Olin Edirne Maçı Zirvesi | Pazar 13:00

GSBasket ve GSSözlük fertleri olarak bu maçta bir arada olmayı hedefliyoruz. Katılımın yüksek olması adına en uygun zaman ve yerlerden birindeyiz.

Bench arkasında toplanıyoruz, bilet sıkıntısı yaşanmasın diye tribün diye kararlaştırdık buluşma yerini. Saha içi desek, sıkıntılar yaşanabilirdi kombinesi olmayanlarda.

Tanışmak, bir arada olmak ve lider takımımızı desteklemek adına herkesi pazar günü Galatasaray benchinin arkasındaki tribüne bekliyoruz. Ufak bir rica; gelecekler kırmızı giysinler.

Kesinlikle bu sefer ordayım, uzun kollu parçalımla aranızda olacağım:) Zaten aranızda beni tanımanız zor olmaz, çekik gözlü biri görürseniz bilin ki o benim :p

fark yaratmayı sever insanoğlu, öyle bir yetisi olmasa bile dillendirilsin ister. ailesinden duymak ister bunu, dostlarından, sevdiğinden, varoluşumuzdaki en hassas nüansa ulaşmak için derin bir içgüdü gibi, hakkını verebilmek adına.

o zaman hepimize bir fark yaratma şansı, oradaydık, fenerbahçe vardı karşımızda, biz oradaydık, bağırdık, çağırdık, haykırdık, eğlendik, iliklerimize kadar hissettik, biz kırmızıydık, hayat kırmızıydı.

akabinde biz nevizadedeydik, takım akatlar'da, beşiktaş vardı karşımızda, onlar oynadı, biz kaynaştık, onlar başardı, biz gururlandık, galatasaray hayattı, biz galatasaraydaydık.

şimdi ise olin gençlik, bir pazar sabahı, çocukluğumun en büyük keyfi pazar kahvaltılarının abdi ipekçi tezahürü, inadına diyebilmek için. üstelik toplantı sebebiyle cumartesi tüm gün ankara, gece yola çıkacağım ki, dönüp zeytinburnu'nda olayım. hepimizin ayrı hikayeleri var işte ben gibi, farklı zorlukları, sorumlulukları. ama işte fark yaratma arzusu var ya, biraz sarı biraz kırmızı, arkamızdan fısıldasınlar duyabileceğimiz şekilde diye.

ve aidiyetlerimizin merkezleri, biraz gssözlük, biraz gsbasket, fark yaratma iddiasında mı,
alın size, hem bireysel hem kurumsal fırsat,

önce galatasaray, sonra hayat..

Bjk maçı öncesi yapılan organizyona forumdaki aksaklık sebebiyle katılma fırsatım olmadı.
Ve nihayet uzun bir aradan sonra pazar gününe denk gelen bir maç. Saat öğlen 1 değil sabah 8'de olsa ordayız.

biletixten baktımda şimdi,bizim benchin arkasındali koltuklar bitmiş.Başka bi yerde alsam oraya gelebilirmiyim acaba.Nasıl bitti hemen yav

Bende orada olabilmeyi cok isterdim ama Ocak sonuna kadar Turkiye disindayim maalesef,cok uzak kaldim,cok ozledim :(

Benim de pazartesi finaller başlıyor ancak pazartesinin sınavını ctesiye kadar tamamlamış olurum. Bir şekilde vakit ayırıp gelmeye çalışacağım

Bu arada Onur Yavuz abimizi de orada görebilecek miyiz acaba ? :)

Abartmayın yahu Onur Yavuz'da insandır en nihayetinde, tamam bazı davranışları Süpermen'i anımsatabilir ama insan yahu bu adam :) . Git gel 1000 km den bahsediyoruz. :)

Valla Şamil abi, Fener maçı esnasında bu maç ve Bjk maçını alırsak Onur abi Olin maçında yerini alacak diye birşeyler duymuştum ben o yüzden dedim :)

Arkadaşlar merhaba;
Adapazarından maça gelmeyi düşünüyorum.Ancak daha önce abdi ipekçiye hiç gitmedim,açıkçası bilgisizim bu konuda.
Haydarpaşada trenden indikten sonra nasıl oraya ulaşırım adım adım detaylı anlatacak bir renkdaşım çıkarsa çok memnun olurum.Dediğim gibi bilgisizim.
Şimdiden teşekkürler.

Abdullah KAYIN' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;
Adapazarından maça gelmeyi düşünüyorum.Ancak daha önce abdi ipekçiye hiç gitmedim,açıkçası bilgisizim bu konuda.
Haydarpaşada trenden indikten sonra nasıl oraya ulaşırım adım adım detaylı anlatacak bir renkdaşım çıkarsa çok memnun olurum.Dediğim gibi bilgisizim.
Şimdiden teşekkürler.

Daha kısa ve rahat bir yol söyleyenler olabilir ama ben bildiğim yolu söyleyeyim.

1-Haydarpaşa'dan vapur ile Beşiktaş'a geçin.

2-Beşiktaş'tan otobüs ile Gayrettepe'ye geçin.

3-Gayrettepe'den 34 numaralı metrobüse binip Topkapı durağında inin.

4-Topkapı durağında inince, üst geçitten geçip surların olduğu yere doğru yürüyün. Orada minibüsler göreceksiniz. Abdi İpekçi'ye gidiyor mu diye sorup, giden bir minibüs ile salonun önünde iniyorsunuz.

Söğütleşme'de inmek varken Haydarpaşa'ya gidip yolu uzatmak olur mu? :)

- Trenle gelin, Söğütlüçeşme'de inin.
- Oradan 34Z numaralı metrobüse binin Zincirlikuyu'da inin, 34 numaralı metrobüse binin. Ücretsiz aktarma mevcut.
- Topkapı'da inin, İpekçi'ye giden minibüslere binin. Gazanfer anlatmış zaten o kısmı.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Abdullah KAYIN":19lmf4lh]Arkadaşlar merhaba;
Şimdiden teşekkürler.
[/quote:19lmf4lh]

arkadaşım sana en kısa yolu tarif ediyorum trenle gel haydarpaşada in haydarpaşadan eminönüne giden vapura bin eminönünde in sirkeci tren garına git trene bin zeytin burnunda in oradan 5 dakikada yürür gelirsin yedikuledede inebilirsin ipekçi ikisinin arasında kalıyor tahminimce zeytinburnu duragı biraz daha yakın sanki 3 vesaitte gelirsin bekliyoruz seni benchin arkasında :p

En son tadilat nedeniyle Haydarpaşa'dan vapur kalkmıyordu. Kalksa bile bu yol daha uzun sürer. :) Vapur gelecek de, Eminönü'ne geçeceksin, Sirkeci, sonra tren saati uyacak artı trenle salona gidişi de baya bir sürer. Neyse konu dağılmasın. :)

Kerem Seçer' Alıntı:
Söğütleşme'de inmek varken Haydarpaşa'ya gidip yolu uzatmak olur mu? :)

- Trenle gelin, Söğütlüçeşme'de inin.
- Oradan 34Z numaralı metrobüse binin Zincirlikuyu'da inin, 34 numaralı metrobüse binin. Ücretsiz aktarma mevcut.
- Topkapı'da inin, İpekçi'ye giden minibüslere binin. Gazanfer anlatmış zaten o kısmı.
Ben de bunu yazacaktım.
Söğütlüçeşme'de inmek en kısa yol olur. 2 vesait hatta Topkapıdan İpekçi'ye yürünürse tek vesait bile olabilir.