Kırmızı'yı lacivertten kurtaralım!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Konu hakkında görüşlerini bildirip mutlaka Abdi İpekçi´de oynamalıyız diyen tüm arkadaşların isim listesini çıkardım.

Eğer önümüzdeki sezon maçlarımızı Abdi İpekçi´de oynarsak, gelinmeyen her maç için 1 hafta ceza vereyim diyorum.

muahauahu bu yoklama çok iyi fikir he!
birisi alır eline kağıdı ahmet ,burda! mehmet,burda! ali! burda
eser yoook!
o şerefsiz kepez maçınada gelmedi dimi arayın evini!! :):)

Murat İnal' Alıntı:
Biz anlamayız valla.
Yoklamayı da Eyüp YILDIZ alıcak.
A.Şahenk olursada Önder yoklamaları alsın diyeceğim ama olmayacak.
Yoklama alabilmesi için salona gitmesi lazım, o trafikte o salona gitmek zor iş değilmi önder???

Murat ile Önder dönüşümlü olarak yaparsa yoklamayı bir ihtimal aksamaz diye düşünüyorum :) :)

Geçen sene belli bir dönem cezam nedeniyle kaçırdıklarım dışında firem yoktur pek Eyüp Bey son 6-7 yılda :)
Sayabilirim size kimlerin geldiğini yıllara bölerek hatta.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
valla küçükyalıdan geldim geçen sene ayhan şahenke bile 2 saatimi alıyodu aşşa yukarı ama rahat oluyodu köprüyü geçince levntten minübüs falan iyiydi. abdi ipekçiye nekadar sürede nasıl gideriz blmiyorum ama farketmez artık nere olursa HERYERDEYİZ allahın izniyle.
Küçükyalı'dan Abdi İpekçi de pek fark etmiyor, yine yaklaşık 2 saat :)
Geçen sene ÖSS nedeniyle Ayhan Şahenk'e gidemedim, Abdi İpekçi'ye bir ayak alışkanlığından olsa gerek gidiş daha kolay geliyor, en azından trafikte takılma derdi yok. Kadıköy sonrası vapur ve tren.

Murat İnal' Alıntı:
Geçen sene belli bir dönem cezam nedeniyle kaçırdıklarım dışında firem yoktur pek Eyüp Bey son 6-7 yılda :)
Aksini iddaa etmedimki, sadece Önder yoklama yaparsa o iş yalan olur onun için takviye olarak senin yardım etmen gerektiğini söyledim.

A.İpekçi dedim diye işitmediğim laf kalmadı, şimdi Daçka salonu bize vermiyor diye A.İpekçiye gidilecek ama nedense yine bu işin ucu bana dokunacak.

Ama ölmek var dönmek yok!

Kırmızı'yı onu kirleten Lacivertten kurtaracağız!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Murat İnal":1cdw1xq9]Geçen sene belli bir dönem cezam nedeniyle kaçırdıklarım dışında firem yoktur pek Eyüp Bey son 6-7 yılda :)
Aksini iddaa etmedimki, sadece Önder yoklama yaparsa o iş yalan olur onun için takviye olarak senin yardım etmen gerektiğini söyledim.

A.İpekçi dedim diye işitmediğim laf kalmadı, şimdi Daçka salonu bize vermiyor diye A.İpekçiye gidilecek ama nedense yine bu işin ucu bana dokunacak.

Ama ölmek var dönmek yok!

Kırmızı'yı onu kirleten Lacivertten kurtaracağız![/quote:1cdw1xq9]
Arkandayız Eyüp Abi :p :)

Murat İnal' Alıntı:
Bekle bizi kırmızı rahat koltuklar. Reklam panoları özlemiştir bizi :)
A.İpekçi'nin kırmızı koltukları bence oturmamız yasak olan A.Şahenk'in pembe koltuklarından rahattır.

Şimdi Abdi İpekçi'ye söyle bakmak lazım.Derbi ve büyük maçlarda süper atmosfer oluşacağı kesin onu bir kenara koyuyorum.Fakat diğer maçlarda Ayhan Şahenk'te ki 200 kişilik taraftarın yaptığı baskıyı Abdi'de 3bin kişi yapamaz bu aşikardır.Bence burada taraftar gruplarıyla toplantı yapıp öyle bir karar alınmalıdır diye düşünüyorum.Eğer Üni ve uA grupları maça ilgi göstermezse geçen sene ki ve ondan önce Cömert'te ki saha baskısını yaratamayız.

İpekçi benim için hüzün, Şahenk ise güzel günler göstergesi. Biraz da derdim bu.
Özledim Şahenkte efes-ülker-fener-galatasaray üstüste oynanan yarı final serilerini.