Murat Özyer Röportajı

Kerem SEÇER' Alıntı:
O potalar sayesinde birçok maçta avantaj sağlıyoruz. Niye değişsin ki enayi miyiz biz :)
Aynen öle bende bundan 5 sene önce maç yapmıştım orda zaten küçüğüz o zaman top zor kalkıyo bide öle iğne deliği gibi olunca insanın üzerinde çok kötü etkiler bırakıyo :)

Kerem (Seçer), T.Kupası maçları sonrası M.Ozyer'in takım hakkındaki goruslerini alabildin mi? Hazırlık maçlarından bugune kadar genel bir degerlendirme gibi...

Murat hocanın Gs tv ya da diger medya organlarında degerlendirme yapması mumkun olmakla birlikte genelde bu tur acıklamalar yarı politik ve kacamak cevaplar/icerige sahip olabiliyor. Murat hocanın kendi acısından durumu nasıl gorudugu bizim için aydınlatıcı olurdu.

Timur abi malesef maçın hemen sonunda otobüse yetişmem gerekti ve bu yüzden konuşamadım. Ama konuşanlardan aldığım bilgiler hocanın takıma çok güvendiği yönünde. Murat Hocam moralsizdi ama menejerlerimizde büyük bir sıkıntı görmedim açıkçası. Takım da onlar da biraz daha rahattı.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Timur abi malesef maçın hemen sonunda otobüse yetişmem gerekti ve bu yüzden konuşamadım. Ama konuşanlardan aldığım bilgiler hocanın takıma çok güvendiği yönünde. Murat Hocam moralsizdi ama menejerlerimizde büyük bir sıkıntı görmedim açıkçası. Takım da onlar da biraz daha rahattı.
Nasıl moralsiz olmasın.Çok sevdiği takımının taraftarı arkasında durmuyor.Klüp tarihine leke vurmuş biri gibi davranılıyor kendisine.Ama inşallah istediklerini yapabilir sonuçta galatasaray için çalışıyor işi bu hemde çok severek yapıyor bu işi mutlaka başarı gelecektir.Camialar kenetlenmezse,taraftar kenetlenmezse tabiki başarı gelmez.Adnan Polat çok güzel bir laf etmişti zamanında bazılarına ve Haklıydı ....