Kuralar belli oldu

cholet ile eşleşirsek erman kunter murat özyer maçına döneceği için umarım eşleşmeyiz.unics kazan ve kerem tunçeri'nin takımı triumph en zorlu kuralar olur.

uleb in sitesinde 1.tur a katılacak takımlar
ALLIANZ SWANS
Austria
BASE BASKETCLUB Belgium
TARTU ROCK Estonia
CHOLET BASKET
France
TELEKOM BASKET Germany
PANELLINIOS BC
Greece
BENETTON BASKET Italy
ASK RIGA Latvia
SIAULIAI Lithuania
MYGUIDE AMSTERDAM Netherlands
SLUPSKIE ZARNI Poland
BC "TRIUMPH" Russia
UNICS KAZAN Russia
FMP Serbia
BENETTON FRIBOURG Switzerland
GALATASARAY CAFE CROWN
Turkey

olarak gözüküyor.o yüzden cholet ve kazan ı yazdım.

Triumph dışında diğer 2 takımla eşleşmediğimiz söylenmişti. Gelebilecek takımlar arasında Triumph dışında zorlu takım yok.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":21muez4r]Sarı - Kırmızılılar Litvanya'nın Siauliai takımıyla eşleşti.

BASKETDERGİSİ...

Litvanya Basketbol ekolünden uzak bir takımdır umarım.. :?[/quote:21muez4r]

Maalesef tam bir temsilcisi :(

Hayırlısı olsun ama ekol olarak ters ve İsviçre takımı varken bunlar geldi :?

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":2bngh52h]Sarı - Kırmızılılar Litvanya'nın Siauliai takımıyla eşleşti.

BASKETDERGİSİ...

Litvanya Basketbol ekolünden uzak bir takımdır umarım.. :?[/quote:2bngh52h]
eğer gecen seneki gibilerse cok iyi olduğunu söyleyemem , cok sayı atan bi takımdı gecen sene telekoma 2 macta 90 sayıdan asağı atmadılar . inşallah o görüntüde değillerdir . ayrıca bu kuradan sonra yönetim transfer calışmalarına hız verecektir (umarım)

Litvanya takımının kadrosuna bir baktım. İçlerinde eski Ülkerli Praskevicius var. Kadrolarında bir tane yabancı oyuncu var. Grant Antonio ABD'li ve tek yabancı. Tabi bu geçen senenin kadrosu. Litvanya Ligi'nde galiba 3. olmuşlar... Açıkçası takımı pek tanımıyorum...
NOT: Her ne kadar Litvanya ekolü ile aramız pek iyi olmasada bu takımı geçmeliyiz...

Yanlış olma ihtimali var ama sanırım turu geçersek Buducnost, onu da geçersek Girona, Hemofarm ve Nymburk ile eşleştik.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Sırbistan'dı şimdi Karadağ Tugay ;)

Kerem Abi aslında şöyle desek..

Yugoslavya'ydı, Sırp oldu, daha sonra Karadağ takımı olarak belirlendi. :p

Şaka bir yana da Yugoslavya Basketbol Ekolünden olmaması tek dileğim.

Önce Litvanya,sonra Yugoslavya.. Kaldırmaz bu bünye valla.. :)