Lescon'dan istek ve önerilerimiz!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
:) tişört işini iyi alıştı tayfa o yüz yılda bir olur.yüz yıl sonrada başımızda böyle bir hoca olursa tabi.

dizayn işi iyi olur taraftarın görüşüne yer vermeleri önemli bizim için.
ayrıca ekleyim.bu seneki formalar gerçekten çok hoş.avrupada o kadar büyük takımla oynadık ve bizim formalar hiç bir maçta sırıtmadı.

Şahsen basketbol takımımızın formalarının satılmasını istiyorum daha öncede bu isteğimi bi konuda belirtmiştim bulamadığıma dair bi yazım olmuştu. FOrmanın üzerinde isim numara olsun olmasın farketmez ama forma olsun. Futbol takımının satılıyor da niye basketbol takımının ki satılmıyor ? GS Store'larda satılması gereken birşey ama satılmıyor en azından Lescon bi stand yapıp orada satsın yada mağazalarında satsın.

öyle bir forma olsun ki görenler bu galatasaray'ın forması desin...farklı birşey olsun

http://store.majesticathletic.com/Item- ... M-BR2.html

fotoğraf ekleyemediğim için mecburen link koydum......... ekleyebilen bir arkadaş varsa müteşekkir olurum.

sene başından beri önerim; ekteki gibi basit tişörtler....... bunlar şu anda beyoğlu'ndaki NBA store'da da gayet ekonomik fiyatlara satılıyor.........

lescon ya da bir başkası; önünde galatasaray, arkasında # 5 robert hite, # 10 ışıl alben gibi son derece basit bir baskıyla bu tişörtlerden peynir ekmek gibi satarlar.......

özellikle playoff'lara yetişirse harika olur!

mevcut kirmizi agirlikli formalar güzel bence. store'larda satilsin bunlar. herkezin alma imkani olsun. artik bir basketbol kitlesi olsun Galatasaray taraftarlari arasinda.

herşeyden önce şu parçalı formayı istiyoruz ya,2 senedir bi hal olduk "parçalı" diye diye..neden yapılmaz neden yaptırılmaz anlamak mümkün değil.

Örnek olarak ben Gerald Fitch'in üzerinde bulunan hırka tipi eşofmanı çok beğenmiştim..Parçalı zaten gözlümüzde yeri apayrı bir stil..Tam ilkbahar mevsimi için uygun..Yani ilkbaharda Play-Off maçlarında Ayhan Şahenk'e giderken giyebiliriz.. 8)

fitchvemitchellap6.jpg

salih kardeşimize, fotoğraf eklediği için teşekkürler......... dediğim gibi, son derece basit ama anı değeri yüksek tişörtler bunlar....... bi burak sezgin, bi gerald fitch tişörtü olsaydı keşke arşivimde.........

Ozan Öztekin' Alıntı:
herşeyden önce şu parçalı formayı istiyoruz ya,2 senedir bi hal olduk "parçalı" diye diye..neden yapılmaz neden yaptırılmaz anlamak mümkün değil.

parçalı da dahil bu sezonki birbirinden güzel formalarımız, ayhan şahenk'te satılıyor....... yanılmıyorsam tanesi 45 YTL........ yakından bakınca da çok güzeller.............

son olarak yukarıdaki fotoğraftaki eşofman üstü olağanüstü! hatırlattığı için tugay kardeşimize kendi adıma teşekkürler........

Ne yapılırsa yapılsın ama renkleri Galatasarayımızın gerçek sarısı ve kırmızısı olsun. Bu arada Burak Trabzon'da da satılmasını istamiş. Valla avuç içi kadar Artvin' e fenerium tırı 2 defa geldi gsstore daha yakınımızdan bile geçmedi. Şikâyet değil belki yetkilileri duyar diye söylüyorum skor 2-0

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
salih kardeşimize, fotoğraf eklediği için teşekkürler......... dediğim gibi, son derece basit ama anı değeri yüksek tişörtler bunlar....... bi burak sezgin, bi gerald fitch tişörtü olsaydı keşke arşivimde.........

[quote="Ozan Öztekin":3u8y283u]herşeyden önce şu parçalı formayı istiyoruz ya,2 senedir bi hal olduk "parçalı" diye diye..neden yapılmaz neden yaptırılmaz anlamak mümkün değil.

parçalı da dahil bu sezonki birbirinden güzel formalarımız, ayhan şahenk'te satılıyor....... yanılmıyorsam tanesi 45 YTL........ yakından bakınca da çok güzeller.............

son olarak yukarıdaki fotoğraftaki eşofman üstü olağanüstü! hatırlattığı için tugay kardeşimize kendi adıma teşekkürler........[/quote:3u8y283u]

satışa sunulmasına sevindim ama ben asıl takımın sırtında görmek istiyorum parçalı yı...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Örnek olarak ben Gerald Fitch'in üzerinde bulunan hırka tipi eşofmanı çok beğenmiştim..Parçalı zaten gözlümüzde yeri apayrı bir stil..Tam ilkbahar mevsimi için uygun..Yani ilkbaharda Play-Off maçlarında Ayhan Şahenk'e giderken giyebiliriz.. 8)

fitchvemitchellap6.jpg

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
son olarak yukarıdaki fotoğraftaki eşofman üstü olağanüstü! hatırlattığı için tugay kardeşimize kendi adıma teşekkürler........

Ben teşekkür ederim Faruk Abi..
Böyle bir ürünümüz olursa eğer store'larda ilk alıcılardan olacağım..
Ayrıca o eşofmanı giyen adam da bir güzel göstermiş giydiği şeyi.. :p Mr. Gerald Fitch 8)

ben lescon'dan torino'daki 8'li finaller için parçalı forma istiyorum.zaten bayan takımımız için parçalı forma tasarımları var ve italya'daki turnuvada parçalı formayla çıksak gerçekten çok güzel olur.