Mersin BŞB-GALATASARAY CC : 63 - 53

deplasmanda oynadigimiz tek maci kaybettik bence evimizde oynadigimiz ve antreman yaptigimiz salondan baska bi salona gecmek bizi etkiliyor cemberler cok farkli tribunler sahaya yakin ornek turkiye kupasi maclari bence salondan cok sayida oyuncumuz etkilenmisti ben yinede galibiyetle donuceklerini dusunuyorum cunku onarin skorerleri reha ve stefanov kisalari bizde kisa savunmasini iyi yapiyoruz girona macindaki tahminim gibi macin adami hite olmasini bekliyorum plase maglup oldugumuz deplasmandaki performansiyla d.brown.

Re: Re:

Emirhan Şatır' Alıntı:
[quote="Mustafa Marangoz":cd922]Karşılamaya Mersinden giden olacağını sanmam ama takım akşam burda bi idman yaparmı? Benim pek bilgim yok bu konuda ama bi akşam idmanı yapabilirlermi yanlarına gitsek :)
Mustafa abi pankart varmı bari?[/quote:cd922]

Var .

Şimdi Arda Öztürk mesaj attı takımı otobüse bindirmişler takım Mersin'e kalacakları otele gidiyorlarmış.15-20 kadar kişilermiş.

Re: Mersin BŞB-GALATASARAY CC : 10 Kasım Cumartesi 15:00

Foto çekmişlermidir acep?

evet arkadaşlar hemen size yazmak için nete girdim.
30 dakikalık bir rötarla geldiler
takımda moraller gayet yerinde herkes gülümsüyordu
saolsun oyuncularda bize karşı sıcaklardı murat hoca resim çektirmek isteyen arkadaşların hiç birini kırmadı acelemiz yok diyerek bol gönüllülüğünü gösterdi hayran olduğum bir insana hayranlığım katlandı
10 dakikalık muabetten sonra takım karayoluyla mersine otele yola çıktılar tahminim şuanda varmışlardır
yarın canlı yayınıda sanırım burak ile yaparız...

Reha ve Stefanov' dikkat etmemiz lazım... Ama her ne olursa olsun maçı kazanmamız lazım.
Fırat Aydın' Alıntı:
Yayın yok değil mi arkadaşlar ?
yayın yok... NTV vermiyor. Siteden haberleri bekleyeceğiz...

Gene erken oldu denmesin diye buraya yazayım da sonra birisi başlık açar ;

16.11.07 Cuma 20:00 Galatasaray Cafe Crown-Darüşşafaka

maç görüldüğü gibi cuma günü ve maçı e2 veriyor

savas49' Alıntı:
Gene erken oldu denmesin diye buraya yazayım da sonra birisi başlık açar ;

16.11.07 Cuma 20:00 Galatasaray Cafe Crown-Darüşşafaka

maç görüldüğü gibi cuma günü ve maçı e2 veriyor
Umuyorum ki öyle büyük bir hata yapmazlar.Aynı hafta bayanlar içeride BJK ile oynayacak.Arka arkaya oynatmaları şart.Hem bayan takımı da hakettiği desteği görür.2 günde 2 kere Maslak yapmak her açıdan çok zor.

Ev sahibi Mersin BŞB. geçtiğimiz hafta Darüşşafaka deplasmanında ilk çeyrekteki performansıyla galip gelmeyi başardı. Kağıt üstünde iyi bir takıma sahipler ancak henüz her oyuncudan tam katkıyı göremiyorlar. Bu durum da büyük takımlarla oynadıkları maçlarda zorlanmalarına neden oluyor.

G.Saray Cafe Crown ise tek yenilgiyle ligdeki başarılı gidişatını sürdürüyor. Geçtiğimiz haftasonu ligin flaş ekiplerinden Pınar Karşıyaka'ya ilk yenilgilerini aldırıp ardından hafta içi ULEB Cup'da Akasvayu Girona karşısında aldıkları galibiyetle formda olduklarını gösterdiler.

Formda ve moralli olan deplasman ekibi bu maçı da kazanarak zirve koşusunu sürdürür.
Sedat BALCI

dsc00440ju3.jpg