Mersin BŞB :92-Galatasaray :94

Mersin'den her zaman çekinmek gerekiyor...
Ne zaman ne yapacakları hiç belli olmuyor ! ! !
Ülker maçında 3. periyotu 62-61 önde geçip maçıda 24 sayı farkla kaybetmeleri bence büyük çelişki...
Ancak;Steven Logan , Harun Erdenay , JAJA Richards yokken fazla şanslarının olacağını da düşünmüyorum.
Ama yinede Ev Sahibi takımın ne yapacağı hiçte BELLİ OLMAZ....

Dediğinizi yapsa yapsa Ülker Efes gibi yetenek avcısı takımlar yapabilir.
Örneğin; Zamanında Henry Domercant'ı Pnr KSK dan aldıkları gibi tabi buna benzer çok daha fazla transfer olayı yaşanmıştır...

Rahatlıkla kazanmamız gereken bir maç olduğunu düşünüyorum. Bu tür maçları kaybedersek ilk dört hayal olur. Gerçi bazı arkadaşlara göre ilk dört gene hayal ;)

Bu arada NTV´nin programı kesinleşti mi bu maçın yayınlanmayacağı konusunda?

onuryavuz' Alıntı:
Rahatlıkla kazanmamız gereken bir maç olduğunu düşünüyorum. Bu tür maçları kaybedersek ilk dört hayal olur. Gerçi bazı arkadaşlara göre ilk dört gene hayal ;)

Bu arada NTV´nin programı kesinleşti mi bu maçın yayınlanmayacağı konusunda?
Evet kesinleşti.
Az önce programı verdi...
Cuma : Tuborg - Darüşafaka
Cumartesi : Beşiktaş Cola Turka - Türk Telekom
Pazar : Pınar Karşıyaka - Efes Pilsen

gordon' Alıntı:
Acaba Randy'yi uçurup Logan'ı getirsek El Amin* Ayuso ikilisine benzer bişi yakalayabilir miyiz diyorum bir süredir...
Biz de Logan haberini duyunca MSN'de BurakGS ile onu konuştuk. :) Yalnız bizde bir Tomislav Ruzic var mı o da ayrı konu. :(

bence radny yerıne loganı almamız lazım :eek:key
cunku randy'e yeterınce zaman tanındı fakat randy hala bir yukselme yok..

ilginçtir dün daçka sahasında tuborg'a 73-95 yenilmiş.. tekel de bugün erdemir ile karşılaşıyor. eğer biz mersin'i yener, tekel'de yenilirse tekrar 7. oluruz. ancak tekel'in sahasında erdemir'e yenilmesi çok zor. bu maçı alırsak en kötü 8. yiz.

Bu maçı Normal Şartlarda kazanmamız şart aksi bir durum çok extra olur.
Maça gelince gerçektende önemli ilk 8 de kalmak istiyorsak kendi maçlarımıza bakmamız yeterli eğer hesaba kalırsak geçen yılki gibi olması pekte şaşırtıcı olmaz.Şu yensin , şu yenilsin gibi tahminlere yer yok ligimizde. Biz yenelim gerisi gelir zaten TBL sürprizlere oldukça açık güç dengesi yok tüm Tuborg kelimenin tek anlamıyla Daçka'yı ezdi...
Böyle bir ligde ne zaman ne olacağı hiçde belli olmaz...

bu maçı kazanmak zorundayız ve de inşallah kazanacaz....

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

Tuborg'un da arkadan gümbür gümbür geldiğini düşünürsek kazanmaktan başka şansımız yok.Bir de ayrılan Ja Ja Richards değil de Johnny Philips'se bunun bize pek bir avantajı yok demektir.

46-43 gerideyiz

Mersin Büyükşehir Belediyesi: 46 – Fırat 9, Lucas 3, Murat 2, Reha 14, Serdar 1, JaJa 12, Ford 5, Ebong 0.

GS Cafe Crown: 43 – Livingston 2, Dixon 15, Şemsettin 8, Hadley 2, Fatih 7, Whisby 3, Burak 6, Gökhan 0.