Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alalım aldıralım

Ben de kombinemi pembe koltukla değiştirdim. Gördüğüm kadarıyla 20 civarı kombine satılmış. Benim koltuk S blok sıra 1 koltuk 1.
Bu sene rakip guardı graves ile beraber durdurucaz :)

Geçen sene ile aynı koltukları alabidik :)
r Blok sıra 1 koltuk 22-21

önemsiz bir detay ama kartlar basılırken fazla dikkat edilmemiş sanırım.Kartın arkasında cafe crown halen 2007-2008 sezonu için başarılar diler yazıyor. Geçen seneki kartların arka planları değiştirip aynen basmışlar sanırım.

R 1'den aldım ben de... Pembe koltuguma kavustum :) kartların arkasında bir maçlıktır yazıyor... iyi okuyunca geçen sene tek maçlık kombinelerin arka yüzü sabit duruken ön yüzüne 2008-2009 basıldığını görüyoruz. Devir tasarruf devri... Biz alıren sıra 24. kombinedeydi...

Arkadaşlar kombinelerimizi almaya devam etmeliyiz, durumu olan herkes almalı kısaca.

Yoksa Lise meselesine gösterdiğimiz tepki havada kalacak, bunun için kombineleri almamız çok önemli.

Ben s bloktan aldım kombinemi, çok mutluyum, hepinize bu mutluluğu yaşamınızı tavsiye ediyorum :)

Eyüp abi selam,
uA.com a yazmıyorsun sanırım.
Kafede muhabbet esnasında
Süleyman Demirtaş ağabey sana iletmem için şunları yazdı ;

" BASKETBOL-KOMBİNE- ÖĞRENCİ - sen böyle yaz,o anlar :D

--

üzerimden bir yük kalktı sanki : )

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar kombinelerimizi almaya devam etmeliyiz, durumu olan herkes almalı kısaca.

Yoksa Lise meselesine gösterdiğimiz tepki havada kalacak, bunun için kombineleri almamız çok önemli.

Ben s bloktan aldım kombinemi, çok mutluyum, hepinize bu mutluluğu yaşamınızı tavsiye ediyorum :)
Eyüp abi R bloktan aldık kombineleri :) . Alacak arkadaşlarda R den alırsa daha güzel olur. Arkadaşlar imkanı olupda almayan fenerbahceli olsun demişti Eyüp abi daha ne diyelim.

Fikri Akın!
Al o zaman kombineni, yoksa atarım. :)

Ben alisamiyen.net'te görmüştüm,ama hava yumuşamışken yazmak istememiştim buraya.Maalesef,ayrım sürüyor ve bench arkasında oturmak istememe rağmen kombine alamıyorum o bölgeden.

Valla artvinde olduğumuzdan kombine alamıyoruz ama g.saray cafe crown basket formasını bulma imkanımız var mı acaba ??

Kombine almak taraftarlığın şanındandır diyorum, anlayana:)

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Emre Satır":1w1kj6uq]Valla artvinde olduğumuzdan kombine alamıyoruz ama g.saray cafe crown basket formasını bulma imkanımız var mı acaba ??
Gs Store un sitesinden bak varsa sipariş ver en geç üç gün içinde geliyor[/quote:1w1kj6uq]

orada bulamadığımdan sordum ama yine de sağol

Arkadaşlar!

Kombinelerle ilgil kampanya yaptık vede istediğimiz pembe koltuklar bize açıldı, ama kimse kombinesini almaya gitmiyor hala, bence yazık ediyoruz!

Çok güzel bir takım kuruldu, çok büyük paralar harcandı, şayet taraftar olarak bizler bu kombinelere ilgi göstermezsek ileride yine geriye dönüş olabilir.

DAHA GÜÇLÜ BİR GALATASARAY İÇİN KOMBİNEMİZİ ALALIM ALDIRALIM!