Kendinizi Tanıtın

Merhaba,

Şubat 1991 İstanbul doğma, büyüme aslen Artvin Hopa'lıyım.

Kimya Teknikeriyim, fakat açıktan İşletme Lisans bölümünü de bitirdim.

Annem sayesinde Galatasaray'lıyım, Babam Trabzonspor'lu olduğu için İstanbul takımlarına karşı hiçbir zaman sıcak bakmazdı ama bende kararımdan vazgeçmezdim. Basketbolu hep gazetelerinin satır aralarında takip ederdim, ilk gittiğim maç ise Efes Pilsen-Fenerbahçe Cumhurbaşkanlığı finali olmuştu ardından Galatasaray-Fenerbahçe Kadın Basketbol Cumhurbaşkanlığı finaline gittim. Erkek Basketbol takımı ile ilk tanışmam ise Ayhan Şahenk' teki Spartak St. Petersburg maçı idi, zaten bir daha da kopamadım basketboldan.

Sizleri tanımak ve aranızda bulunmak ise bal kaymağı oldu.

Merhaba,

Ben Murat, 1980 Ankara doğumluyum, 1982 yılında beri İstanbul'da yaşıyorum ve tabi ki Galattasaray'lıyım.

Bu kadar eski ve güzel siteye bu kadar zaman rastlamamak kendi adıma talihsiz bir durum, şu an siteyi gezerek konulara bakmaya çalışıyorum.

Mesleğim Web Yazılım Uzmanı (Site ile ilgili teknik problemleriniz olursa bilgimi gönüllü paylaşırım).

Sevdiğim Spor Dalları; Bisiklet, Basketbol ve Futbol

Bisikletimi şehir de ulaşım aracı olarak her yere kullanıyorum ve aktif olarak da spor yapmış oluyorum.

İnşallah kulübümüzün mevcut amatör branşları en iyi şekilde gelişir ve bir gün bisiklet branşı da eklenir.

Saygılar