Murat Özyer Malik ile ilgili konustu???

• Konbuyu başlatan sami
  • Başlangıç tarihi
S

sami

Misafir
sky turk e konuk olan hocamız malik dıxonu takımda tutmak istediğini ama kendi başına basketbol oynamayı sewdiği için bu sene oynatacağı oyuna ters düştüğünü söyledi. fiyatıda iki katına çıktığını söyledi.anlaşırlarsa takıma kalıcağını belirtti.ayrıca oğuz derya ve caneri de ülker den galatasaraya almak istediğini ve onları çalıstırmayı çok istediğini söledi.

Re: murata özyer malik ile ilgili konustu???

sami' Alıntı:
sky turk e konuk olan hocamız malik dıxonu takımda tutmak istediğini ama kendi başına basketbol oynamayı sewdiği için bu sene oynatacağı oyuna ters düştüğünü söyledi. fiyatıda iki katına çıktığını söyledi.anlaşırlarsa takıma kalıcağını belirtti.ayrıca oğuz derya ve caneri de ülker den galatasaraya almak istediğini ve onları çalıstırmayı çok istediğini söledi.
bu dixon da çok israrci olmayacani belirtiyor kötü haber bizim için

İşalah kalır ama evet bence de pek israrcı olmıcak gibi konusşmus ama dixon da cimbomu istiyorsa biraz indirmelidir fiyatını isalah kalır cunku bizi bu kadar heyecanlandiran birbaska oyuncu gelmedi galatasarayımıza

İşalah kalır ama evet bence de pek israrcı olmıcak gibi konusşmus ama dixon da cimbomu istiyorsa biraz indirmelidir fiyatını isalah kalır cunku bizi bu kadar heyecanlandiran birbaska oyuncu gelmedi galatasarayımıza

demişsin ama gs tarihinde dixondan çok daha iyi oyuncular var tolbert mesela
fakat gidip de illa oyunu yönlendirecek bir guard arıyorsak bunu avrupa'dan bulabiliriz ancak. çünkü avrupalı oyuncular murat özyer'in stiline uyuyor.
malik kesinlikle kalmalı çünkü bu bütçeyle daha iyisi bulunamaz(ya da çok zor)

bence dixon tolbertan dağa bir adam tolberten karsıyakaya 7 de 7 atıgı uclugu hala hatirliom ama bence dixon daha iyi ve ben daha cok seviom onu

volverin' Alıntı:
bence dixon tolbertan dağa bir adam tolberten karsıyakaya 7 de 7 atıgı uclugu hala hatirliom ama bence dixon daha iyi ve ben daha cok seviom onu
o karşıyaka değil tuborg'tu yanılmıyorsam

Dixon gidecek gibi görünüyor ufukta.Ya da ben öyle sezinliyorum.Bence şimdiden onun alternatiflerini aramaya başlasınlar. Ben de Dixon'ın kalmasından yanayım ama Murat Özyer'in dediği gibi bireysel oynuyor.

ilk yıl için Stefanov 1 numarada iş yapar diye düşünüyorum. ilk yul için çok fazla uçmamak gerekir. Tecrübesiyle takıma güç katar. Ön plana çıkmayı sevmediği için tutmayabilirsiniz stefanovu ama basketbol bilgisi ortada.

adamın yanına takıma sayı katkısı yapan oyuncuları koyarsan ve de adam gibi bir oyun planın, kısacası basketboldan anlayan bir koçun olursa Malik tek başına oynamayı bırakır.takımda fatih dışında sayı sağlamak isteyen yok, hepsi şut korkağı sonra malik bireysel oynuyor oluyor.ben bu sene daçka maçını hatırlıyorum o maçta gerçekten sıçtı.ayrıca Murat Özyer'e bu sene çok güveniyorum.Malik'le veya Malik'siz ,savunması ve hücum planı olan bir takım olacağımıza inanıyorum...

malik kalmalı bence çünkü sırf malik için gelenler vardı maçlara hele birde bu sene daha iddalı bir kadro olursa malikte yeni hocamızın sistemine uymaya çalışırsa süper olur!!!

ya murat hoca malik'i çeker bi kenara onunla güzel güzel konuşur. bireysel oynamamasını söyler. malik'de elinden geldiğince murat hoca'nın söylediklerini uygulamaya çalışır. böylece ortada sorun felan kalmaz ve malik takımda kalır. ya zaten bencede malik kesinlikle takımda kalmalıdır çünkü o bu takıma çok şeyler katıyor. bazen tek başına maç bile alıyor yani. bunları göz önünde bulundurursak malik'in bu takımda kalması gerekir..

şu bi gerçekki malik dixon gibi bi skorer zor buluruz üstelik asist yönüde çok kuvvetli bi oyuncu ama tabi gecen sene takımkötü oldugundan onun cogu asisti bosa gitti.bence mutlaka kalmalı iyi bir takımla cok daha iyi bir malik seyrederiz...

ya siz cok takmissiniz malik e zaten ondaki asil sorun fiyetinin 2 katina cikmis olmasi anlasilan bizimkiler bu parayi pek verme yanlisi degil baska bi topicte dedigim gbi biz sartlari zorlayalim fakat malikte birz fedakarlik yapsin

koch' Alıntı:
Stefanov'un geçen sezonki haliyle bize katkı sağlaması çok zor.Başka isimlere yönelmeliyiz.
Kesinlikle katılıyorum.Geçen seneki Stefanov'un bize yarar sağlaması çok zor.Çabucak Dixon'a alternatif isimler de bulmaya başlayıp piyasaları yükselmeden bu oyuncularla görüşmek gerekiyor.

sarpemre' Alıntı:
koch' Alıntı:
Stefanov'un geçen sezonki haliyle bize katkı sağlaması çok zor.Başka isimlere yönelmeliyiz.
Kesinlikle katılıyorum.Geçen seneki Stefanov'un bize yarar sağlaması çok zor.Çabucak Dixon'a alternatif isimler de bulmaya başlayıp piyasaları yükselmeden bu oyuncularla görüşmek gerekiyor.

Dixon'un gitmesi oldukça büyük bir ihtimal...
Bu kona sana katılıyorum alternatif olarak düşünülecek oyuncular aranmalı ama bizim Teknik Kadro'nun eksikliği burada baya açığa çıkıyor...

Saygın R.Lion' Alıntı:
sarpemre' Alıntı:
koch' Alıntı:

Dixon'un gitmesi oldukça büyük bir ihtimal...
Bu kona sana katılıyorum alternatif olarak düşünülecek oyuncular aranmalı ama bizim Teknik Kadro'nun eksikliği burada baya açığa çıkıyor...
Hangi konuda Saygın abi?

saygın sacmalıo sanırm yada uzun zamandır uzak daha ıkı gun once antrenor bellı oldu ve calısmalara hemen baslandı o adamalrda emın ol bos gelmemıslerdır ama bu calısmaları da bıze acıklamaycakları malumunuz ...

ya hiçbişi belli olmadan teknik kadroya laf etmeyelim bence