Pankartımızı bitirip bASKetbol oynuyoruz :)

Şamil, Alperen kendini Tutku Açık´a benzetiyordu. Rakibimi süründürürüm vb. iddialı ifadeler kullanıyordu. Bakalım, kim nasıl oynamış...

Not: Pankart bittiğine göre başlığı Erkek Takımı bölümüne taşıyalım. Pankarta ilişkin fotoğraflar birazdan eklenir foruma. Başta Şamil olmak üzere pankart için emek harcayan herkese gönülden teşekkürler.

3'e-2 olmasa ezerdik ama işte farkı Arca yarattı :) 15-13 kaybettik sanırım. (Ben ve Şamil abi - Yiğit, Okan, Arca)

Pankartı çok beğendim :) ellerimize sağlık :)

Fotoğraf verilcek mi bilmiyorum ama maçta açıldıktan sonra verilse fotoğraf daha iyi olmaz mı :)

Pankartta emeği geçen isimler ;

Şamil Turançiftçi
Uğur Güven
Kerem Bozgeyik
Burak Eyvel
Aras Kafkaslı
Okan Alaşalvaroğlu
Alperen Küçük
Yiğit Çelebi
Onur Uncu

En büyük teşekkürü ise Şamil abi hak ediyor, emeğine sağlık abi.

Boş günümde böyle bir çalışma olduğunu bilseydim mutlaka gelirdim ama konuyu görmedim. Pankart muhteşem olmuş ellerinize sağlık :)

Pankartta emeği geçen isimler ;

Şamil Turançiftçi
Uğur Güven
Kerem Bozgeyik
Burak Eyvel
Aras Kafkaslı
Okan Alaşalvaroğlu
Alperen Küçük
Yiğit Çelebi
Onur Uncu

En büyük teşekkürü ise Şamil abi hak ediyor, emeğine sağlık abi.

Kendini unutmuşsun,Arca Yıldırım'ıda bek ekleyelim :)
Başta Şamil abi olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık..Sevdiğimin pankartı :D

Tüm katılımcıların eline sağlık. Şamil çok sağlam bir tayfa ile geliyor :) Her hafta yeni bir action seyreder olduk. Yeni action'ları merakla bekliyoruz.

Pankartta yazan sözün fikir babalarından Kerem Bozgeyik'e de teşekkür ederim.

Müthiş önemli bir noktayı unutmuşum, Sühan abi hatırlatmış sağ olsun.

Fikir babası Kerem Bozgeyik'e de teşekkürler. Umarım betimlediği görüntüyü az çok yakalamışızdır.

Kerem Bozgeyik'e fikir olarak teşekkürler. Kırmızı renk içinde görmek pankartı daha da güzelleştirmiş.

Bunun dışında pankart yoğum mesai harcayan Şamil Turançiftçi ve tayfasına da teşekkürler. Aras tayfadan değil sanırım, ona da teşekkürler. :)