet oyuncular şu an giydikleri formanın değerini bilmiyor olabilirler.O zaman bizim yapmamız gereken oyuncularımıza ne kadar büyük bir takımda olduklarını göstermekdir.En kalabalık şekilde salona gidip,en ateşli şekilde takımı destekleyip,onlara kendi kazanma ruhumuzu aşılamaktır.İlk yarı sonuna kadar bu şekilde yapılacak destek kim bilir gelecek iyi bir beş numarayla oyuncuların da şampiyonluğa inanmalarını ve bu takımın bir parçası olduklarını hissettirebilir.
Bu şekilde yaparsak pek de bir şey kaybedeceğimizi sanmıyorum.Eğer oyuncular bizleri anlayamaz ve yapılanlara istediğimiz tepkiyi vermezlerse ilk yarı bitiminde bütün taraftarlarımızın da isteğiyle yapılacak protesto çok daha etkili olacaktır.Yönetim o zaman taraftarın ciddiyetni daha iyi anlayacak ve gerekeni yapmak zorunda kalacaklardır.
Not 1:Tabii herkes kendi özgür idaresiyle istediğini yapabilir.Ben sadece şu an takıma inanan insanların emeğinede saygı duyarak onlar ve Galatasaray için bu kadarcık şeyi çok görmeyelim diyorum.
Not 2:Tabii antrenörün gönderilmesini de halen istiyorum.(her zamanda tribün dışında dile getiririm)Önemli olan benim gibi bunu isteyenlerin,bizim haklı çıkmamızın Galatasaray menfaatleri söz konusu olduğunda hiç bir öneminin olmadığını gösterebilmek.
Haksız olmak için bizlerde çabalayalım.Haklıysakda zaten diğer arkadaşlarda bizim yanımızda olacak,çok daha güçlü bir şekilde gücümüzü gösterebileceğiz.
Bu yazıyı ayakta alkışlıyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Serkan Dursun":8z37p7m5]Ben de aylardır Murat Özyer istifa diyenlerdenim.Ancak şu gelinen noktada bu isteğimizin pek gerçekleşemeyeceği görülüyor.Zaten her isteğimizin olacağıda yok.
Bu yazıyı ayakta alkışlıyorum.[/quote:8z37p7m5]
Eyüp abi forumda özellikle siz ve Cevdet Akay'ın takıma olan inanç ve destekleri dikkatimi çekmekte(tabii diğer arkadaşlara da haksızlık etmek istemem,ama kendi adıma onlar kadar olgun davranabildiğimi düşünmüyorum) Genç arkadaşlarında yardımıyla bu takım için çok daha fazla şeyler yapabileceğinizi düşünüyorum.ZAMAN BİRLİK OLMA ZAMANI
Avrupa'dan esen sert rüzgarların bizleri dağıtamayacağını dosta düşmana gösterelim.Bu doğrultuda yaptıklarınız için sizlere ne kadar çok teşekkür etsek azdır.İşte hep söylenen GALATASARAY kültürü aslında büyük bir miktarda budur.

Ben takımı ve hocayı eleştiren arkadaşlarımı şuan çok iyi anlıyorum, haklı olduğu çok konular var, ama ligde 10 da 9 yapmış bir takım bugün desteği hakediyor diye düşünüyorum, belki bu maçlarda takım sınıfta kalacak(inşallah kalmayacak), ama ya iyi giderse!

Bunun için biz desteğimizi sonuna kadar verelim bu süreçte, şayet buna layık bir mücadele olmazsa takımda bizde bundan sonra ona göre davranırız.

Ona göre davranırız derken anlatmak istediğim yakıp yıkmak değil, ama bizi bu kadar arkalarında göremezler demek istiyorum!

Bunu anladığını gösteren yazın beni çok mutlu etti.

