Pembe Koltuklar!

Re: Pembe Koltuklar!!!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Can Akogul":2zto0kry]Pota arkalarındaki pembe kolkutlar fb maçında kırılmış. (Maça giremedim ama Ahmet Dedehayır öyle söyledi)

Yandaki pembe koltuklar ne zaman kırılmış. Benim bilmediğim bir fener maçı mı oynandı ;)

Gerçi benim kombinem s bloğunda en ön sıra. ilk maça gittiğimde zaten kırıktı onlar. ama geri kalanında rahatlıkla oturulur. Bence ortada bir anlaşmazlık var. Kulübün işine gelmiyor o koltukları açtırmak. Çünkü her açılışında kulüp ceza alıyor ya da koltuklar kırılıyor. Bu iş zor çözülür.
Bayan fb maçında kırıldı:)[/quote:2zto0kry]

Doğrudur. Beynim o maçı silmiş :)

Pembe koltuklar bizim için çok önemli.Geçen sene Murat Hocaylada bu konuda konuşmuştuk.O da biliyordu pembe koltukların önemini ki bize cok maç kazandırdı o koltuklar diyordu.

Bence pembe koltukları demirden veya çelikten yaptıralım.
Bir daha hiç kapanmaz... :)
Cidden çok zayıf,kağıt gibi koltuklar.
Üzerine çıkmayla değil oturarak bile zamanla aşınacak bir yapısı var.

Pembe koltukların etkisi büyük farkındayım ama bu sadece büyük maclar için gecerli . Normal maclarda ön koltukta oturan renktaşlarımızın büyük maclara oranla sahaya hiç etki etmediğini cok acık ve net görüyoruz . Hani bazen diyoruz ya oyuncular mac seciyor diye , aynı şey taraftar içinde gecerli

Tugay koltukları çelik yaptırırsak maca kim gelir ki ? :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bence pembe koltukları demirden veya çelikten yaptıralım.
Bir daha hiç kapanmaz... :)
Cidden çok zayıf,kağıt gibi koltuklar.
Üzerine çıkmayla değil oturarak bile zamanla aşınacak bir yapısı var.

Katılıyorum portatif olduğundan pembe koltuklar çok hassas.Şu aşamada tümüyle değiştirilmesi mümkün değil ama en azından tekrar açılması gerek.

Eyüp Yıldız'ın dediğine de katılıyorum.Pembe koltuklar varken büyük maçlarda rakip oyuncu hem benç tarafında hemde diğer tarafta seyirciyi ensesinde hissediyor.Pembe koltuklar olmayınca o taraf bir nevi kaçış noktası oluyor oyuncu adına.

Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşlar pembe koltuklar ile sıkıntıyı Koray hocama ilettim!!!

Kendisi durumu araştırıp hemen cevap verdi.

Hepinizin bildiği üzere kombine kart sahiplerine satılan pembe koltuklar kırık olduğu için,kullanılamaz durumdaymış.

Tamir için ise müsait bir gün aranıyor.Salonda her gün antreman olduğu için tamirin şu aşamada yapılamıyacağının bilgisine ulaştım.

Mert beyden ricam bu konuya biraz daha,hassasiyet göstermesi,ve bu koltukların bir an evvel hizmete sunulmasını sağlası yönündedir.

Mithat abi saol açıklamaların için ama abi sende bizden daha iyi biliyosunki o salona koltuk takmazk kaç gün değil kaç saat sürer antremanmı var sende gece çalışma yap sabaha dek bitir yanlışmıyım ?

daçka nede olsa taraftarı yok gelmiyo die yapdırmıyo.

yani süre süre dedikleri 1 senemi sezon bitincemi ?

biz bu kapalı koltuklaramı kira ödüyoruz anlayamadım ?

biz nakadar bu koltukları kırıyosak kıralım suçlu oluyosak olalım koltukların kapalı olmasının tek sebebi GSBASKET ŞUBESİ yetkililerinin PASİF liğinden kaynaklanıyor

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Pembe koltuklar olmadan büyük maçları kazanmamız çok zor, tribünün sahaya etkisi zayıflıyor malesef.

