Pembe Koltuklar!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Tamir ediliyorlar, ama bu sefer kırmayalım!

Kırılmamasını sağlamanın bir tek yolu var kombine kartı olmayan o koltuklara otururtulmayacak.Aksi halde ilk büyük maçta yine aynı şey olur.

Rüyamda açılmışlardı ve ben o koltuklarda maç seyrediyordum...
İnşallah Selçuk-Efes maçı için gelip o atmosferi tadacağım,İnşaallah...

Ben gözlerimle gördüm magandanın biri yoldan yürümek varken koltuklara basarak yukarı cıkıyordu.Bir daha böyle olaylar olursa gözümüze dizimize dursun o koltuklar.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Ben gözlerimle gördüm magandanın biri yoldan yürümek varken koltuklara basarak yukarı cıkıyordu.Bir daha böyle olaylar olursa gözümüze dizimize dursun o koltuklar.

Sence onun basketbol seyirciliğiyle uzaktan yakından alakası varmıdır ?

Türkiye'de basketbol kültürü yok evet doğru fakat o mağanda diye tabir ettiğiniz insanlar olmasa o salon 300 kişiden fazla adam göremez.

Mümin Yavaş' Alıntı:
Türkiye'de basketbol kültürü yok evet doğru fakat o mağanda diye tabir ettiğiniz insanlar olmasa o salon 300 kişiden fazla adam göremez.

Ozaman gerçekten 'pembe koltular' diye bir istekte bulunulmasın çok saçma oluyor.

Artık orasına siz karar verir istekte bulunulsun mu bulunulmasın mı.Ama hepimiz biliyoruz ki koltuğa oturup interaktif bir biçimde takımını destekleyecek bir taraftar kitlemiz yok en başında ben.

Ama pembe koltuklar olmazsa olmaz sahaya yakınlık açısından daha öncede belirtmiştim.

Mümin Yavaş' Alıntı:
Artık orasına siz karar verir istekte bulunulsun mu bulunulmasın mı.Ama hepimiz biliyoruz ki koltuğa oturup interaktif bir biçimde takımını destekleyecek bir taraftar kitlemiz yok en başında ben.

Ama pembe koltuklar olmazsa olmaz sahaya yakınlık açısından daha öncede belirtmiştim.

Oturmak zorunda degilsin ama o koltuga basmak gibi bir zorunluluga itmesin bu seni.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Oturmak zorunda degilsin ama o koltuga basmak gibi bir zorunluluga itmesin bu seni.

Yok zaten ben en tepeyi tercih ediyorum salonda da.Ama orada bulunanların daha dikkatli olmaları lazım.Para harcanıyor sonuçta o koltuklara günahtır.Malesef ki bu gidişata bakılırsa daha çok kapalı kalır pembe koltuklar.

Çözüm basit. Hatta yönetim belirtmişti bunu.
Yap bütün pembe koltukları kombine. Herkes yerine otursun en azından o bölümde. Bak bakalım kimse koltuğunu kırıyor mu :)

Murat İNAL' Alıntı:
Çözüm basit. Hatta yönetim belirtmişti bunu.
Yap bütün pembe koltukları kombine. Herkes yerine otursun en azından o bölümde. Bak bakalım kimse koltuğunu kırıyor mu :)

Tek çözüm bu.Pembe koltukları numaralandırıp denetlenmesinin yapılması sorunu çözer.

Kaan Can Garip ;

Size kesinlikle katılıyorum. Kulübü mahkemeye versek kazanırız o davayı şaka bir yana üstüne tazminat bile alırız çünkü dediğiniz gibi böyle bir hakkımız var.. Sonuçta orası parayla alındı ve bir yıllık kullanım hakkı elde edildi fakat kullanım hakkımızı elimizden alıyorlar. Nasıl bir mantıktır anlamadım bir türlü..

Hem derler takıma destek çıkın, kombine alın..
Kombine alırız bu sefer koltukları kapatırlar..

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu..

Bir başka mevzu ise o koltukların kırılması.. Ya arkadaşım o koltuklar açılır kapanır koltuk değil mi zaten.. Tamam madem ayakta bağırcaksın, izleyeceksin kalk koltuktan kapansın.. Ne diye tepesine çıkıyorsun ? Amacın nedir yani 30 cm daha yüksekte olunca sesin daha mı çok çıkıyor anlamadım ki.. O koltuktan kalkarsın adam gibi koltuk zaten kapanıyor arkaya doğru.. Sana her türlü boş alan kalıyor kendi bölgende bununla yetinmeyip hem kendini riske atıyorsun o koltuğun tepesine çıkarak hemde koltuğu kırıyorsun.. He koltuk senin alanını daraltıyordur (kapanmayanlar) çıkarsın tepesine ona bir nebze tamam derim (her ne kadar tasvir etmesemde) ama açılır-kapanır koltuğun tepesine çıkmak ne oluyor işte orasını çözemedim..