Oyak Renault - Galatasaray C.C

Bizim için çok kritik bir maç fakat Oyak için daha da kritik bir maç. Kazanamazlarsa düşüyorlar. Çok zor geçmesini bekliyorum bu maçın. Baştan sona bir çekişme olur fakat oyunun sonlarında ağırlımızı koyarak maçı kazanırız diye düşünüyorum. Yinede çok dikkatli olmalıyız. Oyak konumu itibariyle maça çok asılacaktır ve bizi mağlup edebilirler.

Oyak Reno'da dikkat edilmesi gereken iki oyuncu var. Biri sezon ortasında Morrison'un kovulmasından sonra yerine alınan Woolridge, diğeri ise Bennett. Maçına göre de Evren.

Oyak Reno maçı kazanması için çok formunda olması lazım. Başka türlü herhangi bir şansları yok. Bu sene Bursa'da hediye ettikleri maçlar ile dizlerini döver dururlar.

Normal şartlarda çok rahat kazanabileceğimiz bir maç.

Taner Tuna' Alıntı:
Eyüp abi son hafta Oyak Renault bizi yenipte Beykoz sahasında Konya Selcuk'a yenilirse ligde kalıyor.Fakat bizi yenemezlerse kesinlikle düşüyorlar.
bilgi için saol TANER.
peki bjk kaybeder casa ted kazanırsa 5. casa tedmi oluyor???

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
bilgi için saol TANER.
peki bjk kaybeder casa ted kazanırsa 5. casa tedmi oluyor???
ilk maçı 70 64 bjk kazandı deplasmanda ikinci maçı akatlarda casa ted kazandı 76 77 bu skorlara bakarsak casa nın 4.olma ihtimali yok yani casa 5.oluyor

bir sitede canlı tv yayın olarak sadece (ilginçtir) alpella -ksk maçı var yani ntv sadece bu maçı gösterecek bu ntv iyice saçmaladı en azından tt fener maçını gösterebilirlerdi ama bu karar değişebilir de değişmesi de büyük olasılık gibi görünüyor.

play off da saha avantaji icin bu mac kesin kazanilmali we bunun icin 2 kisilik oynamali her oyuncu cunku oyak herseyini ortaya koyacakdir....

Bu sene Avrupa´da her halükarda oynayacağız ama bu ULEB olur ama FIBA Cup olur. Bunu da play offtaki mücadelemiz belirleyecek diye düşünüyorum.

zor bir maç olur ama alacağımızı düşünüyorum bence Play-off maçlarından iyi oynarsak iyi bir performans sergilersek avrupaya da ona göre gideriz.herşey play-off maçlarına bağlı.

Fiba Cup olacagina hic olmasin daha iyi. Telekom gibi süper türk oyuncularin olmadikca 2 amerikali ile is yapamayiz ligde. eger seneye hedef sampiyonluk ise Fiba Cup isimize gelmez. Banvit Fiba Cup'a girmeyip sene basindan beri bu kadroyla oynasa su an muhtemelen bizim önümüzde olabilirdi.

Fiba Cup küçümsenmemeli bence çünkü ileride büyük hedeflerin varsa bunlara bir anda zıplamamız mümkün değil herşey adım adım.Fiba Cup ta bizim tahmini seviyemize göre uygun.diğer platformlarda çok hafif kalırız

arkadaşlar ben yeni üye oldum öncelikle hepinize merhaba bence bu maçı kazanıp 4.oluruz bide şu transferleri yaptığımızı varsayarsak nasıl olur sizce mithatın yerine tutku,fatihin yerine ermal

umitnayir' Alıntı:
arkadaşlar ben yeni üye oldum öncelikle hepinize merhaba bence bu maçı kazanıp 4.oluruz bide şu transferleri yaptığımızı varsayarsak nasıl olur sizce mithatın yerine tutku,fatihin yerine ermal
hoşgeldin öncelikle 4.oluruz da ermal ve tutkuyu almak bizi mali yönden aşar 2 oyuncunun da kendi takımlarından ayrılacagını sanmam