Oyak Renault - Galatasaray C.C

Son 2 hafta Alpella ve Renoya yenildik,Tofaş'ı düşürdük,Beşiktaş'ın son 2 haftadaki biri uzatmada olmak üzere 2 mağlubiyetiyle dördüncü olduk.
Keşke oyuncular ilk 2 maçı Akatlarda oynayıp bu ciddiyetsizliğin bedelini ödeselerdi demek geliyor içimden ama bize yazık olurdu.Seyirci olarak bu serinin önemli maçlarını içeride oynamayı fazlasıyla hakettik.
Bu maça asılmamışız.Nerede spor ahlakı?Ya sanki harika bir sezon geçirdik,sıramız garantilendi de bir maçlığına asılmıyoruz.Yazık değil mi Tofaşlı oyuncuların emeğine...
Telekom maçından beri takımdaki düşüş feci boyutta.Acilen bir şeyler yapılması gerekiyor yoksa Beşiktaş serisi de tehlikeye girer.

Bu tür yenilgiler aşırı şekilde hepimizin canını sıkıyor belliki.Maçı izlemediğim için maçla ilgili yorum yapmak çok yanlış olur ama oyak,alpella,daruşafaka maçlarınıda kazanamayacaksan kime karşı kazanacaksın.Kimse son maç rölantiye alında demesin.Bu oyuncuların akılları mı yok bjk yense 2 maç deplasmanda oynarlardı.(ki taraftarın olası tepkisine karşı ve bjknin basketbola ilgisi bakımından deplasman okadar kötü değil.)
Son olarak bjkye elenirsekte kimse üzülmez heralde.En azından fbden fark yememiş olmanın rahatlığı olur üzerimizde.Maalesef tablo bu noktaya geldi.YAZık

G.Saray saha avantajına güveniyor
Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisinde Beşiktaş Cola Turka ile eşleşen Galatasaray Cafe Crown, saha avantajına güveniyor.

Galatasaray Cafe Crown Menajeri Recep Şen, hem Beşiktaş Cola Turka hem de kendileri açısından istenen bir eşleşme olduğunu belirterek, ''Çünkü iki takımın da ligde birbirine üstünlüğü yok ve seri eşitlikle başlayacak. Bizim saha avantajımız var. Bir üst tura çıkmak için en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Öncelikle iyi basketbol oynamamız ve maç kazanmamız lazım. Saha avantajımızı kullanarak Beşiktaş Cola Turka'yı elemek istiyoruz'' dedi.

Son dönemde lig maçlarında aldıkları kötü sonuçları unutmak istediklerini ve play-off serisi maçlarına sıfırdan başlayacaklarını belirten Şen, ''Yeni baştan en iyi şeklide başlamak istiyoruz. Yarı finale çıkma hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz'' diye konuştu.

Beko Basketbol Ligi'nde normal sezonun son maçında Oyak Renault'ya mağlup olmalarına da değinen Recep Şen, ligden düşme tehlikesi yaşayan rakiplerinin kazanmak için çok büyük bir mücadele sergilediğini ve kendilerinin aynı seviyede oynayamadıklarını sözlerine ekledi.

28.04.2007

Kaynak : AA

takım Allah'a emanet bir oyun sergiliyor
Brown'ın katılmasıyla taş üstüne taş koyucamıza
duvarı yıkıp baştan örüyoruz bu ciddi bir taktik ve teknik hata içinde takım bu geçicidir dedim ama takım yenilgiyi önemsemiyor artık buda heycanın bittiği anlamına geliyor ki Bjk serisinde bu başımıza dert açabilir.

yoktur diyelim...

Ama hakkatten Tolga Öngören'in maç sonrası demeci örnek alınacak cinsten. Tolga Öngören'i severdim ama artık ayrı bir yeri var. Türk sporunda Tolga'ların sayısı artsın. Temennimiz o yönde.

Onur önemli bir noktaya değinmiş. Tofaş'ı biraz da biz düşürdük. Ne olursa olsun Reno'ya kaybetmemeliydik.