Sonuçta o koltukların kapanmasında bizimde çok hatamız oldu ama yönetim bu konuya bir çözüm bulmak zorunda.

Bu konuda Eyüp Abiye özür borcum olduğunu hissediyorum, ben pembe koltukların sadece karşıdakiler olduğunu düşünmüştüm maçta gördüm ki pota arkalarındakilerde kapatılmış.

Bu seyirci sayısının daha da azalması demek ve pota altında hakemleri etkilemekte zorlanmak demektir.
Derhal yaptırılmalıdır mümkünse parasını kıranlardan alınmaktadır :)

Kusura bakma Eyüp Abi, yanlış anlama ;)

Vallahi Kerem Seçer kardeşim bu maçın lafını etti, hemen açıklayayım bi muhabbet üzerine pembe koltukları açtırmaktan falan bahsettik önce yeşil koltuğu al sonra pembeleri açtırırsın dedi doğru söze ne denir. Biliyosunuz bu gün Polis tribündeki ilk sırayada oturtmadı bizleri.

Bugün ilk sıra, yarın ikinci sıra, sonra en tepeye gönderecekler bizi :)

İkili tartışmaları da siliyorum, bu son uyarı.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Vallahi Kerem Seçer kardeşim bu maçın lafını etti, hemen açıklayayım bi muhabbet üzerine pembe koltukları açtırmaktan falan bahsettik önce yeşil koltuğu al sonra pembeleri açtırırsın dedi doğru söze ne denir. Biliyosunuz bu gün Polis tribündeki ilk sırayada oturtmadı bizleri.
Polisler baktılar maç güzel gidiyor oturalım bari demişleridir:) Zaten pembe koltuklar yok saha uzak koltuğun enine 30 santim dersek seyircileri 30 santim daha sahadan uzaklaştırmanın mantığı nedir acaba:)

Bana müjdeyi Eyüp Yıldız verdi. Bırak pembe koltukları normallerinde ilk sırası boşaltıldı dedi... :)

Pembe koltuklar yapılmadan da açılabilir. En azından kombinemizin orada ayakta takılırız...:)

pembe koltuk bire bir enerji veriyor kesinlikle... Oyuncumuz ne desek duyuyor...O salondaki belki de tek artı...

Pembe koltuklar kongrelerde,toplantılarda kullanılabilir fakat özellikle taraftarın ragbet ettiği sporlarda kullanılamaz..

Kiracı parasını ödüyorsa adam gibi koltuk sunacak mal sahibi..

Biz 3500 kişilik salon için kira ödeyip, 2500 kişilik salonda oynuyoruz???

Murat Cantas' Alıntı:
Pembe koltuklar kongrelerde,toplantılarda kullanılabilir fakat özellikle taraftarın ragbet ettiği sporlarda kullanılamaz..

Kiracı parasını ödüyorsa adam gibi koltuk sunacak mal sahibi..

Biz 3500 kişilik salon için kira ödeyip, 2500 kişilik salonda oynuyoruz???
İki senedir aynı senaryo. Seneye yönetim hangi yüzle kombine alın diyecek çok merak ediyorum. İki senedir kombine alıyorum ama seneye bu şartlarla kombine alacağımı hiç zannetmiyorum.

Bu sorunların kesin ve net çözümü hepimizin bildiği gibi kendi salonumuzun olmasıdır. Aslantepe Salonu bitmeden bu tip sıkıntılar olacaktır.
---------------------------------------------------------
Konu ile endirekt alakalı: Bazı forumlarda okuyorum ve üzülüyorum. Hala bazı taraftarlarımız 5000-7000 kişilik salon diyor, inanamıyorum. Eurolig 10,000+ salon istiyor mutlaka. Bizim taraftarımız ise sanırım bunu bilmiyor. Çünkü bunu bilip te 5000-7000 arası salon istiyorsan ve buna da gerekçe olarak taraftarın salona gelmemesi gösterilirse o zaman hakikaten amatör şubeler kapatılsın ismimiz de Galatasaray Futbol Kulübü olarak değiştirilsin derim. Çünkü hakikaten komik oluyor.

