Koçumuza Tebrikler!!!

bende taraftarımızı tebrik ediyorum hem doğru dürüst destek olmuyorlar hemde seyircisiz oynatıyorlar yazıklar oslun!!

maddeli yazmayı çok seviyorum gene öyle yazacağım kimse kızmasın lütfen :D

1- mitchell iyi ama tecrübesiz bir guard , kolejden yeni mezun olmuş başka ülkede oynamayı geçtim kendi eyaletinin dışında başka bir eyaltte kaldığı yaşadığı bile meçhul o yüzden onu eleştirirken dikkat etmek lazım yani nasıl türk genç oyunculara tolerans veriliyorsa bence ona da verilmeli ki bence fenerbahçe maçı da dahi,l olmak üzere ciddi bir yükselme var kendisinde
2- sovereign in dediği gibi hücum resmen perdeden çıkan kısanın şut atmasına dayalı ( aslında buna perdeden çıkan fitch'in desem daha doğru olur) hal böyle olunca takım assist yapmıyor ki mitchell ya da başkası yapsın....

3- topla oynanan takım oyunlarının genel kuralı ne kadar çok pas yaparsan o kadar rahat sonuç alırsındır , amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok telekomun ısrarlı pasları sonucu her hücumda boş üçlük bulduğunu hepiniz gördünüz maçta efes yıllardır bunu yapıyor fenerbahçe de zaman zaman bunu tutturuyor neden bu takımları örnek verdim bunların hepsi gs nin üstünde çünkü.....
4- ben bir takımda playmaker ın baskı altında olduğu zamanların haricinde off guard ın top getirmesini anlamıyorum, he bilmeden kobe bryant'ı transfer ettiysen ayrı, bence bu konuda diğer oyuncular da biraz pasif kalıyor oyuncuyu saha içinde disiplin edersin 3 maç kaybedersin belki ama takım olmayı kazanırsın bu bence çok daha önemli o yüzden 30 şut çekip 10 tanesini sokan 25-30 sayı atan adam yerine az öz ama doğru şutları atan bir oyuncuyu tercih ederim , elindeki oyuncu buna uymuyorsa uyana kadar alırsın kenara he yok buna da trip atıyorsa kimse takımın üstünde değildir kesersin biletini yollarsın

5- ayrıca fatih solakın çok sınırlı bir oyuncu olduğunu söyledim her zaman yalnız işin ilginci fatih bu sınırlarının farkında olduğu için olabilecek en etkili şekilde oynamaya çalışıyor ancak gereksiz blok sevdası onu yakıyor asıl görevinin blok yapmak değil de pota altını kapatmak olduğunu iyice anlarsa bence çok faydalı bir oyuncu olur belki hücumda birkişi eksik bırakır takımı ama olsun maçlar savunma ile kazanılır