Mersin BŞB-GALATASARAY CC : 63 - 53

Her ne kadar salon görevlisinin engelleme çabaları olsada akşam idmanı izledim salonda.Takım çok neşeliydi Erdem çok iyiydi idmanda yarın bi patlama yapabilir :).Fatih solak'la konuştum biraz idman bitiminde pek maçı konuşmadım abi imaj güzel olmuş bi kız yapsana kendine fln dedim :D.Charles Gaines'ten de 20 sayı 10 ribaund sözü aldım (H) :D.

Re:

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Her ne kadar salon görevlisinin engelleme çabaları olsada akşam idmanı izledim salonda.Takım çok neşeliydi Erdem çok iyiydi idmanda yarın bi patlama yapabilir :).Fatih solak'la konuştum biraz idman bitiminde pek maçı konuşmadım abi imaj güzel olmuş bi kız yapsana kendine fln dedim :D.Charles Gaines'ten de 20 sayı 10 ribaund sözü aldım (H) :D.

Fatih Solak Kredi Kartı reklamında oynar o imajla :) :)
Gaines tut sözünü :)
Girona zaferinden sonra bir şansızlık olmaması ümidiyle...

Aynı şekilde bende de öyle bir his var... Robert Hite ve Dee Brown mükemmel oynayacak ve maçı farklı alacağız gibi bir his hadi hayırlısı...

Ayrıca ben Owens'ın yarın ki maçta double-double yapacağı gibi bir ayrı his var...Bu hislerin sonu ne olacak bakalım...

Benim yarın ki maçtan tek beklentim ilk deplasman galibiyetimizi almak ... Fazlasını istemiyorum , onları ilerleyen haftalara saklayalım :)
Bu arada olası mersin yenilgisi sonrası inş. Girona maçı yorgunluğu mazeret olarak gösterilmez...
.

Re: Mersin BŞB-GALATASARAY CC : 10 Kasım Cumartesi 15:00

savas49' Alıntı:
Gene erken oldu denmesin diye buraya yazayım da sonra birisi başlık açar ;

16.11.07 Cuma 20:00 Galatasaray Cafe Crown-Darüşşafaka

maç görüldüğü gibi cuma günü ve maçı e2 veriyor

Maç Cumartesi günü gözküyor..

Kaynak : http://www.tbl.org.tr/beko/fikstur.asp

İnşallah öyledir..Yoksa biz gidemeyiz Daçka maçına maalesef..

Şimdiden Cumartesi için dua etmeye başladım..

HAydi Aslanlar kazanmaya devam!!!

Hic bir kanalin vermemesi uzucu aslinda boyle maclarin haklarini GS tv almasi gerektigini dusunuyorum en azindan bizim NTV de yayinlanmayan maclari almalari yeterlidir.

ntv bugün casa ted - ülker maçını veriyor.başka takımlar olunca bursa'ya ankara'ya gidiliyor.ama bizim takıma gelince...

İlk yarıda 21 sayı bravo Murat hoca ve o süper taktikleri...

28-2 lik seri hehe güler misin ağlar mısın...

Sinirden kafayı yemek üzereyim.Bİ takım nasıl böyle seri yer

arkadaşlar ntv doğuş gurubuna ait bildiğim kadarıyla o gurunbun başzkanıda ferit şahenk e normal değilmi bizimle ilgili haberleride maçlarıda ikinci plana atmaları...