Konya'da da Takımımızı Destekliyoruz...

Yani destekleyecekmiş değerli abilerim.. :)
Ben zaten oradayım ama bu dakikadan sonra salona alınmayabilirim,onun için tribünde olamam belki... :)
Bu başlığa gelecekler isimlerini belirtirse hoş olur;Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçlarında salon genelde full dolu oluyor,onun için zor bir deplasman bu deplasman,sizin de yardımınızla kazanacağız umarım... :)
Eyüp Yıldız abimizden bekliyoruz ayrıntıları...

Yo,burada olmaz öyle şey,tabii Nalçacılılar adı verilen o illet taraftarlar gelmezse... Normalde saygılı bir seyirci vardır ama Konyaspor'un Nalçacılılar adı verilen taraftar grubu gelip her büyük maçta ortamı bozar,onları da salon sindirir zaten... :)

Bende KONYA lı olarak GS yi desteklemeye geleceğim ama orada bize yer ayıracaklar mı?Bu arada benide almaya bilirler bende Selçuk Üniversitesinde okuyorum :d :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":h59if491]Buyrun gelin abi,bekleriz...
Etliekmek yedireceğim size.. :)
Dayak dışında herşeyi yeriz:)[/quote:h59if491]

Dayakta yeriz abi Galatasaray için. Hem sen merak etme ben sağlam gelirim. sopa, bıçak falan :) 8)

Gelecek olanlar net şekilde belirtirse elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım , geçen sene her oyuncu için ayrı bir sopalı pankart vardı ellerimizde süper görüntüler oluşmuştu , tembellikten fotoları koymuyorum:) Gelen pişman olmaz.
Tabi daha çok var maça .

Utku OĞUL' Alıntı:
Gelecek olanlar net şekilde belirtirse elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım , geçen sene her oyuncu için ayrı bir sopalı pankart vardı ellerimizde süper görüntüler oluşmuştu , tembellikten fotoları koymuyorum:) Gelen pişman olmaz.
Tabi daha çok var maça .
Arkadaşlar imkanınız varsa eğer sopalı pankartlar çok güzel olur atmosfer ve görüntü açısından....

Utku OĞUL' Alıntı:
Tabi daha çok var maça .
Acayip ilgi gösterir, yardımcı olur kendileri : )

Geçen yıl ki sopalı pankartları içeri sağolsun kulübün eski tercümanı içeri sokmuştu,bu maç da içeri sokmak zor olacak sanıırm...

furkanbalkan' Alıntı:
Bende KONYA lı olarak GS yi desteklemeye geleceğim ama orada bize yer ayıracaklar mı?Bu arada benide almaya bilirler bende Selçuk Üniversitesinde okuyorum :d :)

Yer ayırmazlar mı abi,her deplasman takımına maçta ayrılan yeri ayıracağız...

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":93387390]

Dayakta yeriz abi Galatasaray için. Hem sen merak etme ben sağlam gelirim. sopa, bıçak falan :) 8)
[/quote:93387390]

Burda öyle olay olmaz abi... :)
@Arda Abi buyur gel otogardan alırım hepinizi... :)

Maçımız sevgililer günündeymiş sanırım... :) Sevgilimle buluşacağım...

Ayrıca maçta anonsları ne yazık ki ben yapıyorum... :oops:
Yapmayacağım dedim dün,baş antrenör Cengiz Abi sert bir şekilde çık-git dedi ben de gittim,kovuldum sandım... Bugün de özür dilemeye gittim,meselenin GS meselesi olmadığını;duygularıma hakim olmam gerektiğini söyledi kendisi... Verdiği güzel bir örnek de meseleyi az da olsa kafama yatırdı:

"Sen kendini bir şirketin başında farzet,ihaleye gireceksin ve en yakın arkadaşının da şirketi ihaleye girecek,ikinizin de bu paraya ihtiyacınız var... Eğer sen dostluk deyip ihaleyi arkadaşına bırakırsan ve akşam evine ekmek götüremezsen ne yapacaksın?"

Bunun yanında Gökhan Güney'in yapmış olduğu cezam yeni bitti,Gs tribününden indiririm seni bir kafa koyar tüm sezon ceza alırım sözü de beni bayağı korkuttu... :)

Özellikle abilerim,sizce ne yapmam lazım??? :oops:

Alperen Kaplan' Alıntı:
Maçımız sevgililer günündeymiş sanırım... :) Sevgilimle buluşacağım...

Ayrıca maçta anonsları ne yazık ki ben yapıyorum... :oops:
Yapmayacağım dedim dün,baş antrenör Cengiz Abi sert bir şekilde çık-git dedi ben de gittim,kovuldum sandım... Bugün de özür dilemeye gittim,meselenin GS meselesi olmadığını;duygularıma hakim olmam gerektiğini söyledi kendisi... Verdiği güzel bir örnek de meseleyi az da olsa kafama yatırdı:

"Sen kendini bir şirketin başında farzet,ihaleye gireceksin ve en yakın arkadaşının da şirketi ihaleye girecek,ikinizin de bu paraya ihtiyacınız var... Eğer sen dostluk deyip ihaleyi arkadaşına bırakırsan ve akşam evine ekmek götüremezsen ne yapacaksın?"

Bunun yanında Gökhan Güney'in yapmış olduğu cezam yeni bitti,Gs tribününden indiririm seni bir kafa koyar tüm sezon ceza alırım sözü de beni bayağı korkuttu... :)

Özellikle abilerim,sizce ne yapmam lazım??? :oops:

Saldır Galatasarayyyyyy... ;)