Pankart Önerileri - Çalışmaları!..

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
p1040467if3.jpg

Pankart buydu arkadaşlar...

abi ellerinize saglık harika olmus ama tv'de göremedim oyuncuların görmüs olması yetti ve macı kazandık emeginize saglık tekrardan ;)

ben açıkçası açılıp açılmadığından bile emin değilim... salonda olan biri aydınlatırsa bizi sevinirim..

esasında bir şüphem var; bizim -7 derecede elle hazırladığımız pankartın önüne "bilgisayar çıktısı" bir pankart asılmış gibi geldi bana... kimse yanlış anlamasın sadece televizyondan bu şekilde gördüm, belki de yanılıyorum...

dediğim gibi salonda olan biri aydınlatırsa bizi sevinirim..

saygılarımla

Sefer Olcay Güney' Alıntı:
ben açıkçası açılıp açılmadığından bile emin değilim... salonda olan biri aydınlatırsa bizi sevinirim..

esasında bir şüphem var; bizim -7 derecede elle hazırladığımız pankartın önüne "bilgisayar çıktısı" bir pankart asılmış gibi geldi bana... kimse yanlış anlamasın sadece televizyondan bu şekilde gördüm, belki de yanılıyorum...

saygılarımla

Asılmadı fakat açıldığını gözlerimle gördüm hatta Eyüp Abi'nin elindeydi.Panakrtında nasıl olduğunu gördüm fakat neden asılmadı onu bilemiyorum.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Sefer Olcay Güney":2yaglfbs]ben açıkçası açılıp açılmadığından bile emin değilim... salonda olan biri aydınlatırsa bizi sevinirim..

saygılarımla

Asılmadı fakat açıldığını gözlerimle gördüm hatta Eyüp Abi'nin elindeydi.Panakrtında nasıl olduğunu gördüm fakat neden asılmadı onu bilemiyorum.[/quote:2yaglfbs]

Sağlık olsun...

Bence sağlık olmasın nedeni aratşrılsın o kadar emek sarfettiniz kardeşim.
Tahminin salona geç girilmesinden dolayı asacak yer bulunamamış olabilir bu tahmini düşüncemdir.
Bundan sonraki maçlarda yerini alacaktır.
Size de gerçekten çok teşekkür ederiz.Salon da değildim tvden gördüm...

Maça sağlık sorunlarımdan ötürü gidemememden dolayı birşey diyemeyeceğim ama ben göremedim.

Arkadaşlarımızın bunca uğraşlarına rağmen asılmadıysa büyük ayıp edilmiş!

Pankartı 2 kez açtık, oyuncularımız önüne kadar gelip selam verdiler, ama asamadık, çünkü hem yer yoktu, hemde nefes almakta bile zorlanırken o pankartı asmamız mümkün değildi, bundan sonraki maçlarda herkes görecektir:)

Ayrıca www.gs.org maçın resimlerine koyacak pankartı:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Pankartı 2 kez açtık, oyuncularımız önüne kadar gelip selam verdiler, ama asamadık, çünkü hem yer yoktu, hemde nefes almakta bile zorlanırken o pankartı asmamız mümkün değildi, bundan sonraki maçlarda herkes görecektir:)

Ayrıca http://www.gs.org maçın resimlerine koyacak pankartı:)

Sanırım Eyüp Abi ısınmanın son anların da pota arkasına geçip açtınız oyuncuları cağırdınız yanılmıyorsam ??

Aykun Alan' Alıntı:
eyüp abi polislerle bi ara olay çıktı sende oradamıydın.Biz öyle gördük ?
Evet oradaydım ama benimle bir ilgisi yoktu, hatta mevzu ne onu bile bilmiyorum.