Oğuzhan Parlak' Alıntı:
4. olduk olmasinada ya Bjk ve Banvit'te bazi sorunlar olmasaydi Casa Ted'de Davis sakatlanmasaydi?
bızde de sorunlar vardı yenı bır takımla sezona basladık bırbırını tanımayan yenı transferlerle kadsro hemen hemen degıstı bız bu ıkı takımdanda ustun oldugumuz ıcın dorduncu olduk davıs demıssın basketbol bır oyuncuya bakmaz takım oyunudur
bunları soylerken sana kızmıyorum yanlıs anlama sadece bızım bu takımalrda ndaha ıyı oldugumuz anlatmaya calsıtım ;)

o zaman ya galatasaray 2 .yarinin yarisini fitchsiz oynamasaydi ????

Onur UNCU' Alıntı:
Son 2 hafta Alpella ve Renoya yenildik,Tofaş'ı düşürdük,Beşiktaş'ın son 2 haftadaki biri uzatmada olmak üzere 2 mağlubiyetiyle dördüncü olduk.
Keşke oyuncular ilk 2 maçı Akatlarda oynayıp bu ciddiyetsizliğin bedelini ödeselerdi demek geliyor içimden ama bize yazık olurdu.Seyirci olarak bu serinin önemli maçlarını içeride oynamayı fazlasıyla hakettik.
Bu maça asılmamışız.Nerede spor ahlakı?Ya sanki harika bir sezon geçirdik,sıramız garantilendi de bir maçlığına asılmıyoruz.Yazık değil mi Tofaşlı oyuncuların emeğine...
Telekom maçından beri takımdaki düşüş feci boyutta.Acilen bir şeyler yapılması gerekiyor yoksa Beşiktaş serisi de tehlikeye girer.
Onur senin forumdaki bu söyleyişlerini Ahmet Cömert'e gelip perçinlemeni istiyoruz açıkcası. :)

Maç için söylenecek söz yok, geleceğe dair karamsarlık var. Karanlık tabloyu değiştirmek oyuncuların elinde ama onların buna niyeti olup olmadığını play off serisinde göreceğiz.

Gökce Başaran' Alıntı:
Onur senin forumdaki bu söyleyişlerini Ahmet Cömert'e gelip perçinlemeni istiyoruz açıkcası. :)
Şezlong taraftarı geçer ekran başına güncel olaylar ve maçlar hakkında yorum yapar :)

son 2 mağlubiyet gerçktende moralleri bozdu ve forumda karamsarlık yarattı ama playoffların havası başka olur.
formsuz bi bjk le oynuyorz ve saha avantajı bizde..bunu kullanıp y.finale çıkarsak gs-fb maçları her sonuca gebe..ben umutsuz değilim ve önümüzün açık oldugunu düşünüyorum ve çok zor belki ama finalde tlekom gelirse şampiyon bile olabiliriz diyorum

Ataköydeki bütün maçlarda salonda olurum bir aksilik olmazsa. ;)
Gökçe maçlara geldiği için bu serzenişine hak veriyorum ama bütün hafta haydi mitinge dedikten sonra kendisi mitinge gelmeyen şahısların karalamalarına diyecek söz bulamıyorum... :)

arkadaslar bursa'da mactaydım. entresan bi hava vardı bizde ribound problemi yasamamıza ragmen fatih hiç oyuna girmedi. tufan da yoktu bildiginiz gibi. fitch baslarda cok etkiliydi. sonra ust uste 3 tane galiba 3 luk attı.

bence macın gitme sebebi murat hocanın takıma alışması için brown cok zaman verip cok tp kullandırmasıydı.
brown sol dipten girip bir smac vurdu akıllara zarardı zaten orda mac karıştı fitch teknik faul aldı.ordan sonra oyak one gecti ve iyi oynadı malesef. takımda macı almaya calısan bir tek fitch vardı. ve cok kotu savunma yaptık.