Pankartımızı bitirip bASKetbol oynuyoruz :)

Pankartta emeği geçen ;

Şamil Turançiftçi
Arca Yıldırım
Kerem Bozgeyik
Burak Eyvel (!) :D
Aras Kafkaslı
Okan Alaşalvaroğlu
Alperen Küçük
Onur Uncu
Yiğit Çelebi

Başta Şamil abi olmak üzere herkese çok teşekkürler.Onlara beğenmemek için karşı koyamacakları bir pankart yapalım dedik,yaptık :D

Bu arada yıllardır dilimizde olan "Pankart Moderatörü" lafı da iyice gerçek oldu yalnız. Bilen bilir bu muhabbeti. :)

Olum Uğur Güven'i neden unuttunuz, çok büyük emeği var bu pankartın bu hale gelmesinde.

Kerem hakketen ya 10 dakkadır gülüyorum abi, bilen bilir dimi pankar moderatörünü :D.

Kardeşlerimin hepsine teşekkür etmek ediyorum hepsini kardeşim gibi çok seviyorum çok yorgunum isim isim teşekkürlerimi yazacağım birazdan.

Olum Uğur Güven'i neden unuttunuz, çok büyük emeği var bu pankartın bu hale gelmesinde.

Kerem hakketen ya 10 dakkadır gülüyorum abi, bilen bilir dimi pankar moderatörünü :D.

Kardeşlerimin hepsine teşekkür etmek ediyorum hepsini kardeşim gibi çok seviyorum çok yorgunum isim isim teşekkürlerimi yazacağım birazdan.

Yorgunluktan olsa gerek unutuldu herkesin emeğine sağlık gerçekten :D

Gerçekten belli yorgun olduğun Şamil. Biraz dinlenin de otobüste uyuklamayın:)

Valla ben de teşekkürlere başlıyım o zaman öncelikle Kerem Bozgeyik abime çok teşekkür ediyorum inanılmaz güzel düşünmüş :)
Şamil Turançiftçi
Arca Yıldırım
Kerem Bozgeyik
Burak Eyvel
Aras Kafkaslı
Okan Alaşalvaroğlu
Alperen Küçük
Onur Uncu
Yiğit Çelebi
Uğur Güven

Hepinize çok teşekkürler. Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyelim şimdilik :p :)

Benim fazla bi emeğim olmadı ben forumda ortaya çıkan fikirden yola çıkarak tasarımı yaptım.Bilgisayarda tasarım yapılır önemli olan boyamaktır vakit öldürmektir zaman geçirmektir arada saçmalamaktır.En son sonundada haklı olarak gurur duymaktır emeğinize sağlık pankartta emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu başlangıçtı devamı gelecek..

Tasarımlar şu şekildeydi tasarımla kıyaslarsak boyama müthiş olmuş herkes tasarımın aynısını yapamaz özellikle Oktay hoca kısmı:)

3598.jpg

3603.jpg

3606.jpg

Normalde Pankartı maçtan önce paylaşmayı düşünmüyorduk ilk maçta görülsün istedik bizim çok önce düşünmemeize rağmen bazılarınında buna yakın bir şeyler karaladığını görünce emeğimize saygısızlık olmasın diye bi geleneği bozarak maçta açmadan burada paylaştık.

Öncelikle fikirin genel hatlarıyla sahibi Kerem Bozgeyik'e teşekkürü borç bilirim. Msn de çok konuştuk şöylemi olsun böylemi olsun diye sonunda bunu çıkardık ortaya.

Sonra Pankartın Vucut bulması sırasında büyük emek harcayan Uğur Güven kardeşim onada ayrıca teşekkür ediyorum. Bi tanesin abicim.

Burak Eyvel gerek beni çıldırtan zorlamaları ile gerekse hiç bir işten kaçamamsı ile çok emek harcadı o da.

Arca Yıldırım o da benim gibi bacağında sorunlu olmasına rağmen bi sanatçı edasında yaptığı çizimler ve boyamaları çok başarılı gerçekten.

Aras Kafkaslı ilk gün hızır gibi yetişti onunda emeği var bu pankartta, Oktay hocanın yarısıda onundur :) .

Okan Alaşalvaroğlu, kardeşim benim ya nereye çağırsak koşa koşa geliyor verdiğimiz her işi hiç gücenmeden zoruna gitmeden yapıyor, çok emeği var aferin Okan aynen devam abicim çok seviyorum seni biliyosun.

Çok sevdiğim bi başka kardeşim Alperen Küçük o da inanılmaz maharetli çıktı, adam doğuştan pankartçıymış da haberimiz yok vallahi, pankart reyizimiz :) .

Yiğit ya kardeşim benim, geldi hem emeği hemde güzel espirileri ile bizi rahatlattı onu da çok sevdiğimi söylememe gerek bile yok. Banvit'e de gelse çok sevinirdim ama dersler her şeyden daha önemli.

Onur Uncu canım kardeşim benim bizi doyurdu :) , ksıtlı vaktinde elinden geldiğince yardım etti emek harcadı.

Vel hasılı kelam bu isimlerini saydığım herkesin benden en az iki kat fazla emeği vardır hepsine teşekkür ediyorum iyiki varsınız.

Son olarak pankart yapalım fikrini ilk ortaya attığımızda kafa patlatan Melih Özkul, Gazanfer, Onur Yavuz, gene Uğur Güven, Savaş Karadağ, ve ismini sayamadığım tüm arkdaşlarıma gsbasket ailesinin tüm bireylerine teşekkürler iyiki varsınız.

Pankartı Arca da bozamadıysa, büyük bir emek harcanmış demektir. Bu arada Yiğit'in Bandırma'ya gelmemesine sevindim. Minimum bir hafta Bandırma'da yatmak zorunda kalırdık yoksa. Şaka tabii ki bunlar :D.

İşin aslı; Şamil başta olmak üzere Arca, Burak, Yiğit, Okan, Alperen'e sonsuz teşekkürler, bir Galatasaraylı olarak. Fikrin sahibi Kerem ve alt yapısında emeği büyük olan Uğur'u da unutmayalım. Ben bir görüntü yaptım gittim, şimdi görüyorum ki süper bir şey çıkmış ortaya. Hak eden insanlara hak ettiklerini vermek boynumuzun borcu. Umarım gülümsetiriz, Oktay Hoca'nın yüzünü.

Ellerinize sağlık beyler,birşey soyuttan somuta bu kadar güzel çevrilebilirdi...Hak edenlere hak ettiği değeri vermek için GsBasket bundan sonrada gerekeni yapacaktır kuşkusuz...Misal Tutku...:)
Ayrıca yolunuz açık olsun...