Özür

Evet arkadaşlar,abilerim.. İki tane transfer haberi vermiştim sizlere,ikisi de gerçekleşmedi. Bu yüzden beni bazı arkadaşlar ajan ve provakatör olarak ilan etmişler. Bazı tanıştığımız arkadaşlar bile tavır almış bana karşı. Bunun için bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Adeleke konusundan başlayalım. Adeleke ile sanırım anlaşmışız ve de Banvit'e bonservis vermemek için sözleşmeyi bir kaç gün sonra yapacakmışız. Bu arada Alba Berlin teklif yapmış Adeleke ye ve onun için bize gelmemiş.

Drobnijak meselesi ise tamamen bana yapılan bir şakadan ibaretmiş. Ama bu şaka sayesinde baklavamı kazanırken sizlerin en azından bir kısmınızın güvenini kaybettim sanırım.

Özür dilerim,zaten o iki haberin ardından gelen haberleri forumla paylaşmıyorum direk,bunu bilen abilerim var.

Teşekkür ederim beni dinlediğiniz,yahut okuduğunuz için... :)

Alperen istifa! :)
Şaka bir yana büyütülecek birşey değil, sonuçta senin iyi niyetle yazdığının farkında çoğu kişi. Bilerek yapılmış, tamamen laf olsun diye uydurulmuş şeyler değil yani. Takma kafana o yüzden..

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Alperen bu site zorroları gördü. :)
Seni az çok tanıma fırsatı bulduk. İyi niyetinde şüphe edileceğini zannetmiyorum.
Zorro'nun neyini gördün 8)

Alperen sana kim böyle birşey demişse hatta üzerine tavır almışsa şuursuzluk etmiş.Sürekli burada olan bir insansın sen zaten.Bazıları gibi yalan transfer haberleri yazıp çıkmıyorsun.Mesaj gerekli yerlere ulaşmıştır eminim...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Evet arkadaşlar,abilerim.. İki tane transfer haberi vermiştim sizlere,ikisi de gerçekleşmedi. Bu yüzden beni bazı arkadaşlar ajan ve provakatör olarak ilan etmişler. Bazı tanıştığımız arkadaşlar bile tavır almış bana karşı. Bunun için bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Adeleke konusundan başlayalım. Adeleke ile sanırım anlaşmışız ve de Banvit'e bonservis vermemek için sözleşmeyi bir kaç gün sonra yapacakmışız. Bu arada Alba Berlin teklif yapmış Adeleke ye ve onun için bize gelmemiş.

Drobnijak meselesi ise tamamen bana yapılan bir şakadan ibaretmiş. Ama bu şaka sayesinde baklavamı kazanırken sizlerin en azından bir kısmınızın güvenini kaybettim sanırım.

Özür dilerim,zaten o iki haberin ardından gelen haberleri forumla paylaşmıyorum direk,bunu bilen abilerim var.

Teşekkür ederim beni dinlediğiniz,yahut okuduğunuz için... :)

bende adeleke geldi diye okumustum gazetede senin suçun yok

Nolcak ya biz ne balonlar gördük.
Senin yaşadığın yanında hiç kalıyor.
Takma kafana.Duyumlarını her zaman paylaş ama %100 olacak iş bitti falan demezsin bundan sonra olur biter.

