Mersin BŞB-GALATASARAY CC : 63 - 53

09.11.07 Cuma bu tarihi sabırsızlıkla bekliorum orda olacam takımımı yalnız bırakmıcam tabikide tek başıma deil uAdana olarak orda olacaz

mac yayını olucak demektir org yapmamak lazım cuma akşamına :)

mutlaka kazanmamız gerekn bi maç. umarım oyuncularımız kolej macındaki hataları tekrarlamazlar da güzel bi galibiyetle döneriz bu sefer deplasmandan..

maçı e2 wericek..

maça gelince uA Mersin tayfa olarak salonu dolduruyoruz merak etmeyin yerimiz belli mersini rahat yeneriz rahat olun maça gelecek arkadaşlar warsa eğer iletişime geçelim mersin tayfa salonda yerini alacaktır ..

Saygılar...

Verecek mi vermeli mi ? Verecekse harika olucak uA Mersin olarak salonu doldurcaksanız da helal olsun ne diyeyim, Mersin'de bile yalnız bırakmayalım takımımızı bu sene gerçekten çok iyi başladık geçen haftaki kaza haricinde bence her şey olumlu gelişiyor. Şu Ülker Telekom ve Efes 3 lüsünden de birini yenebilirsek bu sene bizi kolay kolay durduramazlar. Mersin maçını versin de isterse Hilal Tv versin :D yeter ki izleyebilelim oturup evimizde.

Re:

Bekir Sayım' Alıntı:
maçı e2 wericek..

maça gelince uA Mersin tayfa olarak salonu dolduruyoruz merak etmeyin yerimiz belli mersini rahat yeneriz rahat olun maça gelecek arkadaşlar warsa eğer iletişime geçelim mersin tayfa salonda yerini alacaktır ..

Saygılar...

e2 nin vericeği kesin mi??
Bir kaza yaşamıyalım mesaj falan atalım olmuyor böyle :)
Ntv versin maçı;)
Bu sene cuma 20:00 maçı vermişmiydi ntv?

Re:

Fırat Aydın' Alıntı:
Verecek mi vermeli mi ? Verecekse harika olucak uA Mersin olarak salonu doldurcaksanız da helal olsun ne diyeyim, Mersin'de bile yalnız bırakmayalım takımımızı bu sene gerçekten çok iyi başladık geçen haftaki kaza haricinde bence her şey olumlu gelişiyor. Şu Ülker Telekom ve Efes 3 lüsünden de birini yenebilirsek bu sene bizi kolay kolay durduramazlar. Mersin maçını versin de isterse Hilal Tv versin :D yeter ki izleyebilelim oturup evimizde.

fırat o salonu doldurmak kolay değil mersin her maçını ful oynuyor.
bize 200 kişilik bir yer ayrılıyor hersene.

bu arada demir yollarının sitesine baktım son tren mersinden adanaya 20:45 te

çok pis kumpasa getirdiler

Tv yayını olacağı kesin mi? 20.00 da olacağına göre büyük bir ihtimalle e2 yada ntv verir! yine ntv'ye herkes mesaj atsın!

Evet cuma günkü macları e2 veriyor.Cuma günü ntv de kadir cöpdemirin programı var hayata onu kesip bizim macı vermezler.

Arkadaşlar eğer maçın cuma günü olacağı kesin ise mutlaka E2 verir. bugüne kadar ki bütün cuma maçlarını verdi çünkü. Ayrıca E2'nin yayın akışına yansımamasının sebebide henüz verilecek maç programlarının netleşmemesi. Dikkat ettiyseniz futbol maçlarıda henüz programa yansımamış.

Re: Mersin BŞB-GALATASARAY CC : 9 Kasım Cuma 20:00

savas49' Alıntı:
Maç "e2" tarafından YAYINLANACAK

su e2 yi bir Türksat 1 C uydusuna kaydirsinlar yahu. avrupada yasayan Türkler de insan. Türkiye deki insan nasil mac izliyorsa, amerika, avrupadaki Türklerin de mac izleme hakki var. ayrica mac haklarini alip da "kardes" kanalinda gösteren NTV yi kiniyorum. böyle sey olmaz. umarim gelecek yil Sky Türk alir. En azindan su kaliteli ligin hakkini verirler haftada 5-6 mac verip. NTV utanmasa hic mac vermeyecek. gecen yil yine 2-3 mac gösteriyorlardi. simdi 1 mactan fazla vermiyorlar. nasil bir yayincilik politakasidir bu?? madem reyting kaygin var, alma kardesim yayin haklarini. milleti Basketbol izlemekten niye mahrum birakiyorsun?

içerde maçları kazanıyoruz iyi güzelde artık deplasmanda maç kazanmanın vakti geldi diye düşünyorum..
beşiktaş selçuk üni ..deplasmasında 50 küsüf farkla galip gelebiliyorsa.. bizim mersin maçında mağlubiyet gibi bi lüksümüz olmamalı..bu tip deplasmanlardan mağlup ayrılırsak.. zorluk derecesi yüksek (Efes,telekom,fulker,besiktas)maçlarda varlık gösterebileceğimizi sanmıyorum ve mersin maçını kırılma noktası olarak görüyorum...
ii sabahlar :)