Kerem Tunçeri

Re: Kerem Tunçeri bize yakışır!

Alperen Kaplan' Alıntı:
Bunun üzerine Sinan yahut Engin'i boşa bırakma ihtimalleri olamaz mı?
Yani nihayetinde Vujanic de ikiye kayacakmış Sinan'ı da ondan yazdım.
Bu durumda bu oyunculardan birini alamaz mıyız?

transfer sezonu bitti....

Alperen Kaplan' Alıntı:
Bunun üzerine Sinan yahut Engin'i boşa bırakma ihtimalleri olamaz mı?
Yani nihayetinde Vujanic de ikiye kayacakmış Sinan'ı da ondan yazdım.
Bu durumda bu oyunculardan birini alamaz mıyız?
Hülle ile alırız ama yurt dışından takım bulmak lazım.

Efes yönetimide ilgilendiği oyuncuyu hemen,hiç uzatmadan alıyor.Kerem tunçeri yi aldılar.Onun gelmesiyle bi kaç oyuncu elden çıkarırlar diye düşünmüştüm ama ergin ataman yaptığı açıklamada kadrodan hiçbir oyuncuyu göndermeyeceğiz demiş.Efeste rotasyon aşırı derecede çoğaldı.Ergin ataman acaba kimi oynatsam diye kara kara düşünüyordur artık.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Efes yönetimide ilgilendiği oyuncuyu hemen,hiç uzatmadan alıyor.Kerem tunçeri yi aldılar.Onun gelmesiyle bi kaç oyuncu elden çıkarırlar diye düşünmüştüm ama ergin ataman yaptığı açıklamada kodrodan hiçbir oyuncuyu göndermeyeceğiz demiş.Efeste rotasyon aşırı derecede çoğaldı.Ergin ataman acaba kimi oynatsam diye kara kara düşünüyordur artık.
Her maç farklı bir oyuncuyu kadro dışında kenarda bırakacaz rotasyonu böyle yapacaz demiş.Ergin Ataman bence yanlış davranıyor hem bu erginin hemde süre alamayan oyuncuların hatası.Mesela Sinan Güler birazcık kendini düşünse ben oynamak için ayrılacam dese her türlü ayrılır takımdan ama sinan veya diğerleri oturdukları yerden paralarını almayı tercih ediyolar.Şimdi farkında olmasalarda oyunculukları gerileyecektir.Çünkü Basketbolda düzenli oynamayan oyuncu mahvolur

Re: Kerem Tunçeri Efes Pilsen'de

yha arkadaslar ortada bi gerçek var bu yöneticiler transfer yapmak gibi bi kapasitesi yok..galıba gerçekten anlamıolar.mesela geçen sene serkan erdoğanı bis alabılırdık biz telekomdan daha büyük bi camıyayız.sonra asım pars karsıyakada çok güsel bi ortalama yakaladı ama onuda alamadık .daha sonra kaya fln derken ölece gitti..millet serkanı alırken kayayı alırken biz polatı alıyoduk..bnce bu sene hersey bitti.kımse bi mucize beklemesın.bası arkadaslar kerem tunceri için konu açıyo..açsan ne olucakkı.böle bi transfer komıtesı warken biz kımseyı alamayız....

Re: Kerem Tunçeri Efes Pilsen'de

kerem tunçeriye bildiğimiz kadarıyla bizim kluğte teklif yaptı ama kerem parayı daha cok sevdigini hem simdi hemde daha once besiktasa giderek gosterdi.ne diyelim yolun acık olsun...

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımızda genel direktörlük görevine Kerem Tunçeri getirildi.

Basketbola Galatasaray altyapısında başlayan Kerem Tunçeri, 1996-2000 yılları arasında kulübümüzün formasını giydi. Kariyeri boyunca Avrupa basketbolunun zirvesinde kulüp ve milli takım düzeyinde sayısız maça çıkan Kerem Tunçeri, Türkiye’de 4 lig şampiyonluğu, 4 Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanırken İspanya’da Real Madrid ile EuroCup ve İspanya Ligi şampiyonluğu yaşadı.

Türk basketbolunun yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olarak milli takımımıza da yıllarca hizmet veren Tunçeri toplamda 311, A Milli takım formasıyla 215 maç ile bu kategoride en çok forma giyen oyuncu oldu. 2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda ve 2010 Dünya Şampiyonası’nda gümüş madalyayı kazanan takımların kadrosunda yer aldı.

Kerem Tunçeri, 2015-2016 sezonunda profesyonel basketbolculuk kariyerini sonlandırdı ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nda A Erkek Milli Takım Menajerliği görevine getirildi. Türk basketboluna hem oyuncu hem yönetici olarak hizmet veren Kerem Tunçeri, yeni sezondan itibaren kulübümüz için hizmet verecek.

Kerem Tunçeri’ye evine hoş geldin der, bu onurlu görevinde üstün başarılar dileriz.

Her iki branştan sorumlu şube yöneticisi olmamış bu durumda..Genel direktör dediğimiz GM olduğuna göre Zeytingöz takım menejeri mi oldu acaba Banvit’de olduğu gibi

Oyunculuk kariyeri yoruma kapalı ancak bu statüde güzel işler yaptı mı bilgim yok pek. Bilenler yorumlarsa güzel olur. Her ne olursa olsun, neticede artık bir basketbol aklımız var. Belli ki kulak arkası edilmemiş taraftarın istekleri basketbol hususunda. Önceleri Murat Özyer ve türevlerinin koçlarla takışmaları yüzünden yol alamıyorduk bir türlü. Şubemize hayırlı olsun, umarım Turgay Bey ile birlikte Yenilmez Armada'yı yeniden inşa edip mutlu günlere döneriz.

Turgay Zeytingöz varken kendisi tam olarak ne yapacak biri bana açıklayabilir mi? Tembel olduğu için TBF tarafından görevine son verilen biridir Kerem.

''Öncelikle yeni sezon bütün takımlara hayırlı olsun. Sağlıklı ve sakatlık olmadan, güzel bir sezon diliyorum. İlk maçı Büyükçekmece ile oynayacağız. Fena takım kurmadık. Birkaç tane eksiğimiz var. Bu sezon savaşan ve her maçı kazanmaya oynayan bir Galatasaray NEF planlıyoruz. Çalışmalarımız ona göre antrenmanlara başladık. İnşallah güzel bir sezon geçireceğiz. Çok heyecanlıyım ben Galatasaray’da doğup büyüdüm, babam eski basketbolcu Galatasaray’da altyapısında yetişip A takımına çıkan bir oyuncuydu. Dediğim gibi çok çok heyecanlıyım. Sorumluluğumuzun da farkındayız ekip olarak zor bir işe giriştik ama başarılı olacağımızı tahmin ediyorum. En azından elimizden gelen her şeyi yapacağız Galatasaray'ımız için. Hayırlısı olsun güzel bir sezon bizi bekliyor inşallah.''