Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alalım aldıralım

Kombine Satışı Cumartesi de Devam Edecek!

Galatasaray Cafe Crown ile Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın 2008 - 2009 sezonu iç saha maçlarını kapsayan kombine biletlerin satışı, Ali Sami Yen Stadı'nda devam ediyor.

Kombine almak isteyen taraftarlarımız için bilet gişesi, bu Cumartesi günü de (20 Eylül 2008 Cumartesi) 10:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet verecek!

Re: Kombine alalım aldıralım

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kombine Satışı Cumartesi de Devam Edecek!

Galatasaray Cafe Crown ile Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın 2008 - 2009 sezonu iç saha maçlarını kapsayan kombine biletlerin satışı, Ali Sami Yen Stadı'nda devam ediyor.

Kombine almak isteyen taraftarlarımız için bilet gişesi, bu Cumartesi günü de (20 Eylül 2008 Cumartesi) 10:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet verecek!
Bir şey soracaktım Eyüp abi'ye, ama böyle bir kullanıcı mevcut değil gibi bir şey diyor sistem. acaba beni engelledi mi Eyüp bey!...

Re: Kombine alalım aldıralım(Cumartesi günleride satılacak)

Arkadaşlar kombine satışlarımız çok kötü gidiyormuş, alacak durumu olan arkadaşlarımdan bu konuya daha duyarlı olmalırını rica ediyorum.

Bu seneki takım bunu haketmiyor:(

eyip abiye katılıyorum istanbulda olupta alacak durumu olan arkadaşların alması lazım klübümüze ve takımımıza destek çıkmalıyız

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar kombine satışlarımız çok kötü gidiyormuş, alacak durumu olan arkadaşlarımdan bu konuya daha duyarlı olmalırını rica ediyorum.

Bu seneki takım bunu haketmiyor:(
Dostuma %100 katılıyorum lütfen arkadaşlar durumu olan herkes
basketbol sevgisini kalbinin derinlerinde hisseden herkes kombinesini alsın ve takımının her zaman yanında olsun

Klüpten satış rakamını öğrenince çok üzüldüm, geçen seneki satış rakamının üzerine çıkmayı bırakın okadar az satılmışki çok üzüldüm.

Cumartesi günü birkaç arkadaş daha kombine alacaklar ama ne fayda, bu sene kombine satışları çok kötü oldu.

Forumda imza kampanyası yapıldı, o durumda çözüldüğü halde faydası olmamış satışlara.

Tabiki bunda tek hatalı bizler değiliz, yönetimde 'bence' yanlış bir strateji uyguladı.

Özel ayrılan bench arkası tükenmemiş mi daha şaşırdım.

Bana göre yanlış stratejiyle bu duruma düşüldü,taraftarda suç aramak yanlış olur bu durumda.

Millet neden kombine alsın ki...
300 ytl demek maç başı 15 Ytl fiyat vermek demektir.
Bir çok maçta bu fiyatlara kimse o salona gelmeyeceğini çok iyi biliyoruz biletler ilk haftalarda 10 ytl olur sonra 5 sonra 1 ytl olur ve kombine elde patlar.Taraftar 300 ytl vermek yerine 1 ytl verir 5 ytl verir 10 milyonla oraya gelir.

Alınmamasını yadırgamıyorum.

Burak Barut' Alıntı:
Millet neden kombine alsın ki...
300 ytl demek maç başı 15 Ytl fiyat vermek demektir.
Bir çok maçta bu fiyatlara kimse o salona gelmeyeceğini çok iyi biliyoruz biletler ilk haftalarda 10 ytl olur sonra 5 sonra 1 ytl olur ve kombine elde patlar.Taraftar 300 ytl vermek yerine 1 ytl verir 5 ytl verir 10 milyonla oraya gelir.

Alınmamasını yadırgamıyorum.
Yalnız kombine alınca sadece erkek takımın değil bayan takımında maçlarınada girebiliyorsun .

Mustafacım kaç kişi gitti geçen sene?
Geçen sene üst üste kız basketbol maçı yaptıramadık hiç malesef bu sene de olmayacak ve gene boş trübünlere oynayacak malesef kızlarımız.

Burak Barut' Alıntı:
Mustafacım kaç kişi gitti geçen sene?
Geçen sene üst üste kız basketbol maçı yaptıramadık hiç malesef bu sene de olmayacak ve gene boş trübünlere oynayacak malesef kızlarımız.

Peki Burak Abi elin adamı voleybol maçı için fenerbahçe-GALATASARAY gibi bir maçın saatini değiştirirken biz neden iki maçı üst üste oynayamayız.?

Çünkü Uleb Kupası maçlrı Salı Günü, kızlarımızın Avrupa Kupası maçları Perşembe günleri oynanıyor Okancım.

Ben gerçekten kombine almayı çok istiyordum hatta 150 ytlye babam bile tamam demişti.Ama önce 300 olmuş dedim haliyle boşver o zaman dedi çokda ısrar edemedim.Az para değil gerçekten.240 düşmüş dediysemde fayda yok yine boşver dedi.Aslında burs başvuruları yaptım bir çok yere ama hepsi ekimin sonunda açıklanıyor.Gerçi çoğu burstan umudum yok ama aralarında çıkan olsaydı kesinlikle kombine alacaktım.İleryelen haftalarda forma alıcam artık hiç değilse öyle destek olalım...

Bu arada bir diğer büyük klubun kombine fiyatlarını az önce gördüm.Bizde de fiyat ayarlaması keşke böyle olsaydı...

Bjk'nin kombine fiyatları...

Pota Arkası 100 Ytl
Protokol Karşısı üst 200 Ytl

Protokol Karşısı Alt 300 Ytl
Bench arkası 500 Ytl
Protokol 700 Ytl...

Bunun adı şudur herkes parasına göre istediği yerden alabilir.Bjk bu yüzden doldurur bizimkiler avuclarına bakar.Ey yönetim gece gece kulakların çınlasın e mi ?

Burak Barut' Alıntı:
Bjk'nin kombine fiyatları...

Pota Arkası 100 Ytl
Protokol Karşısı üst 200 Ytl

Protokol Karşısı Alt 300 Ytl
Bench arkası 500 Ytl
Protokol 700 Ytl...

Bunun adı şudur herkes parasına göre istediği yerden alabilir.Bjk bu yüzden doldurur bizimkiler avuclarına bakar.Ey yönetim gece gece kulakların çınlasın e mi ?

Ciddi ciddi düşünmeye başladım bizim şu anda futbol şubesini ve basketbol şubesini yöneten yönetim aynı mıdır değil midir diye... :?

Arkadaşlar bugün kombine satışı olacak, numaralı tribün girişinde emre bey 17.00 ye kadar kombine satışı yapacak.

Lütfen ilgi gösterelim, kombine almadıysak ve almak istiyorsak alalım :)

R Blok'tan aldım bugün. Ben de bilirdim maçlara bedava girmeyi ama kombine ayrıcalıktır, gerçek taraftarın görevidir.

Hakan Durusel' Alıntı:
R Blok'tan aldım bugün. Ben de bilirdim maçlara bedava girmeyi ama kombine ayrıcalıktır, gerçek taraftarın görevidir.
Helal olsun kardeşim!
KOMBİNE ALMAK TARAFTARLIĞIN ŞANINDANDIR!

Helal olsun Hakan r bloktan almanda güzel olmuş. Kombine almak demek takımına armana sahiplenmek demek inşallah bu anlayış bizim aramızda oturursa o zaman Galatasarayımız için herşey çok daha güzel olacaktır.