Oytun Özer

savunmuyorum. sizin takıntılarınızı buraya yansıtmanızdan bıktım sadece. zaten üç ay sonra gidecek adamdan bana ne?

Ben de diyorum ki bu adama takmama bir sebep mi var? Ben kimim yani insider'im duyum mu kovalıyorum dayımın oğlunu mu başa getirmeye çalışıyorum. Basketbol camiasının aranılan derin insanı mıyım? Yönetici koç oyuncu menajer tanıdığım mı var? İstanbul'da ki her iç saha maçına, görece istanbul içindeki deplasmanlara ve yakın şehirlere gidiyorum. O yüzden bazı konuları herkesten fazla kafama takabiliyorum. Sevmiyor olmamın sizce ne sebebi olabilir mesela?

Oytun bey ve yeni gelen ekip şubeyi toparlamış olabilir ama hem Ertuğrul Erdoğan hem de Ömer Uğurata dönemlerinde müdahelede geç kalınmıştır. Son üç transfer de Marei dışında sadece transfer yapılsın diye yapılmıştır. Takıma katkıları da ortada.

Konuya çok hakim değilim ama yıllardır bu forumdayım forumun genel reflekslerini düşününce beyfendiye gösterilen anlayışın sebebi hikmetini anlayabilmiş değilim.

Şuna bir cevap vermek isterim. Öncelikle bu kanıya nereden vardığınızı merak ediyorum. Başlıktaki istifa ibaresinin kaldırılmasından dolayıysa daha önce de forumda size de yazdığım gibi istifa için ayrı başlık açmama gibi bir karar aldığımızı söylemiştim. Bunu da öneren Önder Çiçekoğlu'dur. Ama istifa gibi yazılara nerede sansür uyguladığımızı görmek isterim. Zira konunun ilk mesajı yöneticiyi istifaya davet eden bir mesaj.

Kişisel görüşlerime de gelecek olursak Oytun Özer gitse de kalsa da benim için bir şey fark etmiyor. Babamın oğlu değil, zaten 2-3 ay sonra kendisini bir daha görmeyiz diye umuyorum. Nasıl olsa seçim olacak diye Ömer Uğurata'yı tutması saçmalıktı. Yerine getirilen hoca da Ekrem Memnun neticede. İyi sözleşmeli biri gelse ya da yabancı biri bir daha ki yönetim bu isimle çalışmak istemezse ve kulübe bu yönden mali külfet olur(Oktay Mahmuti örneği) gibi bir durumumuz da yok. Yapılacak transferler kesinlikle Ekrem Hoca'ya göre yapılmalıydı. O dönem alınabilecek oyuncular buydu falan da denilebilir de Macon yerine Trice koyduk da ne değişti? Hamilton'ı belki daha erken takıma katıp daha olumlu sonuçlar alabilirdik.

Ayrıca karşıt görüşlerinizi savunurken burasının bir forum olduğunu unutan üyelerimiz var. Bu forumun belli başlı kuralları var. İnsanların mesajlarını silmekten ve düzeltmekten sıkıldım artık. Türkçe kullanımına ve insanlara hitap şekillerine artık dikkat edilmeli.

Takım küme düşüyor millet oytun istifa derdinde. bu saatten sonra istifa etse ne olacak? yerine kim gelecek? gelecek olan fenerbahçe gibi maç satın alıp ligde mi tutacak takımı? oytun istifa tamam bitti bu kadar basit dimi! allah akıl fikir versin!!

Takım küme düşüyor millet oytun istifa derdinde. bu saatten sonra istifa etse ne olacak? yerine kim gelecek? gelecek olan fenerbahçe gibi maç satın alıp ligde mi tutacak takımı? oytun istifa tamam bitti bu kadar basit dimi! allah akıl fikir versin!!

Burda şubeyi kurtmaya çalışmıyoruz ki. O tren çoktan kaçtı zaten. En fazla kümede kalırsın ne değişir? Şimdi 2 hafta milli ara var yapılacak şey maksimum 1 ya da 2 transfer. 3 maç kazanınca bi şey değişecek mi?

Ne istifası hocam güzel okuyalım eleştiriyoruz kendisini, zira aşırı derecede hatalı işler yapıyor. Göreve Haziran ayında getirilmiş, yeni kuralan takımın her kısmının birinci sorumlusu kendisidir. İlk seçim güzeldi Zach Hawkins ama sonrası ilgilenilen isinler malesef vasatı geçmiyor çoğu da rookie en basitinden bugün harikalar yaratan sırbistanda oyununa farklı şeyler katmış Okben Ulubayı sezon ortarı almayı akıl eden Petkimden ne eksiğimiz var para mı sizce?

kim yapacak o transferleri oytuna git diyorsun? mahmut mu? cansever mi?

Şube yönetiminde 1'i e-spor'la ilgilenen kağıt üstünde 3 yönetici var. İmza yetkisi üçünden birinde. Zaten yönetim de farkına varır durumun milli arada transfer yapılır. Hoş zaten bu saatten sonra ekrem hocanın üstüne çıkıp transfer yapacak hali yok biz geçmişi konuşuyoruz. İlla yapacak yaptıracak biri bulunur, Oytun Bey'in transfer listesinden kurtulabilirsek ;)

Şube yönetiminde 1'i e-spor'la ilgilenen kağıt üstünde 3 yönetici var. İmza yetkisi üçünden birinde. Zaten yönetim de farkına varır durumun milli arada transfer yapılır. Hoş zaten bu saatten sonra ekrem hocanın üstüne çıkıp transfer yapacak hali yok biz geçmişi konuşuyoruz. İlla yapacak yaptıracak biri bulunur, Oytun Bey'in transfer listesinden kurtulabilirsek ;)
oyuncuları oytun mu aldırmış hocalara sormadan?

bu kadar iyi bildiğine göre içeriyi isim de ver bilelim kim gelsin? albayrak'a ne dersin?