Lescon'dan istek ve önerilerimiz!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
mustafakaya' Alıntı:
Bence Beykoz maçında güzel bir t-shirt dağıtılması lazım ama GS ulebcup ve TBl deki kalan maç serüvenini anlatan !
Hatta her maç tişört dağıtsınlar değilmi mustafa!

Foruma yeni kaydoldum. Yurtdisinda yasiyorum ve Subat ayi icinde Istanbul'dayken Galatasaray'in basket formasini almaya niyetlendim. Asvel macinin cikisinda Lescon standini gordum ama alel acele cikmam gerekiyordu, alamadim formayi. Daha sonra Sami Yen'in yanindaki GS Store'a gittim ama basket takiminin formasinin orada satilmadigini soyldiler bana. Gerekce olarak da "Adidas baska markali urun satilmasina izin vermiyor" dediler. Orasi Galatasaray urunlerini degil Adidas urunlerini satmak icin acilmiscasina...

Bunun uzerine ben de Lescon magazalarinin adres ve telefon numaralarini internetten bulup Kadikoy subesine telefon ettim. Fakat Galatasaray basket takimi formalarinin Lescon magazalarinda da satilmadigini ogrendim. Nedenini sordum, makul bir cevap alamadim. Formalarin sadece maclarda acilan standlarda satildigini soylediler. Bu olayin ertesi gunu de Ingiltere'ye donmem gerektiginden formami alamadim. Velhasil-i kelam, tekil bir ornek uzerinden elestiri getiriyor olsam da bu bence tek kelimeyle pazarlama zaafidir. Takimin bu kadar basarili oldugu bir donemde Istanbul'da fellik fellik forma arattirip avuc yalatiyorlar taraftarlara, yazik...

Arkadaşlar bilmiyorum heryerde satış başladı mı ama ankara-dikmen lesconda bugün baksetbol takımımızn formalarını gödüm vitrine beyaz ağırlıklı formamızı koymuşlar anlaşılan yarı finale çıkmamız bazı hareketliliklere neden olmuş...