KBSL 2.Hafta | Çankaya Üniversitesi 62 - Galatasaray Çağdaş Faktoring 76

Arkadaşlar ne olursa olsun ortak paydamız Galatasaray olsun.birbirimizl eleştirip kırmaktan ise önümüze bakalım.bakın futbolda son sezonlarda resmen bizim ile uğraşan bir kesim var.bu gün yine kayseride malesef karşımıza çıktılar.iyi değiliz evet amatör branşlardada çok iyi değiliz.nedenmi? Sezonu kupasız başarısız bitirmeyi göze almış içimizdeki Galatasaray düşmanları yüzünden bu haldeyiz.aziz yıldırım göreve gelirken menerin amatör branşlarda başarısı yoktu.baktıki futbolda artık cimbomu yakalamak zor geleceği görüp amatör braşlara yöneldi.sonuç olumlu.çünkü adam amatör branşta olsa cimbomun hegemonyasına son verelim dedi.ve başardıda.burası Galatasaray. bizde akıl tutulması yaşayıp kulübü dernek vakıf gibi yönetenler olduğu müddetçe çok zor günler yaşarız.işte o yüzden kenetlenmeli ve zor günlerin üstesinden gelmeliyiz.her ne kadar burda yorum yapıyor olsakta bu yorumlarda bile yapıcı olmalı birbirimizi üzmekten kırmaktan kaçınmalıyız.gün takımımıza sahip çıkma kenetlenme günüdür burda bile bunu başarırsak galatasaraylılık ruhunu sahiplenmiş oluruz en azından

Dostum en az yaşın kadar Galatasaray maçına gittim ben. Ben sana takımın şampiyon olması için kaliteli guard transferi yapması gerektiğini söylüyorum. Çünkü rakiplerimiz olan Çukurova ve Fenerbahçe WNBA MVP adaylarından oluşan kadrolar kurdular. Bizim Stevens-McCowan ile Çukurova ve Fenerbahçe takımlarıyla yarışabilir bir takım olmamız mümkün değil.