Pankart Önerileri II

"Gerçeği konuşmaktan korkmayınız"
K.Atatürk

Korkmadın,korkmuyoruz arkandayız Oktay Hoca...

siyasi olarak düşünmeyelim kesinlikle ama bir İmamın Ordusu pankartı güzel olabilir
başa imam olarak Turgayın altınada ordu olarak hakemlerin resimlerini koyarız...
gerçi bu pankart yapılsa asılmasını geçtim boyası kurumadan alayımızı içeri alırlar...:)
hatta şu mesajdan sonra ben korkmaya başladım bile...

Umut bu mesajdan sonra telefonların dinlenmeye başlandı bile :)

Bence çok kısa ama 2 3 anlamı olan bir yazı olmasını isterdim mesela
Galatasaray Türkiye'dir :) en çok sevdigim sözdür:)

Beğenilen pankartlar genellikle "gitme" ya da "kal" şeklinde olduğu için bir tane de benim aklıma geldi.

" Gitme aklım sende kalır uyuyamam geceleri

Değil bir sene bir gün bile, GİTME...
"

Pek iyi olmasa da fikir sonuçta. =)

Şamil abi yazdı, bende yazma gereği duyuyorum.

Pankart, Oktay hocanın kalması yönünde isteğimizi belirtmeyecek arkadaşlar. Takımımıza ve teknik heyetimize desteğimizi belirteceğiz, bu noktadan çıkarsak yola daha iyi fikirler çıkacaktır ortaya.

Eskilerden bir pankart olabilir mi, maziye dönüş gibi...?

"Olalım tek yumruk tek yürek, sana söz yine baharlar gelecek.." + Oktay Hoca'nın güzel bir fotoğrafı ya da çizimi.

Toplanalım maçtan once koyalım sıyah celengı federasonun kapısına duyuralım herkesede ..bundan guzel tepkımı olur..

İstedıgımız pankartıda acarız dısarda

Kalp kırmaya ne gerek var yahu, hele de şöyle bir başlıkta. En iyisi sakin olalım, başlığa odaklanalım...

Toplanalım maçtan once koyalım sıyah celengı federasonun kapısına duyuralım herkesede ..bundan guzel tepkımı olur..

İstedıgımız pankartıda acarız dısarda

Vallah işte bu bizim Murat... Ben bu fikri destekliyorum.

Tekrar Pankart olayına dönersek. Eğer maça sokacağımıza inanmadığımız bir pankart yapıyorsak o zaman maç sonrası takım çıkarken bekleyip tutarız onlara. Ya da Murat'ın dediği gibi Federasyonun önünde açarız. Önemli olan o iradeyi koyabildiğimizi hızlı reflex hareketlerle sonuca gidebildiğimizi göstermek olmalı.

gece vakti kafam çalışmaya başladı...:)
güzel bir

"All In" Edirne

pankartı yapsak mı?

altına veya yanına Fenerin, Efesin, Beşiktaşın, Banvitin ve TBFnin armalarını koyarız...

Eskilerden bir pankart olabilir mi, maziye dönüş gibi...?

"Olalım tek yumruk tek yürek, sana söz yine baharlar gelecek.." + Oktay Hoca'nın güzel bir fotoğrafı ya da çizimi.

Bu süper işte... Bunu kesinlikle yapmalıyız!

gece vakti kafam çalışmaya başladı...:)
güzel bir

"All In" Edirne(bu küçük) yanına da mahmudi yumruk yaptığı bir fotoğraf...

pankartı yapsak mı?

altına veya yanına Fenerin, Efesin, Beşiktaşın, Banvitin ve TBFnin armalarını koyarız...

ALL IN edirne(bu küçük) hepsini altına da Mahmudi'nin yumruk yaptğı bir fotoğraf...