Bizler Murat hocanın akrabası falan değiliz , bizler sadece uzun süreli yatırımlar olmasını ve basketbol şubemizin iyi yönetilmesini istiyorduk. Bu yüzden istikrar adına bazı şeylerin arkasında durduk. Geldiğimiz noktada malesef istediklerimiz ve düşüncelerimiz olmadı. Bunun üzüntüsünü her taraftarımız gibi yaşıyoruz. Tek bir şansı daha hakediyorlar , bu işten alınlarının akıyla çıkarlarsa hem onlar hem biz hemde takım kazanacak. Averajla ligin 2. sırasında olan takımımıza bir şans daha vermek zorundayız.

Cevdet Akay' Alıntı:
bu işten alınlarının akıyla çıkarlarsa hem onlar hem biz hemde takım kazanacak. Averajla ligin 2. sırasında olan takımımıza bir şans daha vermek zorundayız.
Aynen katılıyorum.Takımdan çok büyük başarılar istemek için bizlerde artık aramızdaki birliği sağlayıp asıl yapmamız gerekeni yapıp oyunculara yalnız olmadıklarını,Galatasaray'ın nesnel bir oluşum(oyuncuların para için oynadıkları) olmadığını kendileriyle aramızda duygusal bir bağ olduğunu anlatabilmeliyiz.Bunu anlarlarsa zaten herkes onları sahiplanacek,onlarda takımı ve yapılacak muhtamel bir transferle çok büyük bir sinerji yaratılabilecektir.Geçmişi bırakıp son bir kez olsun başarı için GALATASARAY'a bir şans vermeye değmez mi?

Cevdet Akay' Alıntı:
Averajla ligin 2. sırasında olan takımımıza bir şans daha vermek zorundayız.

Zorundayız abi evet ama biliyoruz biz puan tablosundaki yerimizi geçen seneden... Geçen yıl ilk yarıyı 3 yenilgi ile kapattık ama sezonun ikinci yarısındaki ve play-off'lardaki halimizi kimse hatırlamak istemez. Bu yüzden puan tablosu değil de play-off'lar önemli bizim açımızdan. Play-Off'lar başlayana kadar takımın arkasında duralım. Play-Off'larda süpürüldükten sonra ne anlamı kalıyor bu desteğin ? Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Murat Hoca'nın yönettiği şu takım ligi iyi yerde bitirirse Play-Off'ta ilk turu geçebilir. Daha sonrası hiç içaçıcı gelmiyor bana maalesef... Ha şans verelim,destek olalım diyorsak, oluruz sonuna kadar. Play-Off'larda elendikten sonra önümüzdeki sezona bakarız değil mi ?

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":36prcymy] Averajla ligin 2. sırasında olan takımımıza bir şans daha vermek zorundayız.

Zorundayız abi evet ama biliyoruz biz puan tablosundaki yerimizi geçen seneden... Geçen yıl ilk yarıyı 3 yenilgi ile kapattık ama sezonun ikinci yarısındaki ve play-off'lardaki halimizi kimse hatırlamak istemez. Bu yüzden puan tablosu değil de play-off'lar önemli bizim açımızdan. Play-Off'lar başlayana kadar takımın arkasında duralım. Play-Off'larda süpürüldükten sonra ne anlamı kalıyor bu desteğin ? Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Murat Hoca'nın yönettiği şu takım ligi iyi yerde bitirirse Play-Off'ta ilk turu geçebilir. Daha sonrası hiç içaçıcı gelmiyor bana maalesef... Ha şans verelim,destek olalım diyorsak, oluruz sonuna kadar. Play-Off'larda elendikten sonra önümüzdeki sezona bakarız değil mi ?[/quote:36prcymy]
Tugay biz sadece protestoyu ilk yarı sonuna kadar erteleyip(inşallah gerekmeyecektir) oyunculara bu şampiyonluğu ne kadar çok insanın istediğini gösterelim diyoruz.Eğer ki bu yapılan da işe yaramazsa yapılan protesto çok daha güçlü ve anlamlı olacaktır.
Sonuçta onlarda insan,bana inanan birileri olsaydı astronot bile olurdum :) Bizde onlara inandığımızı gösterelim.Sonrasında ne olacağına bakalım.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":pila92ep] Averajla ligin 2. sırasında olan takımımıza bir şans daha vermek zorundayız.

Zorundayız abi evet ama biliyoruz biz puan tablosundaki yerimizi geçen seneden... Geçen yıl ilk yarıyı 3 yenilgi ile kapattık ama sezonun ikinci yarısındaki ve play-off'lardaki halimizi kimse hatırlamak istemez. Bu yüzden puan tablosu değil de play-off'lar önemli bizim açımızdan. Play-Off'lar başlayana kadar takımın arkasında duralım. Play-Off'larda süpürüldükten sonra ne anlamı kalıyor bu desteğin ? Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Murat Hoca'nın yönettiği şu takım ligi iyi yerde bitirirse Play-Off'ta ilk turu geçebilir. Daha sonrası hiç içaçıcı gelmiyor bana maalesef... Ha şans verelim,destek olalım diyorsak, oluruz sonuna kadar. Play-Off'larda elendikten sonra önümüzdeki sezona bakarız değil mi ?[/quote:pila92ep]
Tugaycım şunuda unutmayalım ki ligi ilk 3 içinde bitirirsek en az yarı final oynarız. gerekli takviyeleri yaparlarsa final bile gelebilir. Zaten finale çıktığımızda oyunculara gerek kalmayacak :) biz taraftarlar herkesi inandıracağız kupayı alacağımıza. En azından ilk yarının sonuna kadar takıma bakalım , hala ışık vermiyorlarsa gerekeni burdan yazışarak ortak bir kararla ortaya çıkartırız. İnan bende bazı şeyleri yediremiyorum ama ilk yarının sonuna kadar destek vermemiz şart diye düşünüyorum.

Eser Atalay' Alıntı:
Serkan ben senin astronot olacağına inanırımda ,şu takımın şu oyunla şampiyon olacağına inanamam :=)
Ben de çok sert eleştiriler yaptım.Halen de düşüncelerim değişmedi.Ancak bütün benliğimizle şu desteği versek ne kaybederiz ki?En fazla yanılmış oluruz.Galatasaray için biz yanılmışız yanılmamışız bunun hiç bir önemi yok bence.Şu an destek verilmesi gereken zaman gibi düşünüyorum.İlk yarı bitiminde zaten olan biten tekrar elden geçirilir.

işin garibi bikaç sene önce playout oynayan takım şuanda lig 2.cisi takımdan dahada heyecan veriyodu mücadele ediyodu...

1 hafta önce de bizim takımımız lig ikincisiydi Serkan Bey.7 gün içerisinde ne değişti de böyle bir karar aldınız gerçekten ilginç.

BaşarıLar Gelip Geçmezmi?
AsaLeti ßize Yetmezmi?
3500 Kişi Maça Gelmesse ?
Daha Ne Bekleriz ßu Takımdan ?

Armanın Peşinde Degilmiyiz?
Yensekte Peşinde Degilmiyiz?
Çok Mu Fark Eder ŞampiyonLuk ?
Peşindeyiz GALATASARAY ..!

Bir değişim olmassa rasyonel bir insan olarak 5de 2 bile iidir benim için...Tabi bu benim düşüncelerim...Maalesef karamsarım...

6 da 6 demiş idim
1 i geldi
5 kaldı

5 i 1 yerde oldu...:)

bu bir işaret...:)

şaka bir yana hala umutluyum takımdan...

umutlu olmakta zorundayım çünkü dünya üzerinde beni Galatasaraydan başka mutlu edebilecek bir takım yok çünkü...

ha başarısız olur üzülürüz ama olsun üzülmekte var sevinmekte ama asla ve asla zarar vermek veya üzmek yok...

Yensen, yenilsen taraftarın senle
Üzüntünde, sevincinde seninle birlikte...