Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 71 - Galatasaray CC: 72

ben boddycer'ü geçen hafta ulker maçinda izledim ve gerçekten bizim takimda kalsaydi iyi olurdu!neden gitti bilen var mi?bizdeyken takim kötüydü ama o iyi savasiyordu hatta hatirliyorum kaan vuralmiyd yoksa murat marathanoglumuydu hep brad pitt'e benzetiyordu

Brad Pitt'e benzeten İsmet Badem'di o sene maçları Atv veriodu ve İsmet Badem, Murat Murathanoğlu ikilisi sunuyodu maçları...

Bizden ayrılmasının nedeni yanılmıyorsam ; New Jersey Nets kampına katılmıştı sonra orda aradığını bulamayınca tekrar Türkiye'ye döndü...

İşte bizim yönetimin beceriksizliği burda belli oluyor. İnsan hiç mi takip etmez eski oyuncusunu isteseler çok rahat geri getirirlerdi Boddicker'ı. Sonuçta yabancı sporcu Konya'ya mı gitmek ister yoksa İstanbul'a mı?

Hemde ilaç gibi gelirdi bize şuan 3 numara eksiğimizi giderirdi...

Hucumda Fitch, Mitchell , Boddicker üçlüsünü durdurabilcek bir savunma düşnemiyorum...

Fitchsiz de kazanabilmek,üstelikte zor bir deplasmanda gerçekten güzel. Aynı mücadeleyi bundan sonrada bekliyor ve istiyoruz.

Selçuk Üni. karşısında alınmış bir galibiyeti hafife almamak lazım,çok iyi bi takımları var.Özellikle Murat Kaya yerine Yunus kadromuzda olsa nasıl olurdu diye düşündüm kendi kendime.Her maç o salonu fulleyen ve iyi bi koçları olan bi takım sonuçta Selçuk.Özellikle normal şartlar altında 3-4 kişinin yıllık 300-400 bin dolara kalacağı bi otelde kalıyor yabancıları.İlginç ama bu işe ne kadar önem evrdiklerini gösteriyor.Geçen sene Bandırma B. maçı hariç deplasmanda extra galibiyet alamıstık.

helal olsun aslanlarıma be anca girebildim foruma??fıtch kaç sayı atmıştı ya??? bu arada boddicker ada HELAL OLSUN.ADAM bizden ya.ihanet etmedi.şimdi bizim cezamız inicekmi.???

Benim iki sezon önceden hatırladığım Boddicker hiç savunma yapmayan bir uzundu. Ayrıca üç numara oynayabileceğine de inanmıyorum. Eğer aynı durumdaysa bize gelmemiş olması daha iyi. Bu sezon Boddicker'ı ciddiyetle izleyen arkadaşlar varsa son durumu hakkında bilgi verebilirler.

uAozi' Alıntı:
helal olsun aslanlarıma be anca girebildim foruma??fıtch kaç sayı atmıştı ya??? bu arada boddicker ada HELAL OLSUN.ADAM bizden ya.ihanet etmedi.şimdi bizim cezamız inicekmi.???
Fitch sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Oynatılmayan Boddicker´ı mı tebrik etmeli yoksa iyi bir gününde olmasa da ona oynama şansı vermeyen savunmamızı mı?

Bir lastik reklamında kontrolsüz güç güç değildir diyor. Gücünü, kendini kontrol edemeyeceksen varsın tribünde 1 kişi eksik olsun.

kkayacan' Alıntı:
Benim iki sezon önceden hatırladığım Boddicker hiç savunma yapmayan bir uzundu. Ayrıca üç numara oynayabileceğine de inanmıyorum. Eğer aynı durumdaysa bize gelmemiş olması daha iyi. Bu sezon Boddicker'ı ciddiyetle izleyen arkadaşlar varsa son durumu hakkında bilgi verebilirler.
Boddicker´ı sezon boyunca ilk kez dün izledim ancak hakkında fikir sahibi olmama yetti. Takımı açısından gergin olmayan bir ortamda çok kritik bir teknik faul almasına neden oldu takımının. Gerginleşen ortamdan 4 serbest atış ve yandan hücumla başladı Galatasaray. Son 1 dk ve durum 69-69 iken.

[quote="Bir lastik reklamında kontrolsüz güç güç değildir diyor. Gücünü, kendini kontrol edemeyeceksen varsın tribünde 1 kişi eksik olsun.[/quote]

dedikleim ynlış anlaşılmış ben şimdiye kadar olan olayları göz önünde bulundurarak yazdım.gene öyle olucak die işi yok ok. :?