Galatasaray Spor Kulübü her branşta en yüksek hedefe odaklanır. Futbolda bu Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğudur. O kulvara girmek için TSL şampiyonu olmak gerekiyorsa, olunur. Basketbolda bu hedefin Eurolig şampiyonluğu olması gerekir. Benzer şeyleri, su topu, voleybol ve diğer branşlar için de söyleyebiliriz.

Eğer taraftara bu hedef verilmeyecekse, o zaman "neden taraftar basketbol maçlarına gelmiyor?" diye sorulmasına da gerek yoktur.

Adamlar her fırsatta bizi Ayhan Şahenk' te istemediklerini söylüyorlar zaten. Öyleyse ve hedefte her zaman ki gibi en üst ise, kendi salonumuzu yapmalıyız, yapmakla kalmayıp bizi en üst hedefe götürecek şekilde kapasitesini belirlemeliyiz.

Yine maalesef bu konu ile de ilgili "bize 5,000 kişilik salon yeter, Eurolig' e katılacaksak ta lig maçlarını kendi salonumuzda, eurolig maçlarını Abdi İpekçi' de oynarız" gibi akıldışı öneriler getirenleri de okuyorum ve üzülüyorum.

Çok net söylüyorum. Eğer hedefimiz 5,000 kişiyle ULEB' de, challenge' ta seyirci baskısı yapıp yarı final, çeyrek final görüp bununla tatmin olmaksa, derhal bu şube kapatılmalıdır.

Yok eğer hedef her branşta en üst nokta ise, o zaman yönetimde kafa karışıklığına yol açabilecek saçma fikirleri lütfen kendimize saklayalım. Çünkü gerçekten bu şubeye zarar veriyoruz.

Galatasaray' lıya küçük düşünmek yakışmaz. Kendi sorunlarıyla boğuşan ve hiç iddiası olmayan BJK yerine, Ayhan Şahenk' te ezerek yendiğimiz Fener kadar şu şubeye değer versek yeterli.

Ülkeye basketbolu getiren bir kulübün bu bayrağı başkasına vermesi düşündürücü ve sıkıntı verici.

Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşlar pembe koltuklar ile sıkıntıyı Koray hocama ilettim!!!

Kendisi durumu araştırıp hemen cevap verdi.

Hepinizin bildiği üzere kombine kart sahiplerine satılan pembe koltuklar kırık olduğu için,kullanılamaz durumdaymış.

Tamir için ise müsait bir gün aranıyor.Salonda her gün antreman olduğu için tamirin şu aşamada yapılamıyacağının bilgisine ulaştım.

Mert beyden ricam bu konuya biraz daha,hassasiyet göstermesi,ve bu koltukların bir an evvel hizmete sunulmasını sağlası yönündedir.

Koray Hoca, bunu kimlerden araştırmış ve kim bu söylediklerine inandırmış bilemiyorum ama amiyane tamirle yemezler.

Haftanın 5 günü ders yapılan, kalan 2 günü maç oynanan ve idman yapılan salonlar baştan aşağı yenilenirken koltukların tamiri mi yapılamıyor?!

Koltukları tamir ettirmeye gönlü olan 1 yönetim olsa koltukları 1000 kere tamir ettirebilirdi.

Bu takım Fenerbahçe maçını o koltuklar olmadan oynadı ve kuvvetle muhtemeldir ki bundan sonra kalan maçları da o şekilde oynayacaktır. Yönetim de siz önce salonu doldurun şeklinde edebiyat yapacaktır...

Daçka yönetimi koltukları açmak istemiyor, bunun içinde tamirini bahane ediyor, bugünlerde Daçka yönetimi ile klübümüz arasında fırtınalar kopuyor, adamlar resmen bizi kovmaya çalışıyorlar!

Çok yakında pota arkasındaki koltuklarda olmayacak, playy offlarda dahil olmak üzere böyle oynayın diyecekler.

Ben her an başka bir salona geçme ihtimalimiz olduğunu düşünüyorum, aksi taktirde pembe koltuklar olmadan bu salonda oynamaya akıl sır erdiremiyorum.

sanki sizi burda istemiyoruzz...gidin ahmet cömertte oynayın diyor birileri ama...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Daçka yönetimi koltukları açmak istemiyor, bunun içinde tamirini bahane ediyor, bugünlerde Daçka yönetimi ile klübümüz arasında fırtınalar kopuyor, adamlar resmen bizi kovmaya çalışıyorlar!

Çok yakında pota arkasındaki koltuklarda olmayacak, playy offlarda dahil olmak üzere böyle oynayın diyecekler.

Ben her an başka bir salona geçme ihtimalimiz olduğunu düşünüyorum, aksi taktirde pembe koltuklar olmadan bu salonda oynamaya akıl sır erdiremiyorum.
Yönetimin burda masaya yumruğunu vurması gerek.Kira öde sen 1 yıllık için salonun en önemli yerlerini kapatsınlar.YOKYA !!!!

Metin Kuruçay' Alıntı:
Bu sorunların kesin ve net çözümü hepimizin bildiği gibi kendi salonumuzun olmasıdır. Aslantepe Salonu bitmeden bu tip sıkıntılar olacaktır.
---------------------------------------------------------
Konu ile endirekt alakalı: Bazı forumlarda okuyorum ve üzülüyorum. Hala bazı taraftarlarımız 5000-7000 kişilik salon diyor, inanamıyorum. Eurolig 10,000+ salon istiyor mutlaka. Bizim taraftarımız ise sanırım bunu bilmiyor. Çünkü bunu bilip te 5000-7000 arası salon istiyorsan ve buna da gerekçe olarak taraftarın salona gelmemesi gösterilirse o zaman hakikaten amatör şubeler kapatılsın ismimiz de Galatasaray Futbol Kulübü olarak değiştirilsin derim. Çünkü hakikaten komik oluyor.

Galatasaray Spor Kulübü her branşta en yüksek hedefe odaklanır. Futbolda bu Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğudur. O kulvara girmek için TSL şampiyonu olmak gerekiyorsa, olunur. Basketbolda bu hedefin Eurolig şampiyonluğu olması gerekir. Benzer şeyleri, su topu, voleybol ve diğer branşlar için de söyleyebiliriz.

Eğer taraftara bu hedef verilmeyecekse, o zaman "neden taraftar basketbol maçlarına gelmiyor?" diye sorulmasına da gerek yoktur.

Adamlar her fırsatta bizi Ayhan Şahenk' te istemediklerini söylüyorlar zaten. Öyleyse ve hedefte her zaman ki gibi en üst ise, kendi salonumuzu yapmalıyız, yapmakla kalmayıp bizi en üst hedefe götürecek şekilde kapasitesini belirlemeliyiz.

Yine maalesef bu konu ile de ilgili "bize 5,000 kişilik salon yeter, Eurolig' e katılacaksak ta lig maçlarını kendi salonumuzda, eurolig maçlarını Abdi İpekçi' de oynarız" gibi akıldışı öneriler getirenleri de okuyorum ve üzülüyorum.

Çok net söylüyorum. Eğer hedefimiz 5,000 kişiyle ULEB' de, challenge' ta seyirci baskısı yapıp yarı final, çeyrek final görüp bununla tatmin olmaksa, derhal bu şube kapatılmalıdır.

Yok eğer hedef her branşta en üst nokta ise, o zaman yönetimde kafa karışıklığına yol açabilecek saçma fikirleri lütfen kendimize saklayalım. Çünkü gerçekten bu şubeye zarar veriyoruz.

Galatasaray' lıya küçük düşünmek yakışmaz. Kendi sorunlarıyla boğuşan ve hiç iddiası olmayan BJK yerine, Ayhan Şahenk' te ezerek yendiğimiz Fener kadar şu şubeye değer versek yeterli.

Ülkeye basketbolu getiren bir kulübün bu bayrağı başkasına vermesi düşündürücü ve sıkıntı verici.
Sezon başında hep bunları savundum, bizim hedefimiz hep en yukarı olmalı dedim, bu anlatmak istediklerimi senin düzgün kaleminle bir daha hatırlamak çok güzel oldu benim için.

Eline sağlık Metin abi.