Transfer Haberi vermek bu kadar prestijli bir işmi.Madalya takmıyoruz transfer haberi verene.Çoluk çocuk transfer haberi vermesin lütfen.Yetkili birkaç kişi vardır kerem seçer,eyüp abi ve birkaç şubeye yakın isim.Onların dediklerini dikkate alırız.Önüne gelen nerden alıyosa artık bu duyumu şu bizde bu bizde.Ahmet dedehayır sizemi söylüyo kardeşim şu oyuncuyu almayı düşünüyorum seninde bilgin olsun diye.Bir transfer varsa resmi siteden öğreniriz bir transfer duyumu varsa buradan şubeye yakın kişilerden öğreniriz.
NOT:Yazım alperen'e değildir.Sadece burada önüne gelenin şu oyuncuyla ilgileniyoruz diye atıp tutmasından duyduğum rahatsızlığı ifade ettim.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Transfer Haberi vermek bu kadar prestijli bir işmi.Madalya takmıyoruz transfer haberi verene.Çoluk çocuk transfer haberi vermesin lütfen.Yetkili birkaç kişi vardır kerem seçer,eyüp abi ve birkaç şubeye yakın isim.Onların dediklerini dikkate alırız.Önüne gelen nerden alıyosa artık bu duyumu şu bizde bu bizde.Ahmet dedehayır sizemi söylüyo kardeşim şu oyuncuyu almayı düşünüyorum seninde bilgin olsun diye.Bir transfer varsa resmi siteden öğreniriz bir transfer duyumu varsa buradan şubeye yakın kişilerden öğreniriz.
NOT:Yazım alperen'e değildir.Sadece burada önüne gelenin şu oyuncuyla ilgileniyoruz diye atıp tutmasından duyduğum rahatsızlığı ifade ettim.
Dusuncenize saygim sonsuz ama biraz sert bir yazi olmamismi?
Coluk Cocuk Ifadesini ise hic yakistirmadim size.

Bu işle alakası olmadığı halde burada transferle ilgili insanlara yalan yanlış bilgiler verenlerin yaptığı çocukluktur.Dalga geçilecek bir konu değil sonuçta bu.

İyi niyetle yapılan her harekete saygımız var. Adeleke ile anlaşıldığını biz de biliyorduk ama son karar verilmediği için biz temkinli davrandık ama Alperen ise forumdaki sabırsız bekleyişin etkisiyle paylaşma ihtiyacı hissetti. Keşke haberi paylaşmadan önce sorsaydı... Sormadı diye Alperen değerinden bir şey kaybetmedi.

Bayram keşke bu kadar sert bir çıkış yapmasaydın...

Bazı kişiler belli şeyleri biliyor burada.
Bizim de bildiğimiz şeyler oluyor ancak hepsini hemen siteye yazmak zorunda hissetmiyoruz, Bayram'ın dediği transfer haberi yapana madalya mı veriyorlar sorusu çok doğrudur.
Transferde imzaladık tarzı haberleri 10 kere düşünüp, 1 kere yazmak gerekir.
Forumda başta Kerem Seçer'in bir çok kişinin böyle yaptığını biliyor ve şahit oluyorum.

Alperen senin amacını biliyoruz bilgilerini aktarmak herkesi bilgilendirmek istiyorsun, ama sana bir abi, bir arkadaş tavsiyesi; Gözünle imzayı görmeden imzaladık deme ;)

Bu işle alakası olmadığı halde burada transferle ilgili insanlara yalan yanlış bilgiler verenlerin yaptığı çocukluktur.Dalga geçilecek bir konu değil sonuçta bu.
Aynı hassasiyeti şubenin yaptığı çoluk çocuklağa göstersen keşke.Kötü niyetliler dışında burada aldığı güzel haberi paylaşmaya çalışan insanlara böyle diyip iş başka insanlara gelince olsun bunlarda geçer diye konuşmasan keşke.
Burak ne güzel yazmış konuyla ilgili sonunuda güzelce bitirmiş.Alperen burada özür yazısı yazmış hatasını anlamış senin yazdıklarına bak...

Bayram, çocuk iyi niyetle bir şeyler paylaşmış ki bunda Adeleke haberinin yalan olmadığını futbol takımı enformasyonuna daha yakın olmama rağmen bende duydum.Aksilik çıktı yattı transfer.

Bunun benzerini bende Mehmet Yıldız transferinde yaşadım keşke ozaman banada tepki verseydin.2 saat önce iş bitti başkanlar anlaştı denildi 2 saat sonra Bülen Uygun problem çıkardı transfer yattı denildi bana ama bu aşamada Mehmet ön protokol bile imzalamıştı.Aynı bu olayda olduğu gibi.

Diğer olayda arkadaşı kandırmışlar buda arkadaşlardan öğrenilen olaylarda olması muhtemel bir durumdur.Önemli olan bunların ark niyet teşkil etmiyor olmasıdır.Burada haber paylaşında ne para alıyoruz ne rütbe sonuçta haber alma önceliğinizin olması gerektiğini düşünerek yapıyoruz bu katkıyı.