Mersin BŞB :92-Galatasaray :94

sadece yenmısız bu kadar sayı yenır mı ya farkla almamız gerekırken epeyce zorlanmısız takım bır an once toparlan haftaya kus avına cıkacaz

haticeye değil neticeye bakmak lazım açıkçası ilk yarı sonucunu görünce biraz 3 buçuk attım ama 90-94 yenmişiz deyince boşverdim yenelim de fark etmez :muhaha

ultrArif' Alıntı:
haticeye değil neticeye bakmak lazım açıkçası ilk yarı sonucunu görünce biraz 3 buçuk attım ama 90-94 yenmişiz deyince boşverdim yenelim de fark etmez :muhaha

zaten bız hep hatıceye baktıgımız ıcın bu durumlara dustuk ya
gene de galıp gelmek guzel kımse yorum yapmasın macla ılgılı cunku ne bı ızleyen var ne bı duyumu olan sadece ıstatıstıklere gore yorum yapmak da epeyce yanlıs olur dusucesındeyım

BuRaKGS' Alıntı:
ultrArif' Alıntı:

zaten bız hep hatıceye baktıgımız ıcın bu durumlara dustuk ya
gene de galıp gelmek guzel kımse yorum yapmasın macla ılgılı cunku ne bı ızleyen var ne bı duyumu olan sadece ıstatıstıklere gore yorum yapmak da epeyce yanlıs olur dusucesındeyım

sadece bu maç için konuşmuştum ;)

TBF Web Sitesi'nden Alıntı:

TBL'de 16.hafta mücadelesinde Galatasaray Cafe Crown, deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni 92-94'lük skorla mağlup etti.

BÜYÜK ÇEKİŞME YAŞANDI
Oyuna iyi başlayan Galatasaray Cafe Crown, ilk çeyreği 17-21 önde tamamlamasına rağmen devreye 44-43 geride girdi. Üçüncü çeyreği büyük bir çekişmeye sahne olan mücadelede ev sahibi Mersin Büyükşehir Belediyesi periyodu 69-68 önde tamamladı. Heyecan fırtınası şeklinde geçen dördüncü çeyrekte rakibine oranla son bölümlerde daha az hata yapan Galatasaray Cafe Crown, karşılaşmadan 92-94 galibiyetle ayrılmayı başardı.

SALON: Edip Burhan Spor Salonu
HAKEMLER: Fatih Dalay - Zafer Yılmaz - Ali Şakacı
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 90: Murat 2, Fırat 19, Lucas 18, Melih 2, Reha 27, Serdar 2, Jaja 12, Benjamin 2, Sherrer 8
GALATASARAY CAFE CROWN 94: Randy 4, Malik 35, Şemseddin 10, Umut 2, Hadley 4, Serhat 2, Fatih 11, Glen 10, Burak
1.PERİYOT: 17-21
2.PERİYOT: 29-22
3.PERİYOT: 25-25
4.PERİYOT: 21-26

90 94 yazıyor yanlıs gormusun sanırım.

ultrArif' Alıntı:
TBF Web Sitesi'nden Alıntı:

TBL'de 16.hafta mücadelesinde Galatasaray Cafe Crown, deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni 92-94'lük skorla mağlup etti.

BÜYÜK ÇEKİŞME YAŞANDI
Oyuna iyi başlayan Galatasaray Cafe Crown, ilk çeyreği 17-21 önde tamamlamasına rağmen devreye 44-43 geride girdi. Üçüncü çeyreği büyük bir çekişmeye sahne olan mücadelede ev sahibi Mersin Büyükşehir Belediyesi periyodu 69-68 önde tamamladı. Heyecan fırtınası şeklinde geçen dördüncü çeyrekte rakibine oranla son bölümlerde daha az hata yapan Galatasaray Cafe Crown, karşılaşmadan 92-94 galibiyetle ayrılmayı başardı.

SALON: Edip Burhan Spor Salonu
HAKEMLER: Fatih Dalay - Zafer Yılmaz - Ali Şakacı
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 90: Murat 2, Fırat 19, Lucas 18, Melih 2, Reha 27, Serdar 2, Jaja 12, Benjamin 2, Sherrer 8
GALATASARAY CAFE CROWN 94: Randy 4, Malik 35, Şemseddin 10, Umut 2, Hadley 4, Serhat 2, Fatih 11, Glen 10, Burak
1.PERİYOT: 17-21
2.PERİYOT: 29-22
3.PERİYOT: 25-25
4.PERİYOT: 21-26

Malik 35, :D :D :D ı love u malık kendıne gelmıs anlasılan dıkat et hafta sonuna kadar kus grıbı olma malıgım ayrıca reha oz bıze patlamıs 27 sayıyla oynamıs bıze skorer forvet lazım dusuncesındeyım
bu ısmınde lıvıngstone yerıne JEFFERSON olması kanısındaytım

skor konusunda bir karışıklık var başlıkla skor birbirini tutmuyor.hangisi doğru acaba

Yeni üye olduğum tbl.org'a devre arasında Malik Dixon 2. yarı ağırlığını koyar herşey değişir demiştim.Takım beni mahcup etmedi. :atki
Bu işin güzel kısmı ama 90 sayı yemek çok kötü bizim açımızdan.Loganla Harun olsa herhalde çok daha farklı bir sonuç olurmuş.
Neyse ligin durumu sebebiyle çok önemli bir galibiyet aldık.Oyuncularımızı ve teknik kadroyu kutluyorum.

Bir de oynayan 9 oyuncu skora öyle veya böyle bir katkıda bulunmuş.(maç yazısında gözükmese Burak'ın ilk yarı sayı attığı yazıyordu)Bu daha da güzel.