Kara Braxton

Re: Kara Braxton Galatasaray'da!

Yasemin,Marina ve korelden bekledigimiz verimi alamıyoruz maalesef.İlaç olacak sanırım o bölge için.

herkese slm..1 haftadır takip ediyordum siteyi.eyüp abinin sayesinde üye oldum..sanki transferleri bizzat kendisi yapıo..allah razı olsun abiden.transfere gelince pota altı oyuncusu ihtiyacımız wardı taj dan sonra..inş faydalı olur.

ahmet edip' Alıntı:
herkese slm..1 haftadır takip ediyordum siteyi.eyüp abinin sayesinde üye oldum..sanki transferleri bizzat kendisi yapıo..allah razı olsun abiden.transfere gelince pota altı oyuncusu ihtiyacımız wardı taj dan sonra..inş faydalı olur.
Transferleri klüp yapıyor tabikide :)

Ben sitemizin nüfuzunu kullanarak erkenden öğreniyorum, forumla paylaşıyorum, olay bundan ibaret:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="ahmet edip":w3u9p0lv]herkese slm..1 haftadır takip ediyordum siteyi.eyüp abinin sayesinde üye oldum..sanki transferleri bizzat kendisi yapıo..allah razı olsun abiden.transfere gelince pota altı oyuncusu ihtiyacımız wardı taj dan sonra..inş faydalı olur.
Transferleri klüp yapıyor tabikide :)

Ben sitemizin nüfuzunu kullanarak erkenden öğreniyorum, forumla paylaşıyorum, olay bundan ibaret:)[/quote:w3u9p0lv]

Eyüp abi bu transfer neden açıklanmadı peki?Resmi siteden bi sorunmu var?

Eski Beşiktaşlı Galatasaray'da! Tarih: 28 Şubat 2009 Cumartesi
Bir dönem Beşiktaş Cola Turka forması giyen Kara Braxton, Galatasaray Bayan Takımı'na transfer oldu.

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı bir önemli transfer daha yaptı. Kadrosuna WNBA'in önemli yıldızlarını katan ancak Taj McWilliams'ı kaybettikten sonra pota altında önemli bir eksikle mücadele eden Sarı - Kırmızılılar bir dönem Beşiktaş Cola Turka'da forma giyen Kara Braxton'u sezon sonuna dek kadrosuna kattı. WNBA'de Detroit Shock formasıyla 2006 şampiyonluk yaşayan ve 2008'de de All Star seçilen Braxton pota altında sırtı dönük oyunda oldukça önemli bir isim olarak görülüyor.Basket dergisi.com transfer haberleri hemen duyuluyor burada hemen

kara braxton takıma katıldımı bir bilgisi olan varmı yada daha kesin bir anlasma saglanamadımı resmi bir acıklama henüz yok da merak ettim

Bu transfer gerçekten iyi gelir takıma,
Pota altında ciddi sıkıntı vardı bunu düzeltebilecek bir oyuncu alınmış durumda.
Sahadada durumunu gördükten sonra en net yorumu yapmak iyi olur.

galatasarayın resmi sitesinde çok şükür bu haberi görebildik...yarınki botaş maçında da oynayacakmış herkese hayırlı uğurlu olsun:D
Kara Braxton Galatasaray?da

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, ABD?li oyuncu Kara Braxton ile sözleşme imzaladı. WNBA?in son sezonunda Detroit Shock ile şampiyonluk yaşayan Braxton, daha önce ülkemizde Beşiktaş Cola Turka?da da oynamıştı.

Braxton, yarınki Botaş maçında forma giyebilecek.

Kara Braxton
Doğum Tarihi: 18 Şubat 1983
Boyu: 1.98
Pozisyon: Center
Geldiği Takım: Detroit Shock (WNBA)

Georgia Üniversitesi?ni bitirdikten sonra dört senedir Detroit Shock forması giyen ve bu sürede iki şampiyonluk yaşayan Kara Braxton, geçen sezon 33 maçın 10?una ilk 5 başlarken ortalama 18 dakika süre aldı ve 9 sayı ? 5 ribaund ortalaması yakaladı. Braxton, final serisinde 10 sayı ? 6 ribaund ortalaması ile Detroit?in şampiyonluğuna katkı sağladı.

Bugün tüm Amerikalılar salondaydı. O da tabi.

bu transfere en çok seimone sevinmiş.braxton oyuna girince seimone ondan daha çok heyecanlandı.:)

Braxton iyi göründü bugün. Tabii daha güçlü bir takıma karşı izlemek lazım; ama önemli bir açığımızı kapatacak gibi görünüyor.

Bir de bugün fark açılınca makaraya başladık bench arkasında. Korel'in garip bir pozisyonunda gülünce kızdı kendisi bize. :p

Please forgive us, Kara.