Kim küme düşer?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Kim küme düşer?

• Kullanılan toplam oy
    59
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Fenerin düşme meselesine gelince, evet düşmez ama bu bir temenni bizim için 8)

Eyüp Bey, Fenerbahçe'nin küme düşmesi tadımızı kaçırmaz mı?.. Galatasaray-Fenerbahçe rekabetinin olmadığı bir Türkiye Ligi keyifli olur mu?..

Onları mağlup etmenin sevincini yaşamak ve onları aşıp şampiyon olmak!..

Oyak'ın düşmesini istiyorum.

Yıllardır benim için soğuk bir imaj veren takım görüntüsünden kurtulamadı.

Ahmed Salih' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3p0tme7a]
Fenerin düşme meselesine gelince, evet düşmez ama bu bir temenni bizim için 8)

Eyüp Bey, Fenerbahçe'nin küme düşmesi tadımızı kaçırmaz mı?.. Galatasaray-Fenerbahçe rekabetinin olmadığı bir Türkiye Ligi keyifli olur mu?..

Onları mağlup etmenin sevincini yaşamak ve onları aşıp şampiyon olmak!..[/quote:3p0tme7a]

Ahmed bey boşverin Eyüpü, zaten böye bir anket açarak nasıl bir kafada olduğunu gösterdi. At gözlükleri takmış fanatik ötesi bir Galatasaraylı oluyor maalesef zaman zaman. Ah şu huyundan bir vazgeçse...

Önder BEY ve Ahmed BEY!

Evet fanatiğim ama kendi bileN bir fanatiğim, kimseye zarar vermem, ayrıca fener yazmam vede GS yazmamam küme düşer diye şundan kaynaklanıyor!!!

TARAFIM TARAFTARIM VEDE GALATASARAY'IN TARAFINDAYIM :p

SAYGILARIMLA DOSTLAR.

Bu konuyu açan arkadaş halen rüyalar aleminde geziyor bu açıkça belli,

Son senelerde oynanan Fenerbahçe - Galatasaray maçlarına bir bakın kim kime karşı daha üstünmüş,

Bir de Fülker diye bir takım yok Fenerbahçe Ülker var, sonuçta siz de Cafe Crown'dan destek alıyorsunuz ama kimse GSCC filan demiyor...

Lig maratonu devam ediyor ve 6. hafta sonundaki izlenimlerime göre Kepez Belediye ve Casa Ted Kolejliler ligdeki en zayıf halkalar durumundalar.. Bence bu iki ekip son iki sırada kalacaklar ligde.

Kepez konusunda daha erken...
Çok kaliteli oyuncuları var,düşeceklerini zannetmiyorum ama Sabit Hadzic'in oyuncuları ile arasının kötü olması bir problem gibi duruyor..

Kim düşer sorusuna lig başlamadan Aliağa ve Kepez demişim. Aliağa hakikaten düşecek galiba :)