Kombine Kart Kazananlar

Tebrikler arkadaşlar. :) Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bana kısmet olmadı daha doğrusu bana bahane olmadı maçlara gitmem için. Evren olduğu sürece de zor gibi görünüyor...

Pınar ve Okan´ı kutlar, bu şanslarının bir ömür boyunca yanlarında bulunmasını dilerim. Kombine kazananların yıl sonunda kartları kontrol edilecek, kombinenin hakkını vermeyenlerden kart bedeli icra yoluyla tahsil edilecek. : )

Belki, isimlerini listeye ekleyip kazanamayanıca üzülüp, verilen kombine sayısını azımsayanlar olabilir ama amacımız basketbolda kombine alma alışkanlığına ön ayak olmak, bu bilincin basketbolseverlerde yerleşmesini sağlamaktı. Böyle bir amaç için de sayının önemi yoktu bize göre.

Sene sonunda inşallah ''bak bana kombine verdiniz takım şampiyon oldu , seneye yine verin yine kazanalım şampiyonluğu'' tarzı espriler yapabilirsiniz :)

Hayırlı olsun ikinize de, bu tür ufak tefek şeylerin yapılması çok iyi oldu. En azından maçlara gidebilecek olan kişiler alabiliyor, bu tür atraksyonların devam etmesi dileğiyle..

Kombine kazanan arkadaşları kutluyor, bu güzel işe vesile olanları da tebrik ediyorum. Harika bir olay.