Kimler takımdan gitmeli? NEDEN*?

britton jonsen,fatih solak,cemal nalga,(daha iyilerinin bulabilirsek dee ve chris owen): hedeflerimiz büyükse ki öle olmalı bu oyuncularla çok zor.rakiplerimizin kalitesinden daha az oyuncuların bizde işi olmaz 8)

jhonsen = kesinlikle yetersiz.
dee = aldigi paranin hakkini oda vermedi ve el-amin , solomon karsisinda dokuldu.
cemal = ben bir isik goremedim ama kalacagindan eminim.
cuneyt = cok fazla sorumluluk aliyor ve yerine getiremedigi anlar daha fazla ve silahlari az.
4 numaralardan biri = rakibimiz fulker ve telekomun pota altina bakarasak cok kisa kaliyoruz orn(omer , semih'e karsi owens , gaines)

- Barış Ozcan'ı alabirsek Murat Kaya.
(Barış'a bayıldıgımdan onermedim, tt'nin kalabalık rotasyonundan birileri gidecek, Muratcan'a kıymazlar buyuk ihtimal Barış ayrılır. Barış bence Murat'tan daha iyi bir sutor. Daha agresiftir.)

- Fatih Solak katkısına gore cok PAHALI bir oyuncu

- Cemal Nalga kiralanmalı

- Dee gitti zaten, Hite kalsa iyi olur, Owens ve Gaines alınacak yerli uzunun ozelliklerine gore...

Timur Saglam' Alıntı:
- Barış Ozcan'ı alabirsek Murat Kaya.
(Barış'a bayıldıgımdan onermedim, tt'nin kalabalık rotasyonundan birileri gidecek, Muratcan'a kıymazlar buyuk ihtimal Barış ayrılır. Barış bence Murat'tan daha iyi bir sutor. Daha agresiftir.)

- Fatih Solak katkısına gore cok PAHALI bir oyuncu

- Cemal Nalga kiralanmalı

- Dee gitti zaten, Hite kalsa iyi olur, Owens ve Gaines alınacak yerli uzunun ozelliklerine gore...
oyuncularımıza ve taraftarımıza çeşitli şekillerde hakaret eden bu adamı, kadroda görmek istemenizi, bir galatasaray taraftarı olarak kabullenemiyorum.. saygılar...

bence YÜZDE YÜZ CHARLES GAINES KALMALI ve Chris Owens bilmem yollanabilir..
murat kaya gidsin .. fatih solakda .......Charles GAINES KALMALI!!!! :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki

Cüneyt Erden:Oyun kuruculuk bakımından yetersiz olduğunu düşünüyorum 3 lükleri rakibin canını yakıyor ama bazende 5 te 0 gibi üçlük yüzdeleri takımazarar veriyor ..
Gaines : En yürekli oyuncumuzdu en istikrarlı ama şut olarak owens daha iyi ondan + kaya peker'ide alırsak kaya ve owens'lı kadro daha iyi olur diye düşünüyorum
HitE:istikrarsızlık .. bazen iyi skorlar buldu ama istikrarı yakalayamadı daha iyi bir şutör bulabiliriz ..
brown :yoruma gerek yok .. zaten gitti
b.jonhsen : kalması için ufak bir neden bile yok :)

Bu durumda tek yabancımız kalmalı oda C.OWENS

Cuneyt'in bu sezonki oyun tarzıyla zaman zaman zararlı oldugu bir gercek, butun umidim Erman hocanın bu insiyatifi ona vermeyecegidir. Aslında Cuneyt'i de suclamamak lazım. Baska saglam sutor olmayınca atıslarına ok veriyorlardır. Asıl sorun ise hucum setlerimizin son derece kısıtlı olusuydu bence.
Hite skorer diye aldık ama kalırsa skorerliginden sutorlugunden kalabilecek bir oyuncu degil. Toplamda iyi bir oyuncu. Vazgecilmez degil tabi...

murat kaya gitsin... sözde her sene kendini geliştiriyor ama hiçbir şey göremedim, çok isteksiz... sanki bedavaya oynuyor, benchte oturmak için para alınmaz..

Kaan Can Garip' Alıntı:
murat kaya gitsin... sözde her sene kendini geliştiriyor ama hiçbir şey göremedim, çok isteksiz... sanki bedavaya oynuyor, benchte oturmak için para alınmaz..

Kesinlikle..Bu son sezondaki kadromuz fbnin 3 sene onceki kadrosu gibi..Erdal Bibo-Erkan Veysekolgu tarzı oyuncularımız var(Erdem-Murat-Fatih-cEMAL) VS.. Ne zaman Mirsadf-Semih-Oguz-Mrsic tarzı 2-3 kaliteli turk oyuncumuz olacak o zaman zirve icin yarısacagiz.

Dee Brown = Verimsiz gitmeli..
Britton Johnsen = Yetersiz gitmeli
Cemal Nalge= Genç ve oldukça tecrübesiz..Kiralanmalı
Cüneyt Erden = Hedefleri büyük bir takım için yeterli bi guard değil..Eski yıllardaki gibi dğil daha doğrusu..Beşiktaş maçından itibaren te tel dökülmeye başladı..Gitmeli..

Yabancılardan Chris Owens mutlaka kalmalı :) Robert Hite doğru düzgün sorumluluk alacaksa kalmalı..Gaines iyi bir savaşçı fakat dış şutu iyi olan 4 numara bulursak gidebilir ; ancak gönlüm onun da kalmasından yana

Yerlilerle ilgili söyleyeceğim de Murat Kaya ismi ön planda ben de kendi yorumumu söyleyeyim kalmalı..Takımı All-Star çerçevesinde oluşturmuyoruz..12 oyuncu da süper olacak diye de birşey yok..İsimler havada uçuşuyor ancak parayla alınıyor adamlar ; kulüp tüm parayı oturup basketbola dökmez..Alçaltıldığı kadar kötü bir oyuncu da değil zaten..

Ama şu an itibariyle Telekom öyle bir kadro kurduki rotasyonu sanırım 12 kişiden oluşacak..O yüzden herkesin derin ve kaliteli bir kadro beklemesi normal..Çünkü istenince kurulabiliyormuş..Telekom yönetimi bunu gösterdi..Transferlerin de geç yapılacağını düşünüyorum..Bu yönetimin aklını başına alacağı yok..Kadronun yarısını yollayıp son dakikada adam almaya başlarlar taraftarı da çileden çıkartırlar..

Saygılarımla..

cemal , cenk , britten ,dee, ve bence owens kalsın gaines gitsin diorum owens tam i 4numara şutuda war ribauntlarda da ii kaya da gelirse süper olur bu takıma diğer oyuncular tutulabilir 3yabancı 2de türk trasnferle bu işi halledebiliriz ....