Los Angeles Clippers

Re: Baron Davis&Blake Griffin-LA Clippers gururla sunar...

Al Faruq Aminu Los Angeles Clippers'da !

Hayırlı olsun. Transfer haberi gibi oldu bu :)

Baron Davis
Eric Gordon-Eric Bledsoe
Al-Faruq Aminu-Travis Outlaw
Blake Griffin
Chris Kaman-Deandre Jordan

gibi bir kadromuz var şuan. Bunun yanında 1 maksimum kontrat verebileceğiz. LeBron gelir mi bilmem ama gelirse Outlaw'ın yerine de iyi bir uzunla anlaşırsak sağlam takım olacağız gibi.

bekliyoruz.

Eren Akın' Alıntı:
Guardı Baron olanın.. :)

O Baron NBA'in en yetenekli guardıdır şüphesiz ama işte şampiyonluğa filan oynaması lazım kafasını vermesi için.

Dallaslılar iyi bilir mesela Baron'u :)

Ben de bilirim Baron'u.İnanılmaz işler yapar eğer kafasını vermek isterse.Maalesef büyük oyuncu değildir bu nedenden dolayı.Ama eğer karar vermişse artık kendimi vereceğim diye , inanılmaz şeyler yapabilir.Yetenek bakımından kimsenin tek kelime edemeyeceği bir adam çünkü.Hele o Dallas serisi efsaneydi.Ama kariyerinde pek fazla öyle pasajlar göstermedi kendisi.Sorunu da bu bence.

Eren Akın' Alıntı:
Ben de bilirim Baron'u.İnanılmaz işler yapar eğer kafasını vermek isterse.Maalesef büyük oyuncu değildir bu nedenden dolayı.Ama eğer karar vermişse artık kendimi vereceğim diye , inanılmaz şeyler yapabilir.Yetenek bakımından kimsenin tek kelime edemeyeceği bir adam çünkü.Hele o Dallas serisi efsaneydi.Ama kariyerinde pek fazla öyle pasajlar göstermedi kendisi.Sorunu da bu bence.

Eren zaten benim düşüncem de LeBron olmasa bile onun ayarında bir süperstar katılırsa takıma Baron oynamaya başlar artık. Ona güveniyorum ben de zaten :)

Şu takımın problemi nedir ? Şu NBA'i takip etmeye başladım başlayalı Clipps'İn kadrosu hep orta düzeyin üstündedir. Kimler yoktu ki : Elton Brand , Lamar Odom , Mobley , Simmons , Andre Miller , Q-Rich , Camby , Maggette , Glen Rice , Kerrry Kittles , Sam Cassell , Baron Davis , Chris Kaman
Yetenekli oyuncular ve yüksek sıradan draftler de vardı : Darius Miles , Eric Gordon , Shaun Livingston , Michael Olowokandi ve de Blake Griffin...
ŞU takım neden hiç rayına oturamaz bunu bilen yok sanırım. Kadroysa kadro , şehirse şehir , paraysa para... Bu takımı yalnızca Mike Dunleavy bu hale getirmiş olamaz. Gende bi bozukluk var sanırım

blake grıffın sakatlıgı nedenıyle gecen sene neredeyse hıc oynayamadı ama cok cok ıı lebron james tadında bır oyuncu,gecen sene draft secmelerınde ızleme sansım olmustu

Aytac Hersek' Alıntı:
blake grıffın sakatlıgı nedenıyle gecen sene neredeyse hıc oynayamadı ama cok cok ıı lebron james tadında bır oyuncu,gecen sene draft secmelerınde ızleme sansım olmustu
aynı blake griffin'den mi bahsediyoruz :D

Lebron James'in menajeri Uğur Yılmaz sessizliğini GsBasket'e bozdu. Detaylar az sonra :)

New york'luluğa başla bence şimdiden sen uğur :)