Pankart Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben slagon önerisinden daha büyük birşey paylaşıcam. Salonun çoğu kısmı dolmuyor kapasitenin yüksek olmasından dolayı. Salonun köşeleri dikkatimi çekiyor bu anlamda. Üzerinde büyük puntolarla ile yazı veya resim olabilecek şu şekilde bir veya iki pankart salona güzellik katar diye düşünüyorum.
96.jpg

Pankart yapılır elbet, güzel fikirler de çıkar muhtemelen.

Ama İpekçi ne yazık ki pankart asmaya müsait bir salon değil, beğenmediğim tek yönü de bu zaten.

Koltukların üstüne koyulan pankartlar da okunmuyor zaten, geçen denendi, pek iyi durduğu söylenemez.

Hani bu takıma 20 metrelik pankart bile yapılır ama nereye asacaksın?

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Pankart yapılır elbet, güzel fikirler de çıkar muhtemelen.

Ama İpekçi ne yazık ki pankart asmaya müsait bir salon değil, beğenmediğim tek yönü de bu zaten.

Koltukların üstüne koyulan pankartlar da okunmuyor zaten, geçen denendi, pek iyi durduğu söylenemez.

Hani bu takıma 20 metrelik pankart bile yapılır ama nereye asacaksın?

Aslında aklıma geldi bu fakat; emin olamadığım için söylememiştim.Koltuk üzerine serilen pankartlar gerçekten hiç hoş durmuyor.İpekçi'nin pankart yeri sorunu engel olabilir bu işe.

Pankart öyle böyle ayarlanır yanlarına 2 tahta çubuk konur dik durması sağlanır bence bu o kadarda büyük sorun değil.

Şuan pankart nasıl duracak değilde pankartta ne olacak o önemli..

Bu forma KUTSALDIR, nasip olmaz HERKESE... (Gazanfer'in imzasindan caldim :) )

Hem Türkce hem de Ingilizce olarak bu yazilabilir bence.

Türkçe yapılan öneriler pankart yapılırken ingilizceye çevrilebilir.

Abdi ipekçinin konumu itibariyle düz ön tarafa asılacak pankart yerine yukarıda arkadasımızın da belirttiği gibi koltuklarda yukarıdan aşağıya dogru asılacak bayrak şeklinde uzun bir yazılı pankartın salona çok yakışacağını düşünüyorum.

Şu anda salonda görsel açıdan en büyük eksiğimizde bu zaten..gs basket olarak bu açığı kapatabılırız...

Canberk Işcan' Alıntı:
Taraftarınla Birlikte Savaş !

Olabilir mesela.

Bunun ingilizcesi hem bize hemde oyuncuları fazlasıyla motıve eder.

ayrıca bir sezonluk yerıne sürekli asabıleceğimiz bir bayrak+pankart olarak kullanışlı olur.

18322303.jpg

* Hayallerini takip etmekten asla vazgeçme.. Nerede kalmıştık !

99633361.jpg

* Asla vazgeçme !..

41406317.jpg

* Sonsuz aşk...

68249254.jpg

* Asla pes etme !..

47353739.jpg

* Zafer için !..

41080359.jpg

* En büyük payı ben alıyorum, çünkü aslan benim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...