Ligdeki Durumumuz ve Rakiplerimiz

Can Akogul' Alıntı:
Bornova feneri yenerse 7. olabilir.(Erdemir 2 maçı da kaybederse) Bu durumda Bornova Fener serisi olur ve 0-0 başlar. Diyeceksiniz ki fener zaten 3 galibiyet alır. Yine de bi bakış açısı olarak akılda tutmak lazım.

Çok önemli bir ayrıntı. Kepez ve Efes ile oynayacak Erdemir'in kaybetme olasılığı çok yüksek. Bornova'yı çok istemeyebilirler...

Ayrıca: "25 Mart'da bağırsak ve karaciğerinden ameliyat olan A Milli ve Fenerbahçe Ülker'in baş antrenörü Bogdan Tanjevic, kendisini çok iyi hissettiğini açıkladı. Sağlığının her geçen gün daha iyiye gittiğini belirtren Karadağlı teknik adam ''Türkiye'de oynanacak olan 2010 FIBA Dünya Şampiyonası'nda takımın başında olmayı istiyorum. Tekrar işimin başına geçeceğime inanıyorum. Gücüm yerine gelmeye başladı. Her gün bir saat yürüyüş yapıyorum. Doktorlar bu gösterdiğim gelişme nedeniyle son derece memnunlar. Operasyon çok başarılı geçti. İyimser olmam gerekiyor ve ben de çok iyimserim'' şeklinde görüş bildirdi."

Hocaları tv'den izleyecektir, onu bu önemli günlerinde üzmek istemezler sanırım:)

bornova-fener maçı kanıyor..
telekom-tofaş maçı kanıyor..
kepez-erdemir maçı muamma..
biz bu girdaptan maalesef çıkamayacağız..
gel de bornova'ya, tofaş'a kaybedilen maçları arama şimdi..

Arkadaşlar büyük bir mucize olmadığı taktirde takımımız için lig sona ermiş gibi gözüküyor. Bize yakışan her türlü olumsuzluğa ve talihsizliğe rağmen Galatasaraylılığa yakışan mücadeleyi sene boyunca bizlere yaşatan takımımızı son maçında ayakta alkışlamak.

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Fenerbahçe yatar da yatar lafları yazılıp duruyor, bir yazın hele babalar neden yatıyor Fenerbahçe?

İçi boş yazıyorsunuz, Fener yatar, e niye yatıyor babacım anlatsanıza bi Allah aşkına.

Tribünsüz, camiasız Tofaş/ Bornova/Antalya ile oynasın Efes, şu anda ligin en formda takımı Galatasaray ile oynamasın diye mi yatacak yani? Kazanır/kaybeder orası ayrı bir tartışma durumu ama yatar demek Fenerbahçe nefretinden başka birşey değil.
abi ben demiştim demeyi sevmiyorum.ama görünen köy kılavuz istemiyor.yattılar malesef bornovaya. :oops: :shock:

Sözün bittiği yer :oops:
SonunA kadar elinden gelen mücadeleyi sergileyen Galatasaray ruhunu dosta düşmana gösteren aslanlarımız tebrikler!..
Ayrıca büyük takım kavramını gördük yeniden..
46 sayı fark atan Efes,kazanan Telekom büyük takım olduklarını, küçük hesaplara girmeyeceklerini gösterdiler..
fenerde büyük (!) takım olduğunu gösterdi..
Edit:Banvitide unutmamak lazım ;)

düşme ihtimalimiz cok zayıf. bizim yenilmemiz dısında kepezin banviti bandırmada,mersinin antalyayı antalyada, oyakında feneri deplasmanda yenmesi falan gerekiyor. olası bi kepez-oyak-gs üçlü averajında kepez düşer. çünkü oyak her 2 maçdada yendi kepezi. o zamanda biz kurtarıyoruz yani.. e heralde fenerde kendi evinde oyaka yenilmez dimi!!!! yani o kadarda göz göre göre yapmazlar böyle bişey!!!

Galatasaray'ımız son maçını zaten kazanır. Ama hadi kazanamadı diyelim;

Galatasaray'ımız sadece;

Kepez, Aliağa, Mersin ve Oyak'ın hepsinin kazandığı, (Kepez ile ikili averaj)
Kepez, Aliağa, Mersin'in kazanıp, Oyak'ın kaybettiği, (Kepez ve Oyak ile üçlü averaj)
Kepez ve Mersin'in kazandığı, Oyak ve Aliağa'nın kaybettiği (Kepez, Oyak, Aliağa ile dörtlü averaj)

durumlarında küme düşer.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Galatasaray'ımız son maçını zaten kazanır. Ama hadi kazanamadı diyelim;

Galatasaray'ımız sadece;

Kepez, Aliağa, Mersin ve Oyak'ın hepsinin kazandığı, (Kepez ile ikili averaj)
Kepez, Aliağa, Mersin'in kazanıp, Oyak'ın kaybettiği, (Kepez ve Oyak ile üçlü averaj)
Kepez ve Mersin'in kazandığı, Oyak ve Aliağa'nın kaybettiği (Kepez, Oyak, Aliağa ile dörtlü averaj)

durumlarında küme düşer.
İnşallah terslik olmaz ligte kalırız. Düşme ihtimalini aklıma bile getirmek istemiyorum.

Zaten kazanırız Mustafa abi. Tabi Bornova kazanıp Fb ile de eşleşmek isteyebilir. Hem seri 0-0 olacak hem de son maçtaki galibiyete güvenecekler. Bu yüzden onlar da bastıracaklardır ama kazanırız biz kolay ;)

Tugay EREN' Alıntı:
[quote="A.Çağlar TORUN":ro4tycst]Fenerbahçe yatar da yatar lafları yazılıp duruyor, bir yazın hele babalar neden yatıyor Fenerbahçe?

İçi boş yazıyorsunuz, Fener yatar, e niye yatıyor babacım anlatsanıza bi Allah aşkına.

Tribünsüz, camiasız Tofaş/ Bornova/Antalya ile oynasın Efes, şu anda ligin en formda takımı Galatasaray ile oynamasın diye mi yatacak yani? Kazanır/kaybeder orası ayrı bir tartışma durumu ama yatar demek Fenerbahçe nefretinden başka birşey değil.
abi ben demiştim demeyi sevmiyorum.ama görünen köy kılavuz istemiyor.yattılar malesef bornovaya. :oops: :shock:[/quote:ro4tycst]

: )

Biz kazanamadıktan sonra diğer maçlar ilgilendirmiyordu kardeşim zaten bizi. Maçı da izlemedim, kayıtta var bakacağım gece. Fenerbahçe Ülker kazanmış olsa son hafta Erdemir'in Efes'i yenmesini bekleyecektik zaten. Kendi işimizi kendimiz yapamadıktan sonra kimseye laf söyleyecek durumumuz yok bence.

Çağlar sen haklısın. Kendi işini kendin yapacaksın. Ama Bursa maçı için bize baskı yapan medya, bu maç için FB'ye hiç baskı yapmadı bile. Sonuçta FB maçı satmıştır. Kendisi için önemsiz bir maçta olsa, bırak GS'ı bir çok takımı ilgilendiren bir maçta maçı kazanamamıştır. Bu maçtan sonra en azından "BUrsa'ya yatacaklar" deme rezilliğini yada yüzsüzlüğünü gösterecekerini de bildiğimden, FB hakkında bir şey dememek daha iyi olsa gerek...

Üşenmedim hesapladım arkadaşlar. Son haftada Mersin, Kepez ve Aliağa tamamen iddasız takımlarla oynuyorlar, yani rakiplerinin alta düşme üste çıkma ihtimalleri hiç yok, dolayısıyla kazanırlar. Oyak- fener maçının da satış olcağnı düşünürsek ki oyak can havliyle yenebilir zaten onları, Oyak da kazanır dersek; biz de yenilirsek Allah korusun, Kepezle aynı puanda oluyoruz ve düşen biz oluyoruz. Erdemir ve Bornova 7.lik için iddalılar ki özellikle Bornova 7.liği cok isticektir, Bornova kaybeder Erdemir Efesi yenerse Bornova 8. olur ve fenerle 0-0 başlama fırsatını kaçırmış olur. Oyak fenere kaybederse eğer, biz, oyak ve kepez aynı puanda oluruz ve üçlü averajla yine düşen biz oluruz. Velhasılıkelam arkadaşlar biz yenilir ve kepez de yenerse büyük ihtimal düşen biz oluyoruz. Bi kez daha lanet olsun hükmen malubiyetlerden alınan 0 puanlara...