Melo Trimble

Euroleague ve devamında nba zorlayabilirdi ama kendisi para ve rahatlığı seçmiş. Gitmesine üzülmedim, yerini doldururuz. Yeter ki kritik oyuncumuz olan bost'u tutalım.

Haydaa hiç beklemiyordum. Yani parayı seçmek tabii tercih de, kariyerinin sıçrama döneminde de yapmazsın bunu. Gerçi kimler kimler Çin'e gitti... Süper bir skorerdi, iyi de uyum sağladı ama yeri dolmaz mı, dolar.

Bence cok buyuk kayip olmaz. Purcell-Canaan ikilisi kalir o bolgede. Canaan 2 numara oynar,Purcell 3. En buyuk kayip Dee Bostun gitmesi olur.

Bence cok buyuk kayip olmaz. Purcell-Canaan ikilisi kalir o bolgede. Canaan 2 numara oynar,Purcell 3. En buyuk kayip Dee Bostun gitmesi olur.
Canaan'ın kalma olasılığı yok gibi bir şey.Akoon-purcell'in ise eskisi gibi atletik bir oyun sergileyebileceğini sanmıyorum,bu durumda ne kadar katkı sağlar hiçbir fikrim yok.

Dünkü maçta herkes sayı atarken takımın birinci skorerinin şut konusuna girmemesi ilginçti. Normalde o da kaldırıp atar ya da skoru zorlardı ama dün maçı 10 asistle tamamladı. Yaptığı asistler de ince gördüğü paslardan oluşuyor. Sadece sayı atan bir adam değil. Dün Bost sayı kısmına girince Melo asist ve takım yönetimi kısmında direksiyona geçti. Koçun da rolleri güzel dağıtması mı diyelim bilemedim.

Dünkü maçta herkes sayı atarken takımın birinci skorerinin şut konusuna girmemesi ilginçti. Normalde o da kaldırıp atar ya da skoru zorlardı ama dün maçı 10 asistle tamamladı. Yaptığı asistler de ince gördüğü paslardan oluşuyor. Sadece sayı atan bir adam değil. Dün Bost sayı kısmına girince Melo asist ve takım yönetimi kısmında direksiyona geçti. Koçun da rolleri güzel dağıtması mı diyelim bilemedim.

Kesinlikle koç ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü, Pistiolis maç esnasında bile sorumlulukları dağıtan bir koç. Oyunun durumuna göre sen orkestra şefi ol demiştir. Dün enfes oynadı. Keşke 1 sene daha kalsa...

Hoca ve Canan geldikten sonra Melo hem daha rahat oynuyor hemde dediğin gibi böyle şuttan çok asist ve takım yönetiminde direksiyona geçti. Öncei seriler ve dünkü maçta bu çok net gözüktü.

Serinin ilk maçındaki aklı başındaki oyunundan eser yoktu bugün. Tuhaf top kayıpları, 2-3 kişinin içine bodoslama dalmalar. Salı günü mutlaka ilk maçındaki haline geri dönmeli. Başka türlü Anadolu Efes'e karşı kazanmak için ekstra bir performansa ihtiyaç olacak ki bu dar kadroda çıkması çok zor.

Çok saçma sapan top kayıpları yaptı yere kayıp düşmeler falan ne diyelim kötü günündeydi salı gününe sağlam kafayla gelmeli