KBSL 20.Hafta | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Galatasaray Çağdaş Faktoring

es kaza bu maçı kazansak ve akabinde evimizde feneri mağlup etsek, sezonun kalan kısmında da yol kazası yapmadan ligi ilk 2'de bitirsek ev sahibi avantajıyla final hayal değil bence. şampiyonluk diyemiyorum çünkü Mersin heves kaçırıyor ne yazık ki.
tabii benim ki sosyal medya diliyle sapık hayal, olsak-yapsak-etsek-keşke vs. kalıplarla kurulmuş ütopik bir düşünce. ha takım çok formda, hayal kurmak lüks olarak kaçmamalı ama kadro farkı da bariz ortada ne yazık ki.
başarılar sarayın sultanları.

@Ozan K. Şen bey prince'nin sakatlık durumu nedir bu maçta oynayabilir mi?
Cadi la seu maçı'nda sakatlanıp çıkmıştı galiba.
Umarım oynar bu maç ve fb maçın'da, yoksa mağlubiyet kaçınılmaz.

Bonner yok o büyük avantaj çünkü Çukurova Bonner, Hayes,Gray oynatiyor. Küçük maçlarda Elizabeth Williams ve Alexsandra Crvendakic oynatılır. Yarın kesin Elizabeth Williams olacak Mccowan savunması için ...

Avantaj diyebilmek için senin sahip olduğun yabancıların en az Çukurova kalitesinde olması gerekiyor.
Ama öyle değil.
Gray-Hayes-Williams üçlüsü oynarsa maçı kazanabileceğimizi sanmıyorum.
Bu kadar NET.

Sadece oyuncu farklarından bahsedilmiş ama koç farkıda oldukça fazla bence.. Çok zor maç umarım kazanırız.

Fenerbahçe-Nesibe Aydın karşılaşmasını izleyen var mı? sürpriz geliyor sanki. neden akşam aynı şeyi bizde basarmayalım

Fenerbahçe-Nesibe Aydın karşılaşmasını izleyen var mı? sürpriz geliyor sanki. neden akşam aynı şeyi bizde basarmayalım
Mac 81-81 iken son 19 saniye kala Nesibe Aydin’dan bir oyuncuya teknik faul calindi.Fb tek atisi sayiya cevirdi 82-81 oldu.Sonrasinda Fb topu kenardan oyuna sokarken top kaybi yapti.Nesibe Aydin 15 saniye kala topu kazandi yani.15 saniyenin 6-7 saniyesi Fb’nin topa baskisi ve faulleriyle gecti.9 saniye kala Nesibe Aydin hucum yapti ancak son saniyede kacan atisla Fb 82-81 kazandi.Yani teknik faul sayisiyla kazandilar.

Bence hakemler gayet iyi maç yönettiler.
Nesibe’de oynayan Jessica Thomas gelecek sene için Galatasaray’a transfer olursa bize ciddi seviye atlatır.
Nesibe’de oynayan Derin,İlayda gibi oyuncular da çok iyi bir maç çıkardılar. Hatta iki oyuncu da kariyer maçını oynadı desek abartı olmaz.
Eğer gelecek sene yabancı sınırı yine 3+0 şeklinde devam ederse İlayda ve Derin’in Galatasaray‘a transferi düşünülebilir.

Pulvere oynamak zorunda kaldığı sürece biz Mccowan'ın yerli olmasının avantajını kullanamıyoruz.

Şu an Mccowan yabancı Pulvere yerli statüsünde oynuyor gibi !

Çukurova'da ise Aleksandra Crvendakic tercihine şaşırdım.Sakatlık durumu yoksa Williams veya Bonner bekliyordum.

Takımımıza,koçumuza maçta başarılar dilerim,insallah kazanan taraf oluruz.