Los Angeles Clippers

Re: Baron Davis&Blake Griffin-LA Clippers gururla sunar...

Başlık ismi düşünüyorum, Deniz.

Erdal(Can İçelli) falan var, LeBron'cu olarak, birkaç tane de New York'lu bulduk mu, tamamdır.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Başlık ismi düşünüyorum, Deniz.

Erdal(Can İçelli) falan var, LeBron'cu olarak, birkaç tane de New York'lu bulduk mu, tamamdır.

T-Mac te kalırsa NYda o zaman sen gör taraftar kitlesini :)

Sayın Alperen Kaplan, dön gel kapımız herkese açıktır :)

T-Mac varsa, Burak Ceyhan da vardır.

Ama ilk önce bir LeBron konuşmasını yapsın :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Tugay Abicim sen gel bak New York'un havası da güzelmiş, Kobe bugün var, yarın yok :)

40'a kadar yolu var Uğurcum. :) Ben de zaten 8 sene sonra balkonlu bir adam olur çıkarım. Ne NBA kalır ne gece maç sevdası.. =(

Böyle tatlı su taraftarlarını gördükçe üzülüyorum New York Knicks için. :p

Erdal Avcı' Alıntı:
Böyle tatlı su taraftarlarını gördükçe üzülüyorum New York Knicks için. :p

Erdal'ım sen ilk önce Houston'ın haline ağla. :)

Biz gittiğimiz yeri ayağa kaldırırız. Ilga'lı, Snow'lu Cavs'i ayağa kaldırmışız, Amare'li Knicks'i mi ayağa kaldıramayacağız.

Hem belli olmaz, belki rüzgar Chicago tarafına eser.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":6kpourg4]Tugay Abicim sen gel bak New York'un havası da güzelmiş, Kobe bugün var, yarın yok :)

40'a kadar yolu var Uğurcum. :) Ben de zaten 8 sene sonra balkonlu bir adam olur çıkarım. Ne NBA kalır ne gece maç sevdası.. =([/quote:6kpourg4]

Abi teklif var ısrar yok. Ama teklifimiz her zaman bakidir. Bir ''balkonlu bir adam'' olmaya kısa bir ara vermek istersen, LeBron ve ben hala bekliyor olacağız. :)

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Aytac Hersek":r2e3jza3]blake grıffın sakatlıgı nedenıyle gecen sene neredeyse hıc oynayamadı ama cok cok ıı lebron james tadında bır oyuncu,gecen sene draft secmelerınde ızleme sansım olmustu
aynı blake griffin'den mi bahsediyoruz :D[/quote:r2e3jza3]
beım bıldıgım bı blake griffin var oda gecen sene clıppersın 1 numaradan draft ettiği.

Yeni sezon kadromuz:

Baron Davis-Eric Bledsoe-Willie Warren(?)
Erci Gordon-Randy Foye
Al Faruq Aminu-Rasual Butler-Ryan Gomes-Brian Cook
Blake Griffin-Craig Smith-Steve Novak
Chris Kaman-DeAndre Jordan

Coach: Vinny Del Negro

Büyük bir takasa girmedi takım bu dönemde. Sanırım Blake Griffin-Al Faruq Aminu-Erci Bledsoe üçlüsünün gelecekteki gelişimlerine bakacaklar. Bunlara Eric Gordon'ı da ekleyebiliriz belki.

Sakatlık sorunu olmazsa takımın playoffa gireceğini düşünüyorum.

Daha üst yada alt sıraları ise Blake Griffin'in çaylak performansı belirleyecek gibi.

Baron Davis'le şu adamı 1 kere olsun göreyim yanyana oynarken başka birşey istemiyorum takımdan.

Bu Al-Farouq Aminu Amerikalı mı yoksa yabancı mı?

Kerem Seçer' Alıntı:
Bu Al-Farouq Aminu Amerikalı mı yoksa yabancı mı?

doğma büyüme amerikalı ama kökeni neresi bilmem.. bir müslümanlık olduğu kesin de.. ağabeyi alade aminu vardı bir de.. draft edilmişti sanırım ama kayıp.

Aminu ve Bledsoe iyi seçimler gerçekten Clipps için... Pota altı büyük sorun Clipps için, DeAndre Jordan yaz liginde yine çekilmez , aptal , çirkef tavırlarını sürdürdü. Smith de yetersiz bir oyuncu. Ryan Gomes'un 4te kullanmaları gerekecek gibi. Tabi 5 numara yedeği tam bir muamma olmuş durumda. Ama renkli takım olacakları kesin

Re: LA Clippers gururla sunar...

O sene bu sene mi acaba :)

Sezona Portland'la kendi evimizde başlıyoruz.

Blake Griffin ne kadar büyük potansiyeli olduğunu gösterir umarım bu maçta.

Koşalım zaferlere...

Blake Griffin 20 sayı 14 ribaund 4 asist ile bomba gibi bir giriş yaptı sezona ama B.Davis & C.Kaman ikilisi kötü oynayınca 98-88 kaybettik maalesef.

Umutlu muyum, Blake Griffin'i gördükten sonra evet.

Clippers'ın adında loserlık var malesef. Ben bu kadar iyi bir kadronun, bu kadar kötü olabileceğini aklıma getirmezdim. Davis&Gordon&Griffin&Kaman falan hepsi gayet iyi adamlar. Ceza kesebilen Butler gibi adam var. Yine de bu sene 30 galibiyetin üzerine çıkarlarsa iyi.

Can olay loserlık değil de birkaç kendini bilmezin ruhsuzluğu diyeyim ben sana :)

Chris Kaman-Eric Gordon ikilisinin bu kadar kötü olduğu dönem var mıdır bilmiyorum.

Kaman-Gordon ikilisi mümkünse takas edilsin diyeceğim ama Kaman'ın kontratını çoğu takım karşılamaz şu oyunundan sonra.

Dallas maçında maç boyu 4 üçlüğümüz vardı sanırım, bu istatistiğin ötesi yok.

Yalnız herşey bir tarafa Blake Griffin hakikaten umut verici. Orta mesafe şutunu da geliştirirse 2-3 sene içinde ligin süperstarlarından biri olur.

Kaman'ı o efsane istatistik yaptığı sezondan sonra ederi varken gönderseniz iyi olurdu. Bence düzeltir sezon ilerledikçe grafiğini ama bakıyorum bakıyorum 35 galibiyet maximum diyorum