Pankart Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basketbol maçlarımızıda asmak üzere hem görsel olarak çarpıcı hemde içerik olarak anlamlı, oyuncularımızın kafalarını kaldırıp baktıgında elektrik ve gaz verecek bir pankart yaptrımayı düsünüyoruz. Lütfen önerilerinizi ve hatta yapabilen arkadaş varsa tasarımlarınızı buraya gönderin.

Teşekkürler.

Taşıma asma işlerinde ben de yardım etmek isterim gerekirse erken gelip. pankart hakkında önerim yok ha diyince gelmiyor insanın aklına ama düşünüp bulursam yazarım :)

Pankart büyük ihtimalle yabancı oyuncularımızı da etkilemesi açısından İngilizce olacak. İngilizce'ye çevrilemesi daha uygun, yabancıların anlayabileceği, motive edici sözler olabilir. Ben de düşünüyorum, yazarım bulunca. :)

Kerem Seçer' Alıntı:
Pankart büyük ihtimalle yabancı oyuncularımızı da etkilemesi açısından İngilizce olacak. İngilizce'ye çevrilemesi daha uygun, yabancıların anlayabileceği, motive edici sözler olabilir. Ben de düşünüyorum, yazarım bulunca. :)

Tam bunu demek için yazacaktım ki yazılmış.Pankartın yanı sıra , hani mümkün olacaksa eğer , bence İngilizce tezahüratlarda da bulunulabilir maç içinde. :)

Göktuğ Gülbahar' Alıntı:
Kocaman bi "kupaları şirketlere bırakmayalım" yazısı düşünülebilir

;) bu çok iyi olur çünkü slogan haline gelmiş bir söz, yakın zamanda salonun vazgeçilmezi olur bu pankart.

6558.jpg

Bizim şu pankart belki referans olabilir.

Kısa ve öz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...