Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

3. periyotun başları çok önemli.Sert başlayıp kafa kafaya getirmek lazım.Dediğim gibi devre sonuna kadar kaybetme lüksümüz yok.

işler kötü demekki şu an.üçüncü periyotun başlarında farkı eritemezsek işimiz çok zora girebilir.ikinci yarıya nasıl başlarsak öyle gideriz

eğer fitch sakat değilse kapris yapıp oynamadıysa gönderilsin kesinlikle.

Evet farkı indirebiliriz ama yeterki iyi savunma yapalım cünkü hersey savunmayla başlıoo ilk yarı fazla sayı yedik gibi duruyor

fitch sakat falan değil bence resmi sitede her şey normal gözüküyor!!!
ya parasını alamadığı için yada hocayla problemi var yazık yine aynı sorunlar!!!

Beyler geçen hafta belirttim; Fitch Beykoz maçının başında çok kötü sakatlandı ve maçı öyle oynadı. Soğuyunca nüksetmiş olacak ki bugün oynıyamıyor.

Hemen teorilere başlamayalım yine. :)

Ömer' Alıntı:
Beyler geçen hafta belirttim; Fitch Beykoz maçının başında çok kötü sakatlandı ve maçı öyle oynadı. Soğuyunca nüksetmiş olacak ki bugün oynıyamıyor.

Hemen teorilere başlamayalım yine. :)
gerçekten böyleyse neden resmi sitede fitch'in oynamama ihtimali var sakatlığından dolayı diye bilgi verilmiyor???
normalde bunu yapıyorlar!!!
Gerçekten sakat ise susuyorum ayrıca.

redsong' Alıntı:
gerçekten böyleyse neden resmi sitede fitch'in oynamama ihtimali var sakatlığından dolayı diye bilgi verilmiyor???
normalde bunu yapıyorlar!!!
Gerçekten sakat ise susuyorum ayrıca.

Dostum yalan mı söyleyeceğim? Bildiğim birşeyi paylaşıyorum sizle, Fitch hakikaten baldırından